Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 5 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 123

Tema: Sq galva

  1. #1
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Sq galva

    Sveiki,
    ieškau sq cd grotuvo kuris be vargo skaitytu CD-r diskus.
    Sony c90,c910,kasetinis xr-c9100 , drx9255, denon,grunding ir t.t
    Last edited by scorpionas1; 2012-01-10 at 08:55 PM.

  2. #2
    Jaunius iganas is on a distinguished road iganas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    København
    Amžius
    36
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    o p88 patenka i tavo rėmus?
    Pioneer 88rs, TMA 320.4, German Maestro CS-6508, AC-6508

  3. #3
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata iganas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o p88 patenka i tavo rėmus?
    ačiu už siūlyma, bet jis man netinka

  4. #4
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    7909,7390,dex-p99rs,dct-z1,drz9255,mx4000,7990
    Last edited by Edmas; 2012-01-11 at 12:54 AM.
    +37061857133 edmas

  5. #5
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    7909,7390,dex-p99rs,dct-z1,drz9255,mx4000
    tu čia šituos turi?

  6. #6
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tu čia šituos turi?
    man iki jų kaip pėsčiam iki kinijos. nors pirmas saraše trugdo gyventi ramiai jei kabo kur nors ebay... tiesiog jei temos autorius pasimetęs paieškose - užvedu ant kelio...
    +37061857133 edmas

  7. #7
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    noriu mako...

  8. #8
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    O aš dabar alaus kad kas parneštų...
    Bl, yra Nakamishi multimedijos - vot idomu ką duotų su pijonier ar k.t palyginus....
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #9
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    teršiam temą, bet apie multimedijas ir sq padiskutuočiau per PM

  10. #10
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nėr man net ką diskutuot, kai mašinoje tik Du DIN įmanomi... Na, be abejo - viską draskant plėšant ir pasiteisinant aukštumų poreikiu - tai ir "Taurą" isidėsi - tačiau esu linkęs pasitenkinti kompromisiniu variantu - tiek jau to tas absoliutus High'Endas... Pakentesiu...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  11. #11

  12. #12
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    po kelis kartus per diena situos perziuriu ( rasau be lt kalbos is alia ismaniojo)

  13. #13
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata scorpionas1 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ( rasau be lt kalbos is alia ismaniojo)
    Paskaityk .
    +37061857133 edmas

  14. #14
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tai vat, sėdžiu jau prie kompo tad galiu normaliai rašyti.
    Iš ebay pirkimas man lieka paskutiniu variantu, kadangi esu nudegęs ir rizikuoti 600 baksu nesinori.
    Kolkas dar vis ieškau.
    Dar papildomas klausimas pasistojo dėl radijos dažnių japonų versijos drx9255.
    Ar imanoma padaryti ir kokia kaina ?

  15. #15
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata scorpionas1 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai vat, sėdžiu jau prie kompo tad galiu normaliai rašyti.
    Iš ebay pirkimas man lieka paskutiniu variantu, kadangi esu nudegęs ir rizikuoti 600 baksu nesinori.
    Kolkas dar vis ieškau.
    Dar papildomas klausimas pasistojo dėl radijos dažnių japonų versijos drx9255.
    Ar imanoma padaryti ir kokia kaina ?
    Iš patikimo pardavėjo verta rizikuoti.
    Padaryti įmanoma, veikia puikiai, kaina neviršija gero butelio kainos.

  16. #16
    Naujokas makai is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2007
    Žinučių
    39
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Sound monitor dar gali paieškot
    Alytus 2008 SQ Experienced Unlimited 3pls. Kaunas 2008 SQ Experienced Unlimited 1pls. 2008 SQ Experienced Unlimited Lithuania Champion.

  17. #17
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Turiu drx9255 modifikuota su black gate kondensatoriais, operaciniais AD826 + LME47920 apeiti visi tembro blokai, tono kompensacijos ir t.t. Radio dažnis perstumtas i europinį. Jei pasiūlysi ką įdomaus galbūt susigundysiu parduot. O šiaip už pusvelti neatiduosiu, jis pas mane kolekciinis, todėl nėra jokios butinybės jo parduot.

  18. #18
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Dėkui visiems už siūlimus, vis dar laukiu.
    Labiausiai norėčiau nupirkti SONY C90, bet su juo kolkas visiškas šnipštas.
    Amerikoje vienas pardavinėja už 600 baksu į europa nesiunčia ir kaina truputi kandžiojasi.
    .

  19. #19
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    tai gal domina sony xes p1 x1 c1 komplektas

  20. #20
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Kokio Grundig modelio ieškai? Ar tik ne SCD5300/5390?

  21. #21
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Spintoje guli grnding SCD5390 pusiau vekiantis. Nupirkčiau antra jei kas pasiūlytu jei aišku nuo jo ledai byrėtu.

  22. #22
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    o tai tie grundig verti ko nors, kažkaip neteko girdet apie juos

  23. #23
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o tai tie grundig verti ko nors, kažkaip neteko girdet apie juos
    Asmeniškai man tai vienas iš gyviausiai/gražiausiai skambančių senų/mažai kam žinomų grotuvų. Vienintėlis rimtas Grundigo automobilinis grotuvas

  24. #24
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Eilinis grundingas tokio pat lygio kaip blaupunktai vdo ir pan. Absoliučiai nieko idomaus. Toli iki rimtų grotuvų tokių kaip drx9255, mx406, ir pan.
    Tačiau akivaizdu, kad net ir šis grotuvas turi savo gerbejų. Su tuo ir sveikinu turinčius šį grotuvą.

  25. #25
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata scorpionas1 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labiausiai norėčiau nupirkti SONY C90
    Tai būtų prasčiausias pasirinkimas iš paminėtų grotuvų, neskaitant Grundumblų.
    Last edited by skiesflyer; 2012-01-14 at 09:58 PM.

  26. #26
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Eilinis grundingas tokio pat lygio kaip blaupunktai vdo ir pan. Absoliučiai nieko idomaus. Toli iki rimtų grotuvų tokių kaip drx9255, mx406, ir pan.
    Tačiau akivaizdu, kad net ir šis grotuvas turi savo gerbejų. Su tuo ir sveikinu turinčius šį grotuvą.
    Aišku kad jam toli iki to DRX9255 ar pan.
    Šiaip klausimas-ar esi jį bent gyvai mates?

  27. #27
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aišku kad jam toli iki to DRX9255 ar pan.
    Šiaip klausimas-ar esi jį bent gyvai mates?
    Tu man pasakyk ar kiekviena šerpatreba reik matyt? Man asmeniskai idomus tie daigtai kurie verti dėmesio, tokie kaip DENON DCT 1000R, A100, 100, A1, 1, Z1 McItosh mx406, 4000, DRX9255, HX-D1 Alpine 7903,7905,7906, 7909,7915, 7990 nakamichi CD700 bei antros kartos netgi ir 45 tas pioneer ODR , Sony XES ir t.t. tu man pasakyk ar bent su kuriuo iš šių grotuvų jis gali stot į bendras gretas? aš tau atsakysiu NE. Todel jis man ir neidomus.
    Jei tamsta manote, kad aš klystu, tada prašau pateikti šio grotuvo technines chrakteristikas nuo transporto iki garso trakto išpildymo. Dar geriau Service manual

    Manau tikslinga ligiuotis ir imti pavizdį iš to kas yra geriausia, o ne į pilka masę.

  28. #28
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tu man pasakyk ar kiekviena šerpatreba reik matyt? Man asmeniskai idomus tie daigtai kurie verti dėmesio, tokie kaip DENON DCT 1000R, A100, 100, A1, 1, Z1 McItosh mx406, 4000, DRX9255, HX-D1 Alpine 7903,7905,7906, 7909,7915, 7990 nakamichi CD700 bei antros kartos netgi ir 45 tas pioneer ODR , Sony XES ir t.t. tu man pasakyk ar bent su kuriuo iš šių grotuvų jis gali stot į bendras gretas? aš tau atsakysiu NE. Todel jis man ir neidomus.
    Jei tamsta manote, kad aš klystu, tada prašau pateikti šio grotuvo technines chrakteristikas nuo transporto iki garso trakto išpildymo. Dar geriau Service manual

    Manau tikslinga ligiuotis ir imti pavizdį iš to kas yra geriausia, o ne į pilka masę.
    Matai, pasakyti kad vienas ar kitas grotuvas yra "šerpatrebas" jo negirdejus aš negaliu.Tai tas pats kaip pasakyti kad Sony moka gaminti tik televizorius, o automobilines aparatūros ne (nors daugelis žino kad keletas modelių paneigia šiuos mano žodžius).
    Negirdėjau gyvai nei vieno iš tavo išvardintų modelių, todėl pasakyti kad jis gali stoti su jais į gretas negaliu.
    Kas liečia service manual, tai prašom http://www.failai.lt/iqke85soeb12/SC...690RDS.pdf.htm
    jei tik tamstai įdomu

  29. #29
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Matai, pasakyti kad vienas ar kitas grotuvas yra "šerpatrebas" jo negirdejus aš negaliu.Tai tas pats kaip pasakyti kad Sony moka gaminti tik televizorius, o automobilines aparatūros ne (nors daugelis žino kad keletas modelių paneigia šiuos mano žodžius).
    Negirdėjau gyvai nei vieno iš tavo išvardintų modelių, todėl pasakyti kad jis gali stoti su jais į gretas negaliu.
    Kas liečia service manual, tai prašom http://www.failai.lt/iqke85soeb12/SC...690RDS.pdf.htm
    jei tik tamstai įdomu
    Jei diskusija vyksta kodėl gi ne.
    Pradėkim kalba nuo to kas yra geras cd grotuvas? Nekalbu apie kiekvieno gamintojo turima savitą supratimą ir braižą į muziką. Pakalbėkima apie sudedamasiais dalis kurios turėtų būti rimtame grotue.

    Cd grotuvas prasideda nuo:
    1. transporto, būkim biedni bet teisingi į automobilinio cd grotuvo dėžute prie geriausių noro nesukišim jokio "žymaus" nusipelnusio pagarbos transporto. Jie plius minus vieni geresni šiek tiek kiti prastesni bet bet daugiau mažiai panašios kategorijos.
    2. Signalo trakto kuris iskeliauja skaitmeniniu pavidalu (0,1) ir keliauja į skaitmeninius filtrus sktaitmena/analogas keitiklius, srovės/įtampos keitiklius, žemo dažnumo filtrus (ne visi gaminyojai juos naudoja), garso lygio reguliatorius, signalo lygį kelenčius stiprintuvelius ir lauk. (Plačiom masėm pataikaujantys gamintojai atsisako geru skaitmeninių filtrų, gerų DAC keitiklių išorinių I/U konversiju, jie tiesiog ideda viena mikroschema kuri padaro viska blogai bet padaro viska. Taip sutaupo begales pinigų, ir suteikia begales galimybių tokių kaip tono kompensacijų laoudu, laiko korekcijų aktyvų filtravimą ir pan.)
    3. Kiekvienas geras cd grotuvas turi padorų maitinimą ir jis pagal nutylėjimą yra dvipolis, dažniausiai +/-15v.

    Betkuriuo atveju visi plačiai gaminami grotuvai turi tono kompensacijas (aukštų bei žemų ties tam tikru centro dažnumu nustatytu kurį gali kilstelt arba nuleist) šiuo atveju rimtas modeliukas juos turi atjungiamus (taip vadinam direct režimą kuris tiesiog juos apeina)
    Lound funkcija dėl žmogaus ausies netolygumo girdeti 20hz-20khz viso spektro intervalu.
    Ties čia ir sustojam.
    Kiti važiuoja toliau prideda laiko korekcijas, aktyvu filtravima, skystu kristalu ekranus su filmukų funcijom, ir daugelį kitų funkcijų.
    Šiuo atveju rimti modeliai kaip Sony XES, Alpine F1 Pioneer ODR turi išorinius blokus kurie atlieka išvardintas funkcijas, o detales naudojamos aukšto lygio.
    Tokiu atveju leidžia pasirinkt kokiu keliu bus einama pasyvų ar procesoriniu.
    Rimtų modeliu tikslas bekompromisis garsas.
    Šerpatrebų - funkcijų gausa (darau viska bet nieko gerai).

    Gryštant prie jūsų grundigo jis neturi nei vieno iš aukščiau išvardinto rimtam grotuvui reikalingo elemento. Funcijų taip pat nėra užtai radijai skirta daug dėmesio (blaupunkt, grundig, becker, vdo specelizuojasi i radijas ir navigacijas garso kokybe jiems visiskai iki lemputes tokį kokį suprantame mes audiofilai todėl naturalu kad mūsų ir nedomina šio lygmens grotuvai.

  30. #30
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Asmeniškai man tai vienas iš gyviausiai/gražiausiai skambančių senų/mažai kam žinomų grotuvų. Vienintėlis rimtas Grundigo automobilinis grotuvas
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 5 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT