Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1 2 3 4 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 60 iš 120

Tema: Seat Leon Garso Tobulinimas

  1. #31
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Kiek skaitau - tokiam Klientui siūlyčiau kažką su giliu nesilpnu priešbosiu ir neikyriu aukštadažniu. Man panašu kad vienas iš rimtesnių pasirinkimų būtų GLADEN AUDIO RS 165.
    Trijų omų priešbosis, daug nesikraipo net ir be HPF ijungimo, nedraskantis ausų aukštadažnio skambesys - ir katalikiška kaina.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  2. #32
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    O kaip MB Quart, Focal, Hifonic, hertz, morel kažką? Yra tekę klausytis kažkada MB nu labai patiko garsas, bet sunku daugiau su kažkuo lyginti, duryse bus jau ne už kalnų minimali garso izoliacija

  3. #33
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Matai - kiekvienas gamintojas savaip daro garsą plius saviti niuansai. Tarkim iš tavo pavardintų: Kvartai butų panašiausiai į tiesą. Focal aukštas dygus ir nežinia ar patiks, labai balansuoja ties nekomforto riba. Hifonics išvis mest šuniui. Hertz priešbosiai mediniai, nemuzikalus bent jau man. Su Morel priešbosių instaliacija nesusitvarkysi šimtu procentų...
    Čia tau užvis geriausia bent kokia perklausa būtų daugmaž teisingesnėje auto - kad susidarytum bent pradinį vaizdą...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  4. #34
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tai trance muzikos gerbėjui ką gali rekomenduoti iš savo prekių? kad turėčiau kelis variantus. Na taip būtų idealu perklausa, bet kad nelabai kur turiu tai įgyvendinti... Kaip šitie http://www.garsugama.lt/produktai/ga...-audio-c2-650/ apskritai kaip jl gaminiai iš akustikos, subais ir stipreku esu patenkintas

  5. #35
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Jei kažką konkrečiau - tai neteršiant forumo kelkimės į skypą ar privatą. O dėl JL akustikos: priešbosis tapatus charakteriu žemadažniams: agresyvus, dinamiškas, gana gilus. Toliau visa kita neypatingai subtilu - sakyčiau skirta nelabai išrankiam , ne pačiam muzikaliausiam pirkėjui.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  6. #36
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Pradėta daryti izoliacija su SILENT COAT Noise Isolator 8 ir bitumu, efektu jau esu patenkintas padarius vos dvi duris... Iškilo toks klausimas,kas gali padėti šia tema, turiu magą alpine cda 117ri, ką gali iš jo gero padaryti,ar kažką dasipirkti kad atsirastų dar geresnis garsas, kalba eina apie inspiron procesorius, ar man jaustusi kažkas. Tarkim pxa-h100
    Last edited by magaizeris; 2012-07-23 at 12:47 AM.

  7. #37
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    lauksiu minčių jūsų
    Last edited by magaizeris; 2012-07-22 at 11:27 PM.

  8. #38
    Naujokas deficky is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    47
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    jei nusipirksi as noreciau jo pagalba pazaist su 96 jei nieko pries

  9. #39
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tai gal žinai ką nors apie jį? ar verta jį išvis pirkti

  10. #40
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Garso kokybė gerėja trumpinant signalo kelią. Kuo daugiau radio detalių signalas pereina tuo labiau prastėja jo kokybė. Procesoriaus naudojimas tikrai netrumpina signalo kelio, tačiau su procesorium galima išgauti skambėjimo "įspūdį". Na kitaip sakant galima išgauti didesnius garso panoramos "gabaritus" kas yra visai kas kita negu garso kokybė.

  11. #41
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    žodžių išvada iš dalies tikrai vertas pirkinys kiek suprantu, būtų smagu gauti dėvėtą... ech

  12. #42
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki audio fanai... Noriu pasikonsultuoti su jumis vėl dėl galios galima pasakyti taip... Trumpai nupasakosiu situaciją, yra gan padorus stiprintuvas, jam laidų pagal idėja tikrai manau pakanka, bet atrodo kad jis nevalina taip kaip turi būti, kiek žinau nu tiesiog rimtas daiktas čia tikrai, bet kažkaip trūksta akivaizdžiai, ieškau probelmos sprendimo, vis dėl to aš jaučiu kad šis subas turi geriau grot nei groja.

    Sistema:

    *Akumas pastatytas standartinis 75ah beroc, tai tikrai negalima sakyti mažos talpos.
    *Laidai stiprintuvui:
    /*Pliusas nepamenu bet nuo 4 metrų iki 4,5 metro. Dietz 35mm2
    /*Minusas nuo diržo varžto. Ilgis ~0,6 metro maždaug. Dietz 35mm2
    ***Kondensatoriaus nėra***
    *Stiprintuvas stovi JL Slash 500/1v2 ir subas JL 12W3v3-4 su slėginę dėžę trumpintu portu kelti slėgį. Slėgio nėra labas rytas.... Nu esu girdėjęs tokį pat subą tai net ausis užgula, nu mano mašina maža ir nėra jokio valinimo, nėra to slėgio. Pas buvusi subo šeimininką buvo visada jis užmaitintas nuo 4ch denono tai gaudavo max ~250rms 4ohm, tai patikėkit grodavo vos ne geriau nei pas mane, slėgio to būdavo...

    Tad ieškom bėdos, nuo ko pradėti, pliusas faktas jam geras nes tiesiai nuo akumo, kaip dėl minuso, gal prastas kontaktas į kėbulą, gal galėčiau su testeriu kažkaip pasimatuoti?
    Laukiu jūsų minčių ribeta!

    P.S supratau kad tikrai kažkas pas mane su kontaktu ar kuo yra, seniau turėjau audio system F2-500 tai atsiprašau 1 x 800W RMS @ 4 Ohm subui per daug būtų buvę, bet tas pats ššš būdavo, kažkur bėda slypi kitur, kad stiprekas negauna srovės, tai bus problema kėbule kokiam ar dar kas net nežinau gali būti

  13. #43
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Tai imi testerį dedi prie stiprintuvo + ir -, jugni muziką kiek jau leidžia pagal ausis ir žiuri kiek turi įtampos. paskui dedi testerį prie akumo ir žiuri koks skirtumas tarp rodmenų. O toliau jau bandysim patart.
    Mano nuomone perploni laidai ir akumas slabnokas.

    Užsidėk pakrovėją ant akumo ir tada bandyk paklausyt muzikos, ar bus skirtumas?

  14. #44
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    ryt taip ir padarysiu. Ot velniava, dar klausiau kai pirkau tada ar užteks man 35mm2 sako sočiai, va kad nori, bet nejau jau pas visus pas ką gerai groja sudėti rimti akumai? papasakok plačiau ką turėjai konkrečiai

  15. #45
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    pamatavau, tai ant užvestos mašinos su įjungta klima dar buvo, muzika grojo jau iki tos ribos kol dar nėra didelių iškraipymų, bet tokiu garsu neklausau net. Akumas rodė svyruojančiai 15,32-15,50 stiprintuvas rodė ta patį svyravimą, kame replytės? Jei aišku pritildai iki klausomos normos tai tas svyravimas visiškai būna minimalus

  16. #46
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    15,5 ???? tu tikras?
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  17. #47
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu taip, ant užgesintos rodo ~14,5 o ant užvestos tiek, nu einu dar kartą specialiai
    Atnaujinta:

    Ant užkurtos svyruoja dabar 15,38-15,40

  18. #48
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    matuok su kitu testeriu, uzvestai masinai amx gali buti 14.6 v, neuzvestai jei akumas pilnai pakrautas 12.5v.

  19. #49
    Savas JLsystem is on a distinguished road JLsystem's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    310
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata Liveris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai imi testerį dedi prie stiprintuvo + ir -, jugni muziką kiek jau leidžia pagal ausis ir žiuri kiek turi įtampos. paskui dedi testerį prie akumo ir žiuri koks skirtumas tarp rodmenų. O toliau jau bandysim patart.
    Mano nuomone perploni laidai ir akumas slabnokas.

    Užsidėk pakrovėją ant akumo ir tada bandyk paklausyt muzikos, ar bus skirtumas?
    Perskaityk kokį vėja čia parašei. Jei matuoji įtampos kritimą, tai ir matuok įtampos kritmą ant laido, o ne įtampas prieky ir poto gale. kur tokio matavimo paklaidą begalinė. Aišku nemanau, kad kas suprato ka aš čia parasiau, bet 9kl kurse jau tokius dalykus mokino.

    Imi testri ir vieną jo gala dedi prie Pliuso ant klėmos. o kita prie pliuso ant stiprintuvo. paleidi muziką ir matai TIKRAJI įtampos kritimą ant tos grandinės dalies. poto taip pat padarai su minusu. Jei itampos kritimas yra didesnis kaip +-0,3V sistemą turi problemų.

    Matuoti reik su Multimetru išsirinkus pastovios itmapos rėžimą. Geriausia matuoti naudojant sinusini garsini signalą.
    867I97849 skype JULEZAZ

  20. #50
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Na Juliau nelabai isivaizduoju standartinio testerio laido 4 metrų ilgio, kad nuo variklio iki stiprintuvo (bagažinės) būtu galima prasimesti. PAsidarius žinoma galima, bet ne originalus, klausimo autoriui jau ir taip čia kosmosas.

    O aš turėjau omeny, kad gal pas ji krovimo išvis nėra, pirma matuoji prie akumo kiek kas rodo, o pas prie stiprintuvo.
    Tavo žinoma matavimas tikslesnis, bet mes čia neinam į smulkmenas

  21. #51
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    dar kartais nepakenkia tiesiog pamatuot testerio laidus dedant ant klemų, ir poto minusinį testerio laidą perdėt ant kėbulo gali nustebinti skaičiai
    groja kaip iš kibiro

  22. #52
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    gali tai gali, bet rodo ką sakau, tai labai keista, nes testeris tai veikia. Darysim kaip jl'as sakė, dursim laidus ir matuosim normaliai, dabar kai pagalvoji tai nėra logikos taip matuoti kaip man kiti siūlė... Su kuo pakalbėjau darbe kas elektrikai tai tik taip ir ne kitaip.

  23. #53
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    o kažin kaip manot dabar esamas 35mm laidas skirtusi efektas tarkim nuo 50? ilgis apie 5m nedaugiau gal kiek mažiau net, stiprintuvas jl slash 500/1v2 ? gal bereikalo iškart nedėjau 50, na be jei tilptu dėčiau antrą, bet vat klausimas ar skirsis

  24. #54
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    iškilo toks klausimas renkantis garsiukus apie dažnius, nelabai ką apie tai žinau, tarkim Atkuriamų Dažnių juosta 50hz - 23 khz vienų garsukų, o kitų yra Atkuriamų dažnių juosta 60 hz - 20 khz, į kokia juosta labiau atkreipti dėmesį? kokie pagrindiniai kriterijai renkantis 16 komponentus

  25. #55
    Naujokas proel is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    86
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Aktualu ir man

  26. #56
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    pirkamas šešioliktukus komponentus į dažnuminės plotį gali visai nežiūrėti
    groja kaip iš kibiro

  27. #57
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    aišku, pliusas tau už konkretumą. Ką galima padoraus pasirinkti už 300-500lt garsiukus? esu gavęs variantą MB QM 160 Q bet norėtūsi iš platesnio asortimento

  28. #58
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    komplektuokis iš buitinių geriau jei nėra noro ar yra kažkokių kitų priežasčių, tai jau nebežinosiu
    groja kaip iš kibiro

  29. #59
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    iš tikro visada galvojau ir apie šį variantą, turėtų neblogai gerai parinktos kolonėlės skambėti, tačiau yra toks paprastas dalykas kaip varža? jei kolonėlė kokių 6ohm tai kokio stipro reikia tam reikalui?aš kiek esu matęs tai 4 visur. Aš manyčiau labiau geriau ir paprasčiau nupirkti komponentus, čia kol surinksi viską Kas geriau atgroja už tokią sumą DLS,Gladen Audio ar German Maestro. Šiuo metu trys labiausiai dominantys gamintojai, bet nežinau iš tikro, esu girdėjęs neblogų atsiliepimu apie ta naują firmą Rainbow, gal kas plačiau?

  30. #60
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    čia ne didžiausia bėda filtras būtų didžiausia bėda
    groja kaip iš kibiro

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT