Skiriasi ir dar kaip reikia būti kurčiam, kad neatskirti jei jis parinko labai panašiai grojančius su skirtingų kainų kategorija tai manau, kad galima ir neatskirti, nes ir pigių yra gerai grojančių, bet kaip pvz. lyginau extreme pagamintą hiraga ir savo turėtą dual tai skirtumas kaip naktis ir diena. Mano dual pasirodė geriau žemesniuose dažniuose turėjo geresnę kontrolę bet vidutiniai ir aukšti dažniai pas mane buvo užduse, o kol neklausiau hiragos atrodė gerai grojo ir maniškis. Pas abu stiprintuvus nebuvo tembrų reguliavimo, bet kad ir sureguliavus tembrus tai aukšti ar viduriai nepaskaidrės nuo to. Tiesiog išsikelsi lygį ant to dažnio ir viskas, bet tada gros dar šlykščiau. Lyginau ir audison vrx automobilinį tai audison aplamai savitai groja, turi labai ryškų prieskonį visam dažnių diapazone, bet grojo tikrai gerai. Dabar eksperimentuoju su Xtant 404m stiprintuvu, pakeičiau operacinius ir eliminavau skiriamuosius kondensatorius groja labai gerai, bet nuo mano naminio Sentec PA8 buitinio stiprintuvo braižas garso skiriasi nors abu groja gerai. Turėjau pigų Harman butinį tai prieš dabartinius mano klausomus stiprintuvus buvo nesusipratimas kažkoks, žemuose jokios kontrolės neturėjo baubė, vidurys uždusęs, aukšti ir jokio skaidrumo neturėjo. Visi stiprintuvai skirtingai groja ir ten nieko ne nepriderinsi. Nuo stiprintuvo kokybės priklauso ir kaip garsas atsiskleidžia erdvėje turėjau tokių, kad atrodo groja tiesiai iš garsiakalbio, o su rimtesniais garsas fokusuojamas erdvėje ir girdimas ne plokštumoje, o 3d formoje. Na manau, kad tos temos autorius gal įlipęs į aukštą kartelę kur lygina rimtus stiprintuvus kurie daug maš groja panašiai, nes jau nėra kur kilti aukščiau tokiu atveju visi groja panašiai tik su minimaliais niuansais skirtingose vietose.