Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1 2 3 4 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 90 iš 120

Tema: Seat Leon Garso Tobulinimas

  1. #61
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tai apie ką čia mes kalbam dar tada aš nesu dieve labai išrankus, reikia tiesiog geriau grojančių už originalius ir su gražiais aukštais, viskas visi mano norai

  2. #62
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kokia nuomonė apie audio system F2 stiprintuvėlį garsiukams GLADEN AUDIO RS 165?
    Last edited by magaizeris; 2012-12-31 at 02:48 PM.

  3. #63
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    žmonės šneka, kad audiosystem stiprintuvėliai labai puikiai draugauja su žemadažniais garsiukais, tačiau gali būti, kad tie šnekantys žmonės nė karto negirdėjo to stiprintuvo. Tai reiktų pačiam paklausyt ir įvertint ar tas stiprintuvas tinka, tavo garsiakalbiam.
    groja kaip iš kibiro

  4. #64
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Aš manau kokį F2 pasiimti, jų yra mažų, galima prie gerų norų ir po sėdynę pakišti

  5. #65
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tai va šiandien šioks toks atsinaujinimas, buvo 35mm2 Dietz, plius į dėjom 50mm2 Zealum, na dabar jau tikrai man netruks srovės nebe vaikiškai jau... Bet dar iki galo nebaigta, reikia nuimti kondiką ir sutvarkyti voratinklius.
    Attached Images
    • File Type: jpg 1.JPG (83.7 KB, 92 views)
    • File Type: jpg 2.JPG (82.7 KB, 89 views)
    • File Type: jpg 3.JPG (77.9 KB, 84 views)

  6. #66
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tai kaip čia dabar pas tave suprast? 2 laidai ? O ir šiaip ar gi trūko tos srovės ? Tu gal geriau palik tą 50mm laidą ir 35mm sunaudok + nuo generatoriaus iki akumo, - nuo akumo iki kėbulo ir - nuo akumo iki variklio? Jei dyzelis gali dar + iki starterio nusivest. Va tada bus aiškus skirtumas.

  7. #67
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    pirmas dalykas ar kažką padės? turiu likučiu laidų šiam reikalui bet laukiu šiltesnių orų
    P.S - nuo akumo iki variklio ką tai duos?

  8. #68
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    43
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata zaibas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pirmas dalykas ar kažką padės? turiu likučiu laidų šiam reikalui bet laukiu šiltesnių orų
    P.S - nuo akumo iki variklio ką tai duos?
    papildomai geresnę masę

  9. #69
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tai galimai gali duoti daug geresni efektą, nei davė tau pasikeitimas nuo 35mm iki 50mm. Amerikonai šneka, kad tai 35% pagerina srovę, bet čia tik taip skaičiukas. Jei jau taip sieki tobulos srovės tai tik laidų neužteks. Atsirestauruok generatorių, jei yra galimybė tai ir tobulink, jei Kaunietis galiu patart vietą. O šiaip visi laidai kurie susyje su audio kuo rimtesni tuo geriau.

    O šiaip perskaityk visą mano volvo temą, matau eini tą patį kelią kurį aš tiką praėjau. Rasi ten nemažai naudingos informacijos.

  10. #70
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Laidai stori tikrai nepakenks, ir du geriau nei vienas sekantis etapas generatorius ir bus 120A

  11. #71
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Iš ko spredi, kad bus 120a? 2 laidų nepalikčiau vien dėl to, kad jie nevienodi....

  12. #72
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu viešpatie kaip tai iš ko, kai pirksiu generatorių tai ir pirksiu iš patikimų rankų jį tvarkingą ar restauruota, o jei čia pradėsi bijot visko ir galvot tokius niekus tai žinai tada... Rimtos firmos neužsiima manau nesąmonėmis. O kas liečia laidus tai turėjau senus 35mm2 pravedęs tai ir palikau tiesiog, nachrina čia ji gadint. 50mm2 monoblokui o 35mm2 bus akustikai, be jokių plačių diskusijų tikrai geriau nei vieną laidą dalinti keliems stiprintuvams..

  13. #73
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tu sustok žmogau, neskubėk. Koki tu generatoriu pirksi? Tu galvoji, kad visom mašinom jie vienodi ? O iš ko tu jį pirksi tai mažiausiai svarbu man. Esme kita dar yra, jei perki naudotą, nežinia ką tu ten iš jo gausi ir kiek jis amperų tau gamins ir kokia srovę laikys. Važiuoji pas rimtus generatorių meistrus, prašai, kad išmatuotų srovę su/be apkrovos ir pasiprašai, kad išmatuotu kokia srovę siurbia stiprintuvas ant didžiausio piko. Tada žiūri ką gauni ir tariesi su meistrais ką jie gali padaryti iš to generatoriau.

  14. #74
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    su uab dagas kalbėjau tai būtų man 120A, siūlo restauruotą su garantija tai dėl jo nebijau, pakaitalas mano mašinai viskas ten tinka ta tai pats žinau, bet vat kaip pasakei plačiau tai neaišku pasidarė. O tai neužtenka dėti mano mašinos 120A kuris tinka tvirtinimas ir visa kitą mano mašinai? tiesiog galingesnį? kiek girdėjau nieko ten iš tarkim 90A mano seno nepribursi, jo nepadarysi galingesnio, nebent atgausi tik tuos 90A.
    Trumpai tariant leono 120A generą įdėčiau į savo leona kuriama originaliai buvo 90A.

  15. #75
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Jeigu visas tvirtinimas, skriemulys tinka tai viskas ok tada. O kaina jo ?

  16. #76
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ne matyt mes tiesiog nesusikalbėjom, žinoma tai suprantu juk nuo kitos mašinos ir neketinau dėti jo, čia suprantama, čia man siūlo bosch mano leono generatorių 120A pilnai restauruotą su 18m garantija už 499lt, ką manai? ar geriau ieškot dėvėto ir ji restauruoti, bet kaži kas iš to gausis ar ne tas pats.
    500lt aišku nesinori iškarto skubėti mesti, kaip sužinoti nuo kokių mašinų man tinka kažin?

  17. #77
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Turi gi generatoriu mašinoje, išsiemi ir neši restauruot, o ar tapati kaina gausis ar pigiau tai jau nežinau.

  18. #78
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    na bet mano 90A, o iš 90A sako 120A nepadarys, tai kaip suprasti? Tai perdirbimas galimas?

  19. #79
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai kaip čia dabar pas tave suprast? 2 laidai ? O ir šiaip ar gi trūko tos srovės ? Tu gal geriau palik tą 50mm laidą ir 35mm sunaudok + nuo generatoriaus iki akumo, - nuo akumo iki kėbulo ir - nuo akumo iki variklio? Jei dyzelis gali dar + iki starterio nusivest. Va tada bus aiškus skirtumas.
    šiandien pažiūrėjau, starterio dar dar laidas, nu bet generatoriaus nesąmonė man atrodo ateina laidas į originalia dėžutė kaip golfuose ir būna, tada per originalų saugiklį į plokštelė ir į + klemą, reiks atvesti normalų su saugikliu laidą tiesiai nuo genero į +

  20. #80
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Saugiklis nebutinas

  21. #81
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Juk saugiklis originaliai tai buvo, tai dedant kitą laidą ir reikia, avdruk nelaimė ar kas...

  22. #82
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Iš mano garažo nieko gero, keletą atnaujinimų yra, bet gal ypač galima sakyti pradėjimas vėl nuo naujo ir kažko ieškoti neaišku net ko pačiam.. Taigi viskas buvo parduota ką turėjau ir atlikta keletą darbų, priekinės durys minimaliai paruoštos vibro izoliacija, bet kai pradėjau gilintis man net juokinga pasidarė kaip aš galėjau tokias nesąmones daryti. Tad sekantį šiltą sezoną durys bus pertvarkytos ir jau rimtai o ne minimaliai. Dar ką galiu pasakyti, ant mašinos ištepta ~4kg skysto bitumo, ir esu kokybe tikrai patenkintas, ne tik ji gaunasi kaip antikorozijai, bet dar ir vibro kažkiek funkcija atlieka. Taigi išteptas visas dugnas, arkos, žodžiu visa išorė. Sekantis žingsnis vidaus garso kažkiek gerinimas. Šiuo metu viskas groja paprastai, bet aiškiai, CDA 117RI + PXA-H100 garso procesorius. Originalūs garsiakalbiai lyg iš naujo atgimė kol neturėsiu rimtų pinigų tol gros originalūs garsiakalbiai kurie pakankamai jautrūs. Labai patiko pamokos štai čia, stoga būtent taip ir darysiu
    http://www.geroskainos.lt/Apie-SilentCoat/

  23. #83
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    O dabar prie reikalo, noriu pakalbėti su tais kas supranta, vis mastau apie buitinių kolonėlių garsiakalbio montavimą į automobilį, bet vat įdomu kaip reikalai su filtrais tada?

  24. #84
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Daraisi filtrus pats.

  25. #85
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    čia jau rimta..

  26. #86
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Arba imti ne tik garsiakalabius is kolonėlių, bet ir filtrus.
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  27. #87
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    O gal kam teko klausytis biudžetinių garsų, kurie gražiau groja Rainbow EL-C6.2 ar Gladen Audio M165, gladenas gundo kad duoda 25mm tweeterius

  28. #88
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Jei nuo grotuvo, jama EL modeliuką, jei nuo stipreko - visos rekomendacijos M serijai.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  29. #89
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Pradžioje tikrai bus tik nuo grotuvo. Imsis rainbow manau, pakaks man, arba pakaks susirgimui labiau bet nesinori daug išleisti, norisi šiek tiek geriau kad nei originalūs garsiakalbiai groja. Bet vat pats sau ties čia ir pradedu prieštarauti, originalūs velnias žino kažkokie philipsai, bet popieriniai jautrūs, ir dabar su pxa-h100 paderinimu kur kas gražiau groja O ką manot ties šituo klausimu, ar logiška yra dėti į priekį kaip pavyzdžiui brangesnius, o į galą vėliau pigesnius to paties gamintojo garsiakalbius? Nes visose 4 duryse 16 komponentai stovi, aišku faktas visi 4 vienodi geriau, bet man įdomu ar kas daro taip

  30. #90
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Tavo tipo mašinoje, vienareikšmiškai į tik priekį už maksimalią įkandamą kainą, galą paliekant ramybėje. Tikrai pasiteisins xxx sykių labiau, nei kiekvieną skylę užkišti pigium.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT