Sveiki, esu naujas dalyvis Jūsų forume, tad jei tema ne vietoje, tai labai nepykite Bandžiau naudotis paieška, tačiau būtent apie tai diskusijų neradau.
Taigi klausimo/proeblemos apibūdinimas: turiu stereo stiprintuvą ir porą kolonėlių, kurios turi galimybę būti prijungtos biwiring būdu. Dėl jungimo prie kolonėlių klausimų nekyla, kaip jungti laidų pin'us prie stiprintuvo gnybtų, jungiant yprastu BI-Wiring būdu irgi aišku, tačiau aš jungiu kiek kitaip: kadangi mano stereo stiprintuvas turi dvi poras išėjimų (A SPEAKERS, B SPEAKERS) , t.y. 2x2 yra turi galimybę garsą atiduoti į visus išėjimus vienu metu (a+b), jei kolonėlių varža yra 8 ir daugiau omų (o mano turimos kolonėlės kaip itk ir yra 8 omų) tai aš viena kolonėlę jungiu, kaip dvi, t.y. vienos pusės kolonėles laidus ateinančius nuo žemo dažnio filtro jungiu prie vienų gnybtų, o vidurio ir aukšto prie kitų, lygiai tiap pat su kita puse darau.
Klausimas:ar toks jungimo būdas nėra kaip nors kenksmingas stiprintuvui ar kolonėlėms ir ar toks būdas turi kokių nors privalumų lyginant su įprastu biwiring būdu kaip kad jungčiau po du laidus prie vieno gnybto ir papildomos poros išėjimų visai nenaudočiau. Šiaip realiai iš klausos sprendžiamnt man pačiam didelio skirtumo nėra, (tik gal kažkiek viekia saviįtaiga ir atrodo kad aukšti dažniai jungiant mano būdu yra kiek aiškesni ir biški detalesni bet tik ant labai geros kokybės įrašų).
Ačiū už dėmesį, lausksiu Jūsų atsakymų.