Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Bi-Wiring prie stiprintuvo

  1. #1
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Bi-Wiring prie stiprintuvo

    Sveiki, esu naujas dalyvis Jūsų forume, tad jei tema ne vietoje, tai labai nepykite Bandžiau naudotis paieška, tačiau būtent apie tai diskusijų neradau.
    Taigi klausimo/proeblemos apibūdinimas: turiu stereo stiprintuvą ir porą kolonėlių, kurios turi galimybę būti prijungtos biwiring būdu. Dėl jungimo prie kolonėlių klausimų nekyla, kaip jungti laidų pin'us prie stiprintuvo gnybtų, jungiant yprastu BI-Wiring būdu irgi aišku, tačiau aš jungiu kiek kitaip: kadangi mano stereo stiprintuvas turi dvi poras išėjimų (A SPEAKERS, B SPEAKERS) , t.y. 2x2 yra turi galimybę garsą atiduoti į visus išėjimus vienu metu (a+b), jei kolonėlių varža yra 8 ir daugiau omų (o mano turimos kolonėlės kaip itk ir yra 8 omų) tai aš viena kolonėlę jungiu, kaip dvi, t.y. vienos pusės kolonėles laidus ateinančius nuo žemo dažnio filtro jungiu prie vienų gnybtų, o vidurio ir aukšto prie kitų, lygiai tiap pat su kita puse darau.
    Klausimas:ar toks jungimo būdas nėra kaip nors kenksmingas stiprintuvui ar kolonėlėms ir ar toks būdas turi kokių nors privalumų lyginant su įprastu biwiring būdu kaip kad jungčiau po du laidus prie vieno gnybto ir papildomos poros išėjimų visai nenaudočiau. Šiaip realiai iš klausos sprendžiamnt man pačiam didelio skirtumo nėra, (tik gal kažkiek viekia saviįtaiga ir atrodo kad aukšti dažniai jungiant mano būdu yra kiek aiškesni ir biški detalesni bet tik ant labai geros kokybės įrašų).
    Ačiū už dėmesį, lausksiu Jūsų atsakymų.

  2. #2
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    pas tave stiprintuve tik du kanalai, tai kaip bejungsi nebus jokio skirtumo, pokanalinis jungimas yra kai kiekvienas garsiakalbis gauna po atskirą stiprintuvo kanalą taip išlošiam kokybės ir galios

  3. #3
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Supratau, ačiū už atsakymą. Vadinasi pliusas tik tas, kad laidus patogiau jungt, kai nereikia dviejų storų laidų prie vieno gnybto sabačint. Man daugiau įdomu iš tikrųjų buvo ta klausimo pusė, ne apie privalumus, o ar yra kokia nors reali grėsmė pakenkt stiprintuvui, bet kaip supratau tai kad nėra, bo vaizdžiai tariant ta papildoma gnybtų pora tas pats kas papildomas kraniukas ant tos pačios vandentiekio sistemos linijos - atsuki vieną bėga per vieną, atsuki abu, bėga per abu Teisingai ?

  4. #4
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    dėl pakenkimo tai su testeriu pamatuok kokia varža gaunasi, nes manau tavo stiprintuvas kaip ir dauguma dirbs 4-8 ohm

  5. #5
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Gerai, su šitu viskas aišku, bet dabar dar vienas klausimas dėl kurio atkiros temos kurt nenoriu, nes nemanau, kad verta.
    Problemos esmė: Šalia turimo stereo stiprintuvo mėtosi nenaudojamas daugiakanalis resyveris, katras turi tiunerį, atskiro tiunerio aš neturiu ir karts no karto yra poreikis paklausyt radijos.
    Klausimas: Ar resyverį naudojant tik kaip tiunerį ir prie jo gnybtų nejungiant jokių kolonėlių (pajungus linijinį laidą prie resyverio line out (tape/record) į bet kurį laisvą line in dvikanalio stiprintuvo ir išjungus resyverio "A speakers" ir "B speakers" t.y. padarius tokį nustatymą, kad net ir užkabinus ant resyveio gnybtų kolonėles į jas signalas vistiek neateitų įmanoma pakenkti pačiam resyveriui ?
    Epilogas: Pabandžiau taip sujungti realiai (pagalvojau, mat jį velniai tą resyverį, jei ir sugadinsiu, ne taip jo ir gaila būtų, bet įdomiau paeksperimentuoti) : išjungiau resyverio a ir b speakers, garsą visiškai nutildžiau, pajungiau per tape record išėjimą, tai dvikanalis priima normaliai signalą ir viskas gerai veikia, resyveris jokių "klaidų" ir warning'ų i ekranėlį neišmeta, paskui pabandžiau prijunti kolonėles prie resyverio, viskas veikia, eskperimento metu niekas nenukentėjo Taigi įdomu ar nieko nenutiks tam resyveriui, jei taip jungiu ir naudosiu visada, o gal niekas neneukentėjo tik dėl to, kad eksperimentas buvo atlikinėjamas labai trumpą laiką, o ilgiau paklausius atsitiktų kažkas negero ?
    Suprantu, kad klausimas durnai skamba, bet kadangi esu visiškai neišprusęs elektrotechnikoj, todėl ir kyla tokio tipo klausimai

  6. #6
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    o aplamai tas bi-wiringas absoliučiai neduos jokio efekto, suprasčiau bi-ampingas, bet tuo atveju reikalinga mesti visus filtrus ir jungti aktyvų krosoverį ir paprastesnis biampingo variantas - filtrai savo vietose tik 4 mono stiprintuvai.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT