Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: Įdomūs dalykai dedasi su stiprintuvu

  1. #1
    Jaunius Houmeris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Amžius
    30
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą Įdomūs dalykai dedasi su stiprintuvu

    Sveiki. Zodziu klausaus siandien ramiai muzikos,subas bildena graziai,atidarau tik bagazine (aisku sutapimas gavos) kazkaip nebe taip groja,sedu i vidu nu grynai pradejo subas grot kaip kokia elipse tarsi su fonu,tarsi su aukstais dazniais kokiais kartu, paziuriu stiprekas nu ok vsikas,laidai viskas ok, kur yra ant stipriakio reguliavimai pastatyta ant HPF, perstatau ant full berots ar LPF vel gerai visai groja,dar pasukinejus hz tuos... Kame cia kas atsitiko nenutuokiat ? Kodel grojo grojo gerai subvas su zemais ant to hpf o dabar nebe, tai dabar ir palikau ant lpf, groja gerai visai.. Tik nezinau kiek tiksliai riektu tu hz atstatyt is akies uzvariau.
    P.S. Stiprintuvas no name ale 600wrms, subas, viena deze, su dviem boschmann po 350w rms... Sujungti ant dvieju kanalu atskirai, nors is pradziu jungiau abu kartu tiltu,tai geriau grojo,bet bijojau sukepint stiprintuva,tai sujungiau kanalais. Labai noreciau,kad pasidalintumet mintim kaip kas bijot,keist stipreka,ar magui cia pz Dekoju labai

  2. #2
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    subas turi groti su lpf filtru
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  3. #3
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    subas turi groti su lpf filtru
    ir statyk apie 50-80Hz tam tarpe, priklauso nuo kiek priešbosiai tavo normaliai groja, šiaip patarčiau viską keisti jei nori kokybiškesnio garso.

  4. #4
    Jaunius Houmeris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Amžius
    30
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Aisku,labai dekuj jums uz patarimus. Tik dabar pamaciau ,kad e i auto skyriu pataikiau,bes esme manau ta pati.Aciu

  5. #5
    Jaunius Houmeris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Amžius
    30
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Vyrai, dar pagalvos, HZ sunku man tiksliai nustatyt,nes ten prie max ribos raso 250 o prie min 40, jei nustatau kaip rase taip mazdaug ant 50-80 slabnokai groja,atsuku dugna ant 250,tada kurkas geriau. Magas alpine, ten radau tik HPF nustatymus LPF neradau, tai kaip,ar blogai ,kad ant 250 atsukes laikysiu ? Realiai perslabnas stiprekas tiems subams matyt,nes nelabai istampo,nu bet pakanka man siaip. Pridedu foto ir pazymiu ties kur viskas dabar pas mane nustatyta. Papostinkit,gerai,blogai,nes tikrai uz mane daug daugiau ismanot Dėkuj
    Attached Images

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Houmeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vyrai, dar pagalvos, HZ sunku man tiksliai nustatyt,nes ten prie max ribos raso 250 o prie min 40, jei nustatau kaip rase taip mazdaug ant 50-80 slabnokai groja,atsuku dugna ant 250,tada kurkas geriau. Magas alpine, ten radau tik HPF nustatymus LPF neradau, tai kaip,ar blogai ,kad ant 250 atsukes laikysiu ? Realiai perslabnas stiprekas tiems subams matyt,nes nelabai istampo,nu bet pakanka man siaip. Pridedu foto ir pazymiu ties kur viskas dabar pas mane nustatyta. Papostinkit,gerai,blogai,nes tikrai uz mane daug daugiau ismanot Dėkuj
    nu jeigu jau tau patinka tai prašom...
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  7. #7
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu jeigu jau tau patinka tai prašom...
    žmogui daugiau baubia vadinasi geriau groja, kaip minėjau tavo daiktai skirti ne muzikai todėl taip ir yra, ten gali reguliuoti ką nori, o tavo vadinamas grojimas sumažėja kadangi atsukus ant 80Hz greičiausiai nei bosas nei boso dėžė neatgroja likusių dažnių. Šiaip čia ne bosas, o plastmasės gabalas.

  8. #8
    Jaunius Houmeris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Amžius
    30
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Gali buti,sutinku. Na kaina gi irgi nera "rimta" ,tai ner ko labai tiketis. As bijojau,kad atsukus daug to Hz man sudegs kas nors ar pan,bet kadangi ne,tai paliksiu.
    Beje,nu nepasakyciau siaip kad baubia, baubia jau tikrai jauciasi kai ant mago atsuku virs 20volume,va tada jauciasi kad nebegrojimas o baubimas kazkoks,su 0 kokybes,o iki 20 sakyciau visai graziai groja, lyginant kiek kitose masinose ko esu girdejes. Kazkokio akujieno drebejimo ar dar ko nera,bet man pakanka, nepatinka man tie klebantys barskantys numeriai ir pan

  9. #9
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Houmeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gali buti,sutinku. Na kaina gi irgi nera "rimta" ,tai ner ko labai tiketis. As bijojau,kad atsukus daug to Hz man sudegs kas nors ar pan,bet kadangi ne,tai paliksiu.
    Beje,nu nepasakyciau siaip kad baubia, baubia jau tikrai jauciasi kai ant mago atsuku virs 20volume,va tada jauciasi kad nebegrojimas o baubimas kazkoks,su 0 kokybes,o iki 20 sakyciau visai graziai groja, lyginant kiek kitose masinose ko esu girdejes. Kazkokio akujieno drebejimo ar dar ko nera,bet man pakanka, nepatinka man tie klebantys barskantys numeriai ir pan
    žmogau, pradžiai praplėskime jūsų siaurutį požiūrį į muziką

    yra didžiulis skritumas tarp to KIEK groja ir KAIP groja. Kol kas tamsta esi susitikęs tik su KIEK, ir dabar užsukai į irštvą žmonių kurių vienintelis tikslas KAIP groja. Ir jie tau vienareikšmiškai gali pasakyti kad vertinimo skalėje nuo 1 iki 10, tavo girdimas dalykas ko gero būtų įvertintas minus 4
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  10. #10
    Jaunius Houmeris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Amžius
    30
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Kiek pinigais dedant kainuotu masinoje muzika,kad grotu KAIP ? Nu siaip ,kad grotu,skambetu graziai ? Dedant deveta iranga ? Apart mago, magas alpine manau geras, nors pats esu prie maisnos interjero originalumo,tai becker firma dar labai prie sirdies

  11. #11
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Houmeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kiek pinigais dedant kainuotu masinoje muzika,kad grotu KAIP ? Nu siaip ,kad grotu,skambetu graziai ? Dedant deveta iranga ? Apart mago, magas alpine manau geras, nors pats esu prie maisnos interjero originalumo,tai becker firma dar labai prie sirdies
    didelių pinigų nereikia toli gražu. Tik, va tu ko gero pirmasis kuris subą leidžia 250hz ir sakai, kad gerai groja čia paprastai visi ne daugiau kaip 80hz paleidžia, kiti iš viso boso neturi. aplamai muzikai per akis 100-150w bosiuko pritarimui (jeigu ne sedanas)

    Kita medalio pusė: yra žmonės kurie sako, kad jiem nereikia, daug bet iš tikro yra visai priešingai. Jeigu tavo mėgiamas boso lygis yra 4-5-8 kartus didesnis nei likusios sistemos, reiškia patinka daug boso ir su muzika tai sunkiai derinasi. Žodžiu daug reikalų.
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT