+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: reikia patarimo del zemadaznio ir stirintuvo

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    49
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    49

    Pagal nutylėjimą

    Už tokias ar panašias babkes nusiperki
    http://www.sonicelectronix.com/item_...o-13TW5-3.html
    ir pilnos kelnės džiaugsmo.
    O jei ką - tai į sparną be problemų montuojasi ir paprastos konstrukcijos subai - nereikia tų brangių ypatingų - geriau nebus.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  2. #2
    Fuksas magnec is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki,
    kadangi neleido sukuri naujos temos, tai rašau čia.
    Sugalvojau atsinaujinti aparatūra, bet nežinau ką išsirinkti, nes nelabai ką išmanau šiuose reikaluose, tad laukiu jūsų pasiūlymų.
    Manau reikėtų pradėti nuo to kas pas mane yra:
    Magnetola Alpine CDE-133BT( jos keisti nenorėčiau)
    Stiprintuvas Megakick Imperator (skaitydamas foruma sužinojau, kad jis paskutinis š...)
    Subas Hertz ES-380.
    Mano norai nėra kaži kokie įspūdingi, norėčiau, kad geriau drebintų sėdynes, na ir kad bet jau minimali garso kokybė būtų, muzika klausoma beveik visa išskyrus rokas ir klasika
    Kaip minėjau magnetolos keisti nenorėčiau, stiprintuvui skiriamas biudžetas apie 700 lt, na ir žemadažniui 500 - 600lt, esant butinybei gal ir daugiau.
    Nesinori išmesti pinigų į balą, taigi laukiu jūsų pasiūlymų, ką būtų galima įsigyti optimaliausia už tokį biudžetą.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT