Į šitą automobilį dėčiau trijų juostų komponentus panaudojant vietas priekinėje panelėje. Tačiau manau trys juostos bus sunkiai suderinamos su studentišku biudžetu. Nebent tas studentas iš fizikos fakulteto. Tada jau galima bandyti.
Jei reikia tiesiog pakeisti gamyklinius, tai tinka bet koks 10cm plačiajuostis. Tokia pora tikrai tilps į studento biudžetą.
Kitas variantas būtų nusipirkti Visaton BG20 (tačiau reiks padidinti biudžetą) pabandyti juos patalpinti į dureles. Tai yra 20cm plačiajuostis garsiakalbis. Neturint didesnio biudžeto galima juo tenkintis. Po to vėliau galima prikomlektuoti aukštadažnius. Su šiuo garsiuku, jei jis bus sumontuotas teisingai, turėsi ir žemų ir vidutinių pakankamai. Aukšti bus kaip ir visų plačiajuosčių sušvelninti.
Bookmarks