+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 3 iš 3

Tema: Neina pagauti koloneliu

  1. #1
    Fuksas SlIdEr is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    34
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Neina pagauti koloneliu

    [E36] Turiu tokai beda,buvo idetas JVC magelis automobilyje,Uzsimaniau pakeisti ji i savo sena Pioneer.Taigi JVC isemiau lauk laidai buvo negraziai izoliuoti.Tokiu bedu nesu turejas.Pajungiu pioneer pliusa minusa magas pasileidzia ,Bet nebegaliu pagauti nei vienos koloneles.Esu nekvailas bet nesuprantu gal yra koks stiprintuvas kuris atjungia kazka kad nei viena kalonele nepasigauna.Ar dar koki laida reikia pasijunkt papildomai.?Bandziau det atgal ta JVC ta pati beda,Kaip ji emiau lauk net nekreipiau demesio i tuos laidus ,nutraukt nieko negalejau net visi laidai originalus,ant kregzdes kaip ir visur.Gal galite pakonsultuoti kodel taip yra.Gal pavyks man ten kazkaip pasileist tas originalias kaloneles...ACIu

  2. #2
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Pačiu blogiausiu, bet labai realiu atveju - dėl "negražios izoliacijos" ir užtrumpintų laidų išskrido į Peru abiejų magų vidiniai stiprintuvai ir jų nebepagaut. Pabandyk pajungti atsinešęs kokį kitą garsiakalbį tiesiai prie mago. Jei ir taip "nepagausi" - greičiausiai taip ir yra.
    Na, šustri magai turi finkciją, kad galima atjungti jų vidinį stiprintuvą, bet pagal tamstos veiksmų aprašymą - čia ne tas variantas
    P.s. ir raŠŠŠyk lietuviŠŠŠkom raidĖĖĖĖm, ČČČia tokios taisyklĖĖĖs.
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  3. #3
    Fuksas SlIdEr is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2012
    Amžius
    34
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Mielas tamsta aciu uz atsakyma nepykit galit tema trinti,jog pas mane nera lietuvisku raidziu instaliuota ..Susitvarkiau beda,esme buvo ta kad nuo seno originalo mago pas mano kregzde stovi kazkoks stiprintuvas kaloneliu bagazinej kairioje puseje.Ir nuo mago i ji reik paleist pliusa (mase) pasileidzia tas originalus stiprintuvas ir veikia visos koloneles,kaip ir turi.Tik jau ju pajungimas idomus tereikia tik vieno laido ir kolonele veikia.nereikia jungti (+) su (+) ir (-) su (-).taigi problema isiaiskinta , aciu bent ir uz tavo komentara

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT