Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 21 iš 21

Tema: Grotuvų alternatyvos automobilyje

  1. #1
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Grotuvų alternatyvos automobilyje

    Taigi technologijos šiom dienom stipriai pažengusios ir siūlo įvairiausius būdus klausytis muzikos automobilyje. Labiausiai dominantys varijantai kurie turi skaitmeninį išėjimą arba yra įmanoma jiems jį išvesti. Pardavinėjo čia vienas žmogus grotuvą iš sd kortelių, bet kiek prisimenu skaitė tik waw ir šiaip gan griozdiškas daigtas. Kurių yra alternatyvų ? Vieni iš idomiausių varijantu yra plančetiniai kompiuteriai. Daugumai iš jų galima išvesti skaitmeną, o turim ir visokius GPS video ir be jokių vargu groja viską ka tik paleisi. Bet kartu ir įdomų viso to įgyvendinimas automobilyje. Kas su tuom jau esate susidūęrę?

  2. #2
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    man tai įdomu ką tu veiksi su tuo skaitmeniniu signalu

  3. #3
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    O kodėl būtent ką aš veiksiu ? Aš jungsiu į h700, ir betkokioje ateityje naudosiu procesorių.Tai nesudaro jokio skirtumo. Tiesiog idomi tema, nes įpatingai siom dienom ipad'us greituoju budu štampuoja į paneles...

  4. #4
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kodėl būtent ką aš veiksiu ? Aš jungsiu į h700, ir betkokioje ateityje naudosiu procesorių.Tai nesudaro jokio skirtumo. Tiesiog idomi tema, nes įpatingai siom dienom ipad'us greituoju budu štampuoja į paneles...
    vietoj tavęs aš neprasidėčiau su h700 dabar peržiūrėjau jo service manual ir ten nieko gero jame nėra, labai abejoju, kad gerai gros. Keitiklis jame stovi PCM1608Y vienas vnt. ant visų kanalų, operaciniai NJM4560M. Čia aplamai kaip namų kino procesorius labiau. Negros jis muzikos.

  5. #5
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Povilai tai jokio skirtumo nesudaro, tai tik sistema išbandymui. Žinau, kad h700 ne stebuklas nors yra kelios temos pasaulį kaip jį išskerdė ir pripumpavo "anabolikų".
    http://www.mobileelectronics.com.au/...modifications/
    Aišku kaina turbūt išeina panaši, kas nusipirkt iškart koki bit one. Aš noriu išbandyti ar funkcionalumas tenkins mano lūkesčius. O procesorių betkada bus galima pasikeisti į rimtesnį nes viskas bus jam paruošta. Viską kaip ir turiu, trūksta tik idomesnio šaltinio.


    Bėja pats kažkada buvai užsimines, kad buri kokią tai sistemą su androidu.

  6. #6
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    tai perki multimedia su hdd ar iš kitokios laikmenos grojančio, pasižiūri kad būtų optinis garso išėjimas na aišku reiks bet kokiu atveju lcd ir groji wav, flac filmus ir ką tik nori, dar variantas yra su android įrenginiais galima ir su liečiamu ekranu pasidaryti variantų yra labai daug.

  7. #7
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai perki multimedia su hdd ar iš kitokios laikmenos grojančio, pasižiūri kad būtų optinis garso išėjimas na aišku reiks bet kokiu atveju lcd ir groji wav, flac filmus ir ką tik nori, dar variantas yra su android įrenginiais galima ir su liečiamu ekranu pasidaryti variantų yra labai daug.

    Tai va tų varijantų gausa ir domina ir iš jų išsirinkti patį protigiausia ir sakykim labiausiai user friendly. Kažkaip atrodo labiausiai tinkamas varijantas tai androidas, tik dar klausimas kaip tinkamai išvesti jam skaitmeną. Yra visokie priedeliai bet jų gausa irgi nemaža.

  8. #8
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    bandžiau aš multimedia kažkokia pigią per denon dct-100 skaitmeninį įėjimą, tragiškas garsas buvo, tai bet kas su optiniu ar skaitmeninių irgi nebus sprendimas, jei jau taip tai paprastesnis būdas iPod'ai, audisonas buria multimedia, laukiam
    o šiaip pilnas youtube video su IPad amplified, pats domiuos šia tema kaip ir daugelis, bet kol kas car audio su tuo reikalu stovi vietoje, viskas eina į prijungimą prie gamiklinių galvų-kompų-multimedijų

  9. #9
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Matai kaip... Bet dėl kokios priežasties tragiškas garsas buvo ?
    Ipod/Ipad tai yra išeičių ir gan nesudėtingų, bet mane erzina tas apple lossless formatas.

  10. #10
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Matai kaip... Bet dėl kokios priežasties tragiškas garsas buvo ?
    Ipod/Ipad tai yra išeičių ir gan nesudėtingų, bet mane erzina tas apple lossless formatas.
    matyt del to, kad nesvarbu, kad skaitmeninis, jei gaidys tai gaidys

  11. #11
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    flac be problemų ant ipad Oplayer instaliuoji ir važiuoja. taip pat ipod touch ir iphone
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  12. #12
    Jaunius chazeinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    9
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki,

    mane taip pat domina grojimas flac, ape tiesiai iš USB, SD. Benaršydamas radau dekoderį neapiformintą, bet įmanoma pritaikyti automobilyje, o kiek vėliau radau kiniečių stebuklą

    http://www.ebay.co.uk/itm/USB-SD-MP4...item2c6e2989c7

    Deja neradau jokių parametrų nors manau tikėtis kažko ir neverta. Esu arbatinukas, tad kaip arbatinukas ir paklausiu. Tobulinant grotuvą, kas pagrinde keičiama, kas duoda didžiausią efektą? Ar nusipirkus tokį variantą galima būtų jam įpūst skambesio? Neprašau konkrečių atsakymų, juolab, kad nėra konkrečios informacijos, tačiau bent teoriškai atsakykite.

  13. #13
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Jokios naudos iš tokio grotuvo kuris groja FLAC. Jei jis tūrėtų skaitmeninį išėjimą kurį galėtum panaudoti su išoriniu procesorium ar grotuvu kuris turi skaitmeninio formato įėjimą tada būtų ok.

    Tobulint kokio grotuvo tikrai nieks netobulins. Nebent tai bus tavo norai už labai daug pinigų. Bet ar tai tūrės gerų rezultatų tikrai labai abejotina.

  14. #14
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata chazeinas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki,

    mane taip pat domina grojimas flac, ape tiesiai iš USB, SD. Benaršydamas radau dekoderį neapiformintą, bet įmanoma pritaikyti automobilyje, o kiek vėliau radau kiniečių stebuklą

    http://www.ebay.co.uk/itm/USB-SD-MP4...item2c6e2989c7

    Deja neradau jokių parametrų nors manau tikėtis kažko ir neverta. Esu arbatinukas, tad kaip arbatinukas ir paklausiu. Tobulinant grotuvą, kas pagrinde keičiama, kas duoda didžiausią efektą? Ar nusipirkus tokį variantą galima būtų jam įpūst skambesio? Neprašau konkrečių atsakymų, juolab, kad nėra konkrečios informacijos, tačiau bent teoriškai atsakykite.
    buvo minčių tokį grotuvą panaudot kaip transportą..... reiktų turėt tokį rankose kad pasižiurėt ar galima ten skaitmeną išsivest
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  15. #15
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Bet kuris multimedia grotuvas ( WD HD , Kworld ir tt..) , virs 400Lt. (parduotuvės kaina) maitinamas nuo akumuliatoriaus + geras buitinis DAC ar procesorius per SPDIF nepaliks šansų jokiam auto CD grotuvui. Na gal F1 ar ODR Nezinau ką ten ,Mindosy, mėginai ir kaip tau pavyko, bet panašu, kad kažkas nepavyko.

  16. #16
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Vyrai tai gal realiais pavyzdukais ir paaškinimais kas kaip ir kodel ?

  17. #17
    Jaunius chazeinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    9
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Naiviai paklausiau pardavėjo, tiesiog dėl galimybių išvest skaitmeną, tai anas, nors ir pardavinėja daug visokių neapiformintų schemų ir šiaip DIY dalykėlių, net nesuprato ko klausiau po to radau, kad rusai perka šiuos magus pioneer berods 3016c vardu, nors pioneer negamina tokio modelio probleminiai tie magai, kažkas ten traška braška, nesuderinta viduriuose... tie patys rusai sugalvojo (mano šaltiniais tai buvo rusai, kas tiksliai nežinau) ir sprendimą problemai spręsti... nu nebūčiau "čainikas" gal ką sugalvočiau, kaip pusę mago išmest ir daryt toliau viską po koderio..

    tolka variantas patiko, tačiau kaip valdyti tą multimedia be displėjaus? nenoriu aš televizoriaus automobilyje...

  18. #18
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kolkas mano labiausiai svarstytinas varijantas yra http://www.minidsp.com/ Procesorius su 8 išėjimais ir skaitmeniniu bei analoginiu įejimu su siuntimu atseina apie ~1000lt. Priderinus automobilyje sakykim kokia plančetę ar betką kas duos skaitmeną gaunam labai rimtą varijantą. Apie tą miniDSP labai daug gerų atsiliepimų. Pastaruoju metu labai kyla rankos išbandyti toki varijantą.

  19. #19
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Mini DSP labai profesionalus gaminys, bet norint per jį groti muziką, automobilyje bus reikalingas PC.

  20. #20
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    rusai rašo kad pc reikalingas tik programavimui......
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  21. #21
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nereikia jokio pc. Suprogramuoji ir be jokiu problemu klausai.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT