Sveiki,

Pradžiai norėčiau labai pasidžiaugti, kad egzistuoja šitas forumas. Gal antra savaitė skaitinėju po truputį viską ir nusprendžiau, kad atėjo laikas man pačiam pradėti kąžka gimdyti (Esu visiškai žalias kolkas). Taigi esama situacija: Golf3, panasonic kasetnykas. Panasonic kasetnykas naudojmas klausyti powerhit radio arba naudojant AUX-IN. Duryse kažkoki koaksiliniai barabonykai įdėti kurie jau nusibodo. Magas yra 4x30 ir yra pora linijinių išėjimų. Taip pat turiu senuką stiprintuvą Blaupunkt GT 400 (4x100W). Stiprintuvą kartu su palange paveldėjau iš ankstesnės mašinos + buvau pas meistriuką nuvežęs patikrino sakė kaip naujas.

Užmanymas yra toks 2 linijų sistema: iš magiuko pajungt laidus į stiprintuvą tada prie stiprintuvo prijungt Visaton WS17E 4 Om + TW6NG 8 Om . Taip pat planuoju duris išsiklijuoti bitumu.

Viskas būtų daroma taip, kad sutvėrus atgal neliktų jokių žymių, kad kažkas daryta (mašina stovi ant kiemo - daug pagundų vagim ir ant rudens galvoju pasikeisti kita auto).

Klausimų būtų keletas: 1) Kiek supratau turi būti taip, kad duryse esantis garsiakalbis būtų iki 3k Hz , o panelėje nuo 3k Hz. Norėjau pasiteirauti kaip tokį filtrą reik padaryti ? (schemutė su ričių ir kondikų duomenim būtų super! Jeigu esate iš Vilniaus ar Vilkaviškio dar ir alaus pastatyčiau.) ; 2) Kaip dėl 4 ir 8 omų ar tas turi kažkokį skirtumą?

Reziume: 1) Iš mago, kuris prijungtas AUX'u prie mp3 grotuvo, eina laidai į stiprintuvą tada kaip supratau iš stiprintuvo laidas iki filtro ir iš filtro pasidalina laidas į dureles kur bus ws17 ir laidas į tw6.(Ar nieko nepraleidžiu?) 2) Nesu labai didelis melomanas, tiesiog patinka kai groja bent panašiai į tą pusę ir nenoriu sistemai išleisti daug lėšų manau į 300-400Lt šituo atveju įtelpu.

Lauksiu atsakymų, pamąstymų ir Jūsų nuomonių

Pagarbiai Jūsų,
MrZ