Na taip, nesu specialistas, bet visiškai žalias taip pat. Tikrai turiu puikią galimybę pas draugą paklausyti puikaus skambesio, o ne baldėlinimo. Pagrindinis tikslas būtų, kaip jau minėjau, po truputi susidėti SKAMBANČIĄ aparatūrą. Visada prasižiūriu variantus internete,bet kolkas nieko įspūdingo neradau. Laukiu bent pliuso, tada sakysiuos Visatonus,kaip jau patarėt. Draugo pirmi žodžiai buvo šitie
o kuriam mieste draugas gyvena? aš visuomet irgi maniau jog mano kaimyno audi sistema tai groja. iki tol kol neišgirdau kitos mašinos. gal verta būtų paklausyti draugo mašiną??? ar jis forume gal lankosi?
Bookmarks