Ukrainietiška kosmetika

Apklausos rezultatai: Kur toliau turi veikti forumas (dabar esame Prancūzijoje)

Vertintojai
42. You may not vote on this poll
  • Lietuvoje (buvo iki balandžio 16d. 20 val.)

    15 35.71%
  • Prancūzijoje

    27 64.29%
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 57

Tema: Forumo perkėlimas į Lietuvą

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Forumo perkėlimas į Lietuvą

    Šiandien, tai yra balandžio 10 d. forumas perkeltas į Lietuvoje esantį serverį. Dauguma dar kol kas pasiekia per Prancūzijoje esantį tarpinį serverį, tačiau 2-3 valandų laikotarpyje visi turėtų būti nukreipti tiesiai į Lietuvą.
    Man įdomu, ar pasijus teigiamai šis perkėlimas esantiems Lietuvoje, taip pat ar labai neigiamas rezultatas bus esantiems už Lietuvos ribų. Atsiliepimai laukiami


    ***********************************
    Balandžio 13d. papildžiau šią temą balsavimu, dėl forumo dislokacijos šalies. Kadangi šiaip jau teikiu hostingo paslaugas, ir forumas naudojasi mano hostingo paslaugomis, šioje srityje esu ne mažiau reiklus nei garso aparatūroje. Taigi pirmas bandymas sugrąžinti i-klubą į Lietuvą man nepavyko, nes iš esmės gavau tą patį rezultatą, koks buvo forumą aptarnaujantį serverį laikant palėpėje... (~2005 metai)
    Pastaruosius tris metus forumas buvo laikomas viename iš mano nuomuojamų serverių OVH duomenų centre, Rube, Prancūzija. Žinote ir matėte kaip jis veikė. Balandžio 10d. perkėliau į Lietuvą, kur kaina būtų panaši, rezultatą taip pat matėte, ilgiau nenorėjau eksperimentuoti. Dabar perkėliau Lietuvoje ten, kur yra ~40% brangiau nei buvo Prancūzijoje. Serverinių vardų neminiu, nes nenoriu nei reklamos, nei antireklamos, tikrai nuoširdžiai norėčiau dirbti su lietuviškomis įmonėmis, ne užsienio...

    Prašymas: iki gegužės 13 d. galios šis balsavimas, prašau iki to laiko prabalsuoti, ar palikti forumą Lietuvoje, ar kelti atgal į Prancūziją.

    ***********************************
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šiandien, tai yra balandžio 10 d. forumas perkeltas į Lietuvoje esantį serverį. Dauguma dar kol kas pasiekia per Prancūzijoje esantį tarpinį serverį, tačiau 2-3 valandų laikotarpyje visi turėtų būti nukreipti tiesiai į Lietuvą.
    Man įdomu ar pasijus teigiamai šis perkėlimas esantiems Lietuvoje, taip pat ar labai neigiamas rezultatas bus esantiems už Lietuvos ribų. Atsiliepimai laukiami
    Man asmeniškai, būdamas serveris Prancūzijoje dirbdavo tvarkingai, čia turiu omenyje, kad kraudavo greitai ir sklandžiai, net nesijautė labai, kad jis būtų ne Lietuvoje Tikėkimės nepasijus neigiamai perkėlimas

  3. #3
    Jaunius vovkiss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    55
    Žinučių
    19
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Jokio skirtumo nepastebėjau...

  4. #4
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Viskas puiku. Iki pilnos laimės galėtų Tapatalk veikti.

  5. #5
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    O aš skirtumą pastebėjau ir į blogąją pusę.

  6. #6
    Aktyvus radical is on a distinguished road radical's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    152
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ir man pablogėjo ,reikia laukti kol atidarys kokią temą ,buna kad išvis užstringa ,anksčiau buvo geriau ,bet ką padarysi teks kentėt . Tiesa veiksmas vyksta norvegijoje.

  7. #7
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Man irgi šiandien stipriai jaučiamas pablogėjimas

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Na kentėti jeigu ir reiks, tai trumpai, kol įsitikinsime kad tiekėjas negali suteikti nieko geriau. Šį serverį išnuomavau bandymui, jame kol kas tik vienas forumas ir sukasi. Aš taip pat pastebiu, kad momentais piktybiškai stabdo, panašu perkrautas tinklas. Man gerai būtų kaip galima daugiau atsiliepimų, kad suprasti ar verta žaisti ar ne. Aš turiu pakankamai resursų Prancūzijoje, Vokietijoje, o ir Lietuvoje dar kitoje kompanijoje yra. Tik norisi kažkaip remti lietuviškas firmas, ne užsienio....
    Dėl Tapatalk, suprantu, kad atėjo tapšnoklių era ir reiks su tuo susitaikyti. Yra planas keisti forumo licenziją į versiją, kurioje pilnai integruotas tapšnoklių palaikymas. Šiek tiek su biudžetu reiks susidėlioti, nei daug nei mažai, licenzija ~1300 Lt
    Konkrečiai su Tapatalk nenoriu susidėti, tai papildoma licenzija ir papildomas galvos skausmas, nes tai priedas, o ne integruotas/garantuotas vBulletin produktas...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na kentėti jeigu ir reiks, tai trumpai, kol įsitikinsime kad tiekėjas negali suteikti nieko geriau. Šį serverį išnuomavau bandymui, jame kol kas tik vienas forumas ir sukasi. Aš taip pat pastebiu, kad momentais piktybiškai stabdo, panašu perkrautas tinklas. Man gerai būtų kaip galima daugiau atsiliepimų, kad suprasti ar verta žaisti ar ne.
    Kaip suprantu labiausiai stringa vakarais, kai daugiausiai vartotojų ir serveris nesusitvarko su srautais..

  10. #10
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Artūrai čia tas tapatalk kažkuom surištas su palaikymu telefonams ir tabletams? Nematau jokių problemų naudojantis opera androide. Taspats normalus puslapis.

  11. #11
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata 4iuk4e rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kaip suprantu labiausiai stringa vakarais, kai daugiausiai vartotojų ir serveris nesusitvarko su srautais..
    Čia serverinė turi siaurą kanalą, serveris susitvarko su viskuo, tokių forumų serveryje galima kabinti apie 100, o yra tik vienas

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Artūrai čia tas tapatalk kažkuom surištas su palaikymu telefonams ir tabletams? Nematau jokių problemų naudojantis opera androide. Taspats normalus puslapis.
    Vienas iš pagrindinių argumentų, duomenų srauto taupymas, kas aktualu jungiantis per gprs. Gal būt kažkoks papildomas patogumas yra, net ir nežinau....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  12. #12
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Nu iš UK nepastebėjau jokiu pakitimų tiek naudojantis telefonu tiek pc
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  13. #13
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    kartais ir man jaučiamas pablogėjimas, veiksmas lietuvoje
    groja kaip iš kibiro

  14. #14
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Dabar šiek tiek savo priemonėmis pasinaudojau, gal sumažės problema.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  15. #15
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Kaip ir veikia normaliai.Veiksmas Ispanijoje. PING 104ms Down. 3,95mb/s, Up 0,63mb/s. Stabilumo nezinau.

  16. #16
    Aktyvus Avgustas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    110
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    kažkaip suprastėjo :/

  17. #17
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    gerokai užlagina

  18. #18
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dabar šiek tiek savo priemonėmis pasinaudojau, gal sumažės problema.
    Nesumažėjo, ypač juntama vakarais.

  19. #19
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Supratau, situacija beviltiška. Nukreipiu per kitą proxy, turėtų pasitaisyti, o rytoj perkelsiu į kitą lietuvišką duomenų centrą. Jeigu bus blogai, tada važiuosim atgal į Prancūziją....

    **************************
    Balandžio 13 d. 15:30 forumas perkeltas į kitą Lietuvoje esančią serverinę.
    Laukiu atsiliepimų balsų forma

    Prieš balsuojant, rekomenduoju bent tris - keturias dienas palaukti, sutrikimai nėra pastovūs, jie galimi trumpalaikiai, bet dažni. Taip pat čia neina kalba apie taupymą, kalba apie kokybę

    **************************
    Last edited by Artūras-M; 2013-04-13 at 04:35 PM. Priežastis: Papildyta
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  20. #20
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Apie 19h LT laiku jungiaus is Ispanijos tai pradzioje kazkas pristrigo, teko luktelt. Po to veikia sklandziai. Kompas letokas ir netas iki 4mb/s.

    PS Tik parasiau ir uzlagino.

  21. #21
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    man stipriai lėčiau viskas vyksta.
    groja kaip iš kibiro

  22. #22
    Naujokas ulida is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2012
    Vieta
    norway
    Žinučių
    75
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    leciau nei yprastai.... norvegija.

  23. #23
    Aktyvus kostas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2011
    Žinučių
    223
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Skirtumo nepajaučiau..

  24. #24
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Pradžioje buvo lėčiau, o dabar normaliai. Skirtumo su mano užlenktu laidu nematau.

  25. #25
    Savas Backlazhanas is on a distinguished road Backlazhanas's Avatar
    Registracijos data
    Nov 2007
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    709
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Truputi lėčiau reaguoja. Lietuva - zebra.

  26. #26
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Man su zebra DSL atsiverčia šiek tiek greičiau, tačiau kartas nuo karto stringa ir puslapis atsidaro su uždelsimu. Atkreipkite dėmesį. Balso dar neatidaviau
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  27. #27
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    man su meganet arba teo (abu ~20-25mb) kartkartėm po senovai veikia, bet dažniausiai tenka 2-3x ilgiau laukt, kartais net visai neužkrauna. Pvz dabarbaigus rašyt šitą postą, puse ikonų vis dar 'nenupieštos'
    groja kaip iš kibiro

  28. #28
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Daug maž aiški problema, kodėl forumas stringa, būdamas Lietuvoje arčiau pagrindinės masės lankytojų.
    Be to, kad užkrauna puslapį forumo lankytojui, serveris dar rišasi su užsienyje esančiais sekančiais servisais:

    1. Google analytics - statistika, tai naudinga, bet galima gyventi be jos. Vakar atjungiau, pagerėjo.
    2. Google adsense - reklama, tai šiokia tokia ekonominė nauda, stabdo mažiau, neatjungiau, gyventi tai reikia
    3. Skype, ICQ, MSN statuso tikrinimas, neatjungiau, nes reikia sukti galvą kaip tą daryti.
    4. Sape.ru - tekstinė reklama, ji man svarbi, kad galėčiau savarankišai stebėti galimas problemas, tas aktualu mano klientams.

    Man nuo TEO DSL iki serverio atsako laikas:

    Lietuvoje: 36 ms
    Prancūzijoje: 68 ms

    Šių tarnybų atsako laikas

    Iš Lietuvos
    Google servisai: 41 ms
    Skype: 57 ms arba 132 ms
    ICQ: 85 ms

    Iš Prancūzijos

    Google servisai: 4.5 ms
    Skype: 12.5 ms arba 57 ms
    ICQ: 56 ms

    Įvertinant nestabilų Lietuvos kanalą su užsieniu, matomai periodiškai stabdomos užklausos. Kiekvienas užklausų paketas vykdomas po 1-4s, suma kartais tampa 15 s ir daugiau...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  29. #29
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Man pingo atsakas su paketų dydžiu 1430 yra 4 ms.
    Įmonė iš kurios išnuomavai servą, mano darbo vietoje randasi virš galvos

    Aš ir pastebėjau jau bent savaitgalį, kad kartais temas lėtai krauna, kaip bus šiandien-rytoj duosiu informuot.

  30. #30
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Taip, splius.lt klientams serveris yra jų vidiniame tinkle. Bet manau sutrikimai galios ir jums
    Šiaip aš keli metai turiu Lietuvoje kažkokius tai resursus, tačiau labai nenoriai keliu savo servisus. Dabar lyg ir pagerėjus situacija, tačiau užteko perkelti vieną veikiantį forumą ir prasidėjo problemos...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT