proel rašė čia: Šitas bus galingas ir drebinantis, jeigu nori būti toleruojamas šiame forume skaityk jo taisykles ir naudok lietuvišką raidyną. nej galingas nej drebinantis, geras šviesos efektas su tais 1.5kw būtų... ps blogas viklas, kodėl būtent tą pioneer išsirinkai?
audiodirbtuves.lt - DIY AUDIO FORUMAS ...mano projektai
Forum Rules
Bookmarks