+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 36 iš 36

Tema: Klausimas dėl garso kabelio nuo stiprintuvo į subelį

  1. #31
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    jeigu gerai supratau situacija tokia:
    nesu atlikęs jokių bangymų tuo klausimu ir tiesiog tikiu kad taip. beto ir sudėjus tokius minusus kaip lituoto nusilankstymas, bei esu susidūręs su lituotu jog kolonėlių 6 ar 4 mm2 laidas buvo po metų naudojimo (ne jis nenusilankstė nes judinamas buvo tik instaliacijos eigoje, o ir norėdamas nelabai nulankstysi nes jis toje vietoje velniškai kietas ir lankstosi toliau nuo litavimo vietos. plonas gal kitaip...) nuo lituoto antgalio kokia 10 cm laido gijos buvo zalsvai juodos (vario korozija/oksidacija) tas puikiai matėsi per skaidrų laido šarvą. nežinau kas tai įtakojo ar temperatūra litavimo metu ar kažkuris cheminis elementas lydmetalio sudėtyle ar paprasčiausiai atmosferos poveikis, nors laidas buvo apsaugotas kembriku. tai tik mano subjektyvi nuomonė ir aš balsą atiduodu presui.
    +37061857133 edmas

  2. #32
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nesu atlikęs jokių bangymų tuo klausimu ir tiesiog tikiu kad taip. beto ir sudėjus tokius minusus kaip lituoto nusilankstymas, bei esu susidūręs su lituotu jog kolonėlių 6 ar 4 mm2 laidas buvo po metų naudojimo (ne jis nenusilankstė nes judinamas buvo tik instaliacijos eigoje, o ir norėdamas nelabai nulankstysi nes jis toje vietoje velniškai kietas ir lankstosi toliau nuo litavimo vietos. plonas gal kitaip...) nuo lituoto antgalio kokia 10 cm laido gijos buvo zalsvai juodos (vario korozija/oksidacija) tas puikiai matėsi per skaidrų laido šarvą. nežinau kas tai įtakojo ar temperatūra litavimo metu ar kažkuris cheminis elementas lydmetalio sudėtyle ar paprasčiausiai atmosferos poveikis, nors laidas buvo apsaugotas kembriku. tai tik mano subjektyvi nuomonė ir aš balsą atiduodu presui.
    panašiai man buvo su vienos mašinos minusiniu laidu. antgalis buvo lituotas, bet toje vietoje netoli ar tai prarūdiję buvo ar kokį velnia tai vaizdelis laido panašus, skirtumas tas, kad po kokių metų tas laidas nupuvo (ne naudojau ne rūgštį o kanifoliją)
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  3. #33
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    35
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Na ne veltui galima teigti, kad automobilių gamintojai laidus ir presuoja o ne lituoja

  4. #34
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    (ne naudojau ne rūgštį o kanifoliją)
    aš nenaudojau nieko papildomai. buvo tik tas kas iėjo į lydmetalio sudėtį...
    +37061857133 edmas

  5. #35
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    35
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tai būna lydmetalis iškarto su ta kažkokia medžiaga

  6. #36
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    tą ir naudojau
    +37061857133 edmas

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT