Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: Pioneer MVH-8300BT vs alpine ida x305

  1. #1
    Jaunius ramunator is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    42
    Žinučių
    13
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą Pioneer MVH-8300BT vs alpine ida x305

    Sveiki,

    Ieskau greito mago su geru skambesiu, usb,cd nebutina, informatyviu ir patogiu, greitam narsymui ekranu, ziurejau tarp Pioneer MVH-8300BT ir alpine ida x305 ir vienas ir kitas turi savu +/- bet nera to aukso viduriuko, autoaudio srity as zalias, tad prasau ismananciu pagalbos, pagal mano isvardytus parametrus ir nurodytus pavyzdinius modelius gal bus aisku ko as noriu. Auto a6/c4 avant planuoju keist visas koloneles, det stipreka ir suba.

    Is anksto aciu uz info

  2. #2
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    visų pirma paaiškink kaip tu prisiregistravai forume. ką spaudei? kiek aš žinau neįmanoma atlikti registracijos nepaspaudus klavišo jog sutinki su taisyklėmis. jei paspaudei turėtum jų laikytis. sekantis tavo pranešimas parašytas nesilaikant forumo taisyklių nukreips tave į skaitančių, bet negalinčių rašyti kokį pusmetį gretas. antra pasakyk man ką turėtume žinoti apie greitą magą. kas tai yra? kiekvienas naujokas atėjęs čia atsineša su savimi vis naują terminą. kaip žinosim apie ką kalba tai gal ir galėsim padėti. trečia - ka su juo veiksi? klausysi radio stotis? žiūrėsi filmus? kaip? kokiu būdu? ipod? jei rasim tau variantą be cd be usb lieka aux, radijas, keitiklis...
    pradžiai tiek kaip gausim atsakymus bandysim diskutuoti toliau.
    Last edited by Edmas; 2012-11-16 at 10:34 AM.
    +37061857133 edmas

  3. #3
    Jaunius ramunator is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    42
    Žinučių
    13
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Ieškau greito grotuvo, ta prasme kuris greit nuskaitytų audio failus, mano prioritetas grotuvai kurie groja iš usb, daugiausia mano klausomų įrašų mp3, wma, flac, skaičiau kad Pioneer MVH-8300BT lėtai nuskaito audio informaciją, paieškos mygtukas per slidus ir nevisada juda norima kryptimi, pakeitus kitą audio takelį, vyksta lėtas jo nuskaitymas, kuris neturėtų būti būdingas šios klasės modeliui, pagal jo kainą, visgi mano išvardytų auto audio grotuvų biudžetas 1000 lt, man tai nėra mažai, norisi gero konvertavimo lygio ir nuskaitymo kokybės. Abu išvardyti modeliai imponuoja informatyviu ekranu, kuris nėra mažas, matoma daugiau nei viena teksto eilutė, kas yra patogu ieškant tam tikro garso takelio ir tiesiog brendant per gilius nustatymo miškus, tuo gali pasigirt pioneer kuris turi gerokai daugiau garso nustatymų, kas manau turi įtakos garso kokybei ir poreikiams, kai alpine šioje vietoje negaletų tuo labai pasigirti, nustatymai gan riboti. Audio grotuvo poreikis būtų tik muzikos klausymas, raiškus ekranas nėra būtinas, bet tai tik privalumas, pirmenybę teikiu usb , cd nėra būtina, klausau pagrinde elektroninės muzikos, techno, dubstep , hip hop. Todėl dvejoju tarp šių modelių, nes jie groja usb ir turi informatyvų ekraną ir nėra žemos klasės modeliai, manau kad yra alternatuvų mano išvardytiems modeliams, čia jau prašyčiau jūsų rekomendacijų ir patarimų, manau gal sklandžiai apibrėžiau savo poreikius, laukių jūsų nuomonių.

  4. #4
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    aukščiausios klasė neturi visai, arba turi atjungiamą garso nustatymų funkciją. Nustatymai kokybės neprideda.

  5. #5
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata ramunator rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    manau gal sklandžiai apibrėžiau savo poreikius.
    visai kitas reikalas. pirmoje žinutėje supratau jog usb taip pat nėra reikalingas. dabar aiškiau. na šiuo klausimu turiu tave nuvilti nes nelabai galiu padėti asmeniškai aš. kadangi visuomet klausau tik cd arba radijo stotis. bet žinok jog Cezarijus sako tiesą kuo didesnis nustatymų miškas tuo šlykštesnis garsas. su usb esu susidūręs tik su vienu grotuvu. modelio nepasakysiu, bet kažkoks pigus kurio naujo vertė galėtų būti iki 500. jis sumontuotas mano valdiškame automobilyje ir turi ne tik usb bet ir sd lizdą. tai pastebėjimas yra toks - mano 8gb raktą nuskaito pakankamai ilgai jį ikišus pirmą kartą. toliau net ir po grotuvo išjungimo (bet neištraukus usb) nuskaitymas vyksta labai net stebėtinai greitai. dar vienas toks pastebėjimas. kas liečia paieškos mygtuką. prieš perkant beveik 95% atvejų visada galima grotuvą pabandyti. sunkiau kokiam turgui...
    kas liečia ekranų informatyvumą išsirinkus keletą modelių juos galima patikrinti internete.
    alpine rašo taip dėl greičio:
    The iDA-X305 uses a USB connection (cable included) for newer iPods that provides ultra-fast digital data transfer so songs are loaded instantly through the receiver. Sound quality is maximized by using USB along with the 24-Bit Burrbrown D/A converter, allowing for an incredible Signal to Noise ratio of 105dB. Plus, the iDA-X305 quickly loads up full Album Art on screen.
    ir apie ekraną: Easily view your iPod Album Art on a High-Resolution 2.2-inch color TFT display and select from three different screen view options on the iDA-X305 with great visibility even in direct sunlight.
    +37061857133 edmas

  6. #6
    Jaunius ramunator is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    42
    Žinučių
    13
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Po ilgų analizės dienų renkuosi Pioneer DEH-80PRS jis turi skaitmeninį garso procesorių - digital sound processor, kuris automatiškai sureguliuoja garsą bet kurioje mašinoje. Taipogi yra tokia funkcija kaip - advanced sound retriever, kurio pagalba mp3, wma failus galima sukelti iki cd kokybės, manau tai šauni funkcija, beliks tik praktiškai išbandyti. Ekranas ne toks informatyvus ir spalvotas kaip kad MVH-8300BT ar IDA-x305, bet manau 3 eilučių pilnai pakanka. Audio failų apdorojimo greitis taipogi geras, apibendrinant šį modelį galima teigti jog jis yra aukštos garso kokybės, informatyvus ekranas, greitas audio failų apdorojimo greitis. Jeigu aš klystu galit pataisyt ar papildyt, dekui už nuomones ir patarimus .

  7. #7
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata ramunator rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Po ilgų analizės dienų renkuosi Pioneer DEH-80PRS jis turi skaitmeninį garso procesorių - digital sound processor, kuris automatiškai sureguliuoja garsą bet kurioje mašinoje. Taipogi yra tokia funkcija kaip - advanced sound retriever, kurio pagalba mp3, wma failus galima sukelti iki cd kokybės, manau tai šauni funkcija, beliks tik praktiškai išbandyti. Ekranas ne toks informatyvus ir spalvotas kaip kad MVH-8300BT ar IDA-x305, bet manau 3 eilučių pilnai pakanka. Audio failų apdorojimo greitis taipogi geras, apibendrinant šį modelį galima teigti jog jis yra aukštos garso kokybės, informatyvus ekranas, greitas audio failų apdorojimo greitis. Jeigu aš klystu galit pataisyt ar papildyt, dekui už nuomones ir patarimus .
    iš mp3 formato gali ką nori daryti garso kokybės nepagerinsi nei 1 procento, tau tas digital sound processor automatiškai kai suderins garsą tai pats išsigąsi kas liečia patį garsą manau nusivilsi po kiek laiko, nes jis bus negyvas, nenatūralus bus išpūsti žemi ir aukšti dažniai

  8. #8
    Jaunius ramunator is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    42
    Žinučių
    13
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    tai negi mano pasirinkimas yra blogas? ar tik garso nustatymus reiktu atikti ranka ir žmogaus ausimi?

  9. #9
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata ramunator rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ...mp3, wma failus galima sukelti iki cd kokybės...
    Dienos anekdotas.

  10. #10
    Jaunius ramunator is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    42
    Žinučių
    13
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    nuoroda pamatyti šią funkciją, ji nesukelia 100%, teigia kad ji priartinama cd kokybei (near cd quality) http://www.youtube.com/watch?feature...&v=HHqknpnKwJI
    Gal galit pakomentuoti kas realiai bandėte šią funkciją ? Jaučiamas apčiuopiamas skirtumas ar tik eilinis marketingas?

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT