Šiandien, tai yra balandžio 10 d. forumas perkeltas į Lietuvoje esantį serverį. Dauguma dar kol kas pasiekia per Prancūzijoje esantį tarpinį serverį, tačiau 2-3 valandų laikotarpyje visi turėtų būti nukreipti tiesiai į Lietuvą.
Man įdomu, ar pasijus teigiamai šis perkėlimas esantiems Lietuvoje, taip pat ar labai neigiamas rezultatas bus esantiems už Lietuvos ribų. Atsiliepimai laukiami


***********************************
Balandžio 13d. papildžiau šią temą balsavimu, dėl forumo dislokacijos šalies. Kadangi šiaip jau teikiu hostingo paslaugas, ir forumas naudojasi mano hostingo paslaugomis, šioje srityje esu ne mažiau reiklus nei garso aparatūroje. Taigi pirmas bandymas sugrąžinti i-klubą į Lietuvą man nepavyko, nes iš esmės gavau tą patį rezultatą, koks buvo forumą aptarnaujantį serverį laikant palėpėje... (~2005 metai)
Pastaruosius tris metus forumas buvo laikomas viename iš mano nuomuojamų serverių OVH duomenų centre, Rube, Prancūzija. Žinote ir matėte kaip jis veikė. Balandžio 10d. perkėliau į Lietuvą, kur kaina būtų panaši, rezultatą taip pat matėte, ilgiau nenorėjau eksperimentuoti. Dabar perkėliau Lietuvoje ten, kur yra ~40% brangiau nei buvo Prancūzijoje. Serverinių vardų neminiu, nes nenoriu nei reklamos, nei antireklamos, tikrai nuoširdžiai norėčiau dirbti su lietuviškomis įmonėmis, ne užsienio...

Prašymas: iki gegužės 13 d. galios šis balsavimas, prašau iki to laiko prabalsuoti, ar palikti forumą Lietuvoje, ar kelti atgal į Prancūziją.

***********************************