Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 60 iš 130

Tema: kiek verta alpine f1 7990r?

  1. #31
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Negirdėjau naujos mašinos kurioje grotų, nes visuose kalnas vatų iš daug garsiakalbių per D klasės stiprintuvus. Pirmas ispūdis geras tipo groja, o po valandos skauda galvą.
    geriausiai apie garso kokybę supranti važiuodamas su mašina bent jau 200km. jei po valandos norisi prisukti rankenėlę ir skaudėti galvą pradeda tai nieko gero.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  2. #32
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Negirdėjau naujos mašinos kurioje grotų, nes visuose kalnas vatų iš daug garsiakalbių per D klasės stiprintuvus. Pirmas ispūdis geras tipo groja, o po valandos skauda galvą.
    ilgą laiką neteko, bet toyota avensis berods gamyklinė visai patiko. net nsutebino, kad sistema išpildyta su centriniu garsiakalbiu

    aišku, visada galima kažkas geriau, bet faktas, tas, kad eiliniam piliečiui kuriam norisi kiek gerensio garso, jau nebereikai kišti nagų. Čia mūsų poreikaii iš kitos planetos, o paprastiems mirtingiesiems daugiau nei gana tų sistemų jug labai didelė pažanga padaryta nuo 10-13 cm originalių garsiakalbių, kurie tinkami tik radijo žinioms klausyti
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  3. #33
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ilgą laiką neteko, bet toyota avensis berods gamyklinė visai patiko. net nsutebino, kad sistema išpildyta su centriniu garsiakalbiu

    aišku, visada galima kažkas geriau, bet faktas, tas, kad eiliniam piliečiui kuriam norisi kiek gerensio garso, jau nebereikai kišti nagų. Čia mūsų poreikaii iš kitos planetos, o paprastiems mirtingiesiems daugiau nei gana tų sistemų jug labai didelė pažanga padaryta nuo 10-13 cm originalių garsiakalbių, kurie tinkami tik radijo žinioms klausyti
    dauguma modeliu turi su pagerinta audio kompletacija (kaip audi - bose, mersedesas - harman cardon). jeigu neturi didelių įnorių, tuomet garso kokybes yra daugiau nei pakankamai.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  4. #34
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Technologinis procesas geras dalykas, tik ne tada kai jis keliauja ne į tą pusę. Bet kokiu atveju nėra reikalo tikėtis stebuklų iš produktų skirtų masėms. Iš esmės situacija nėra kardinaliai pasikeitusi, juk ir prieš 15 mėtų nebuvo krūvos hi-end lygio grotuvų pasirinkimui. Vienu metu figuravo keli modeliai, kaip ir esamu laikmečiu. Eiliniam mėgėjui (pvz. tokiam kaip aš) su ribota finansine fantazija yra prieinami tik "pasenusių technologijų" hi-end grotuvai. Tad kiekvieno teisė ką rinktis, ar seną grabą, ar nauja šerpotriebą. Bet aš ne apie tai, 7990 puikus grotuvas, bet neskirtas eiliniam melomanui, šioje terpėje yra kitų produktų. Ir tokie muziejiniai eksponatai kaip 7909 šalia jo net "negulėję". Kažkokie neaiškūs vertinimai ar palyginimai visiškai beprasmiai, nes iš tikro nedaug yra žmonių kurie galėtų pateikti objektyvią nuomonę.

    P.S. Tik Lietuvoje kas antras yra girdėjęs F1 ir kas trečias yra turėjęs (po dvi).

  5. #35
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Balandžio 27 kaip suvažiuos visi hi-end'o megėjai, su visom savo 7909, 7990, A-1, Z-1, 406, 9255, dar keliais modeliais tai ir pamatysim suskaičiuosim
    Realiai manau LT yra apie kokių 100 vnt. geru (švardintų) automobilinių grotuvų, ir juos yra matė, gal čiupinėjo labai ribotas žmonių ratas ir pagrinde tie kur čia lankosi. Net AŠ savo sistemoje nebuvai isidėjęs 7990, žiaurus minusas man.

  6. #36
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    P.S. Tik Lietuvoje kas antras yra girdėjęs F1 ir kas trečias yra turėjęs (po dvi).
    O ką?
    Attached Images
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #37
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Nieko, reiškia likusios 295 yra Panevėžy.

  8. #38
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O ką?

    Šita esu klauses, net ir toje mašinoje

  9. #39
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Keletas patikslinimu:
    300 vientų buvo išleistų jubiliejinių Alpine 7909, su variuotu korpusu ir ant kiekvieno korpuso buvo iskaltas numeris (PVZ.: 001/300)
    Alpine CDA7990R kiek buvo išleista niekas nežino nes serijinio numeriuko skaitmenu daug, kaip kad prieš tai išleistų 7909 su "stalčiumi"
    Galiu patikinti prie 7909 jokio išorinio daco pajungt negalima. Gamintojas to nenumatęs. Žinoma turint radioelektroninių žinių galima padaryt praktiškai viska, tik kitas klausimas ar verta?
    Alpine 7909 turi BB PCM1700/PCM1701 dacus kurie buvo vieni is pirmųjų monolitinių dacų panaudotų cd grotuvose, nekalbu apie monolitkes 54 kurios buvo aptiktos ~84 sonkose, kas idomiausia kad panaudota viena monolitke bei logine schematika paskirstanti i L ir R kanala. Is principo nelabai idomus 1700/1701 dacai bent jau man, aš asmeniškai jų nepriskiriu prie "grojančių" skaitmeninis filtras SM5813 velgi sutinkami pas "dinozaurus".
    Alpine 7909 iki Alpine CDA7990 tecnologiniu lygiu tai tas pats kas zaparoziečiui iki mersedeso.
    Kadangi labai opi ši diskusija vyksta visur forumuose, o nepaslaptis kad pas mane vienokiais ar kitokiais budais karts nuo karto atgula cd grotuvai dėl tam tikrų priežaščių ant "operacinio" stalo.. profilaktikai atgulė ir 7909 pasilyginau su savuoju 7990.. išvada paprasta amžina atilsį 7909..
    Alpine 7990 ypatingu detalių nereik čia aplamai nesupratau komentaro, gal pats oponentas sukonkretins. Lazeriu po šiai dienai galima gaut net naujų. Žinoma ne Lietuvoj. Ekranas kuris po tam tikro laiko nebešviečia, šia problema išsprendžiau. Šiai dienai jau 3 vnt. vargšselių atgaivitų amžiams.

  10. #40
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nieko, reiškia likusios 295 yra Panevėžy.
    ką tu čia norėjai tuo pasakyt? man atrodo jau nebepataikai į temą retkarčiais
    panevėžy nėra nė vienos kol kas, bet manau greitu metu gal ir atkeliaus iš kito pasaulio krašto viena, jei taikai asmeniškai esu girdėjęs 4 sistemose šį grotuvą

  11. #41
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Alpine CDA7990R pagal "avtozvuk" žurnalą, kainavo nei daug nei mažai tik 2589 JAV dolerius kai kursas LT ir USD buvo ~4:1. Lietuvoj audioprojektai pardavinėjo (bnt jau taip deklaravo) ~13000 Lt.
    Šiai dienai geroje būklėja šy grotuvą būtų galima nupirkt preliminariai 2500-3000 Lt.
    Už 1500 Lt šio grotuvo tikrai nenupirksi, Mindaugai žinau apie ka kalbi, pasiklausk saviniko kiek jam atsistojo po šiogrotuvo tvarkymo... dar kogero laukia lazerio keitimas. Kitaip kalbant už 1500 lt įmanoma nupirkt su J raide bet ir ta lavonėli Tam žmogui tiesiog pasisekė kad yra gerų žmonių kurie padėjo jam prikelt jo ekraną ir švelniai pamodifikuot

  12. #42
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    O geriau bogiau groja, tai gotuvas vienas negroja. Groja visa sistema. Aplamai vertinti daiktus kitoje sistemoja nevertetų, nes neaiškų kur savininkas pridarė kliurkų. Aš asmeniskai vertinu savo sistemoj, namie ir automobilyje.
    Beto kad susidaryt kažkokia nuomone vertėtų bent mėnesiuką pasiklausyt kad butu galima atsipalaiduot. Nes paklausimas 15 minučiu tai nuomones neduoda jokios o juolabiau svetimam automobilyje. patarčiau nuo tokių nuomonių susilaikyt, nes jų pilnas internetas, kažkur nuo kažko nutemptų ir perrašytų.

  13. #43
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Alpine CDA7990R pagal "avtozvuk" žurnalą, kainavo nei daug nei mažai tik 2589 JAV dolerius kai kursas LT ir USD buvo ~4:1. Lietuvoj audioprojektai pardavinėjo (bnt jau taip deklaravo) ~13000 Lt.
    Šiai dienai geroje būklėja šy grotuvą būtų galima nupirkt preliminariai 2500-3000 Lt.
    Už 1500 Lt šio grotuvo tikrai nenupirksi, Mindaugai žinau apie ka kalbi, pasiklausk saviniko kiek jam atsistojo po šiogrotuvo tvarkymo... dar kogero laukia lazerio keitimas. Kitaip kalbant už 1500 lt įmanoma nupirkt su J raide bet ir ta lavonėli Tam žmogui tiesiog pasisekė kad yra gerų žmonių kurie padėjo jam prikelt jo ekraną ir švelniai pamodifikuot
    visa istrorija puikiai žinoma, dėl to ir parašiau, kad šio modelio grotuvo vertė nuo 1500 (lavonėlio su reikalingom investicijom) iki ... , šiaip tokie daiktai labai pigus Europine prasme Olandijoje, tik reikia laukti kol išlįs, ten žmonės biški kitaip žiūri į dėvėtus daiktus.
    Brangus ir lb geras grotuvas, išvada viena. Klausėm kaip groja gero žmogaus patvarkyta - patiko

  14. #44
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šiai dienai geroje būklėja šy grotuvą būtų galima nupirkt preliminariai 2500-3000 Lt.
    Apie kokius tūkstančius kalbi? Juk jo rinkos kaina jau nustatyta.

  15. #45
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Galiu patikinti prie 7909 jokio išorinio daco pajungt negalima.
    Netikink to, ko nežinai. Mums žinomose versijose tikrai neįmanoma jungti išorinio DAC, tačiau ši serija turėjo išorinį DAC 3900.
    http://carhifi.fr.yuku.com/topic/564
    Aš kažkada taip pat galvojau, kad nebuvo 7909 su išoriniu DAC'u, tačiau buvau įtikintas bendraudamas ne su vienu tokį komplektą turėjusiu. Deja, tai ne lietuviai, tačiau praėję Rusijos EMMA ir IASCA varžybas, be to pakankamai kieti meistrai. Komplektas nesukombinuotas, tačiau jau išėjęs iš gamyklos. Keista tik viena - man lyg ir sukasi, kad tai 7909J - Japonijos rinkos JUBA. Detalių neatsimenu. Jeigu remtis tų vaikinukų nuomone, ši 7909J su išoriu DAC už CDA7990R groja geriau. Nuo tolesnių komentarų kokybės klausimu, susilaikau, šio savo rankose neturėjau. Be abejonės, CDA7990R yra tobulas aparatas automobilio lygmenyje, jo tiuninti nereikia, užtenka tik sukomplektuoti likusią sistemos dalį. Ir tie kurie vaidina tiuninę, yra tuščiagalviai pagyrūnai.
    Taip pat kažkada esu užsiklausęs ir Giedriaus iš Jungties (nuo 1996 metų oficialus Alpine distributorius Lietuvoje) apie egzistavimą 7909 su išoriniu DAC. Kiek pamenu, jis remdamasis jam prieinama informacija atsakė taip, buvo skirta Japonijos rinkai. Toliau į buvo/nebuvo diskusijas veltis nenoriu.
    Tik eXtreme, susimildamas galvok ką rašai. Jeigu aš kalbu apie originalius daiktus, kurie buvo mano (mano klientų užsakymu) oficialiai atkeliavę į Lietuvą, tuo tarpu tu kalbi apie ebay/vogtus/perpirktus ir realiai neturėdamas jokios autentiškos dokumentacijos. Šį forumą, Jūsų padedamas, aš stengiuosi išlaikyti tokiu, kad jame bent jau kertiniais klausimais būtų pateikiama 100% patikrinta informacija. CDA 7990R, remdamasis savo patirtimi, aš priskiriu prie absoliučiai geriausių kada nors pagamintų automobilinių grotuvų, tačiau negaliu atmesti to fakto, kad CDA7990R atsirado kaip pamaina 7909. Beje limited versija buvo išleista 2001 metais, pasitikdama CDA7990R. Taip pat negaliu atmesti to, kad 7909j su išoriniu DAC 3900 groja geriau už jaunesnį brolį.
    Beje taip pat galiu pasididžiuoti tuo, kad 2001 metais savo rankose laikiau pirmą į Lietuvą patekusį F1 #Status. Tai svajonių aparatas, tačiau vis tik šiandien, automobiliniai audiofilai jau turėtų eiti kitu keliu.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  16. #46
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Aš kažką panaušaus į dac 3900 esu turėjęs, bet tai buvo prieš kokių 10 metų. Gal dar pas Tą mano pilietį jis ir gyvena? Jeigu gerai pamenu ten 1702 stovėjo. Bet neduodu nukirsti.

  17. #47
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Lazeri F1 ir šiandieną galima vis dar nupirkti. Tiesa ne iš Apline sandėlio.
    http://www.ebay.com/itm/NEW-OPTICAL-...item53f5405535

  18. #48
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Lazeri F1 ir šiandieną galima vis dar nupirkti. Tiesa ne iš Apline sandėlio.
    Tai atsiras tokių... pas mane patį dar guli snukučio priekis, galas, rankenėlė dar keletas smulkmenų, gal susigadys kada nors
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  19. #49
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Kadangi matau verda diskusija ir bendravimas nukrypo į tiuningą, kondus, operacinius tai gal naują temą?

  20. #50
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Gali ir likt ta pati tema, pavadinimas tinka.
    7990 "tiuninti" tikrai verta kaip ir kitus tokio lygio grotuvus.

  21. #51
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Laisvai Mirka, kol kas galime tęsti toliau, kad visi žinotų nuo viskas prasidėjo, po to atskirsiu, tokiu būdu neprarasime aktyvių dalyvių
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  22. #52
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Kadangi, kartais keičiu kondensatorius tai viskas yra gerai, kol dirbi su paprastais aparatais, kur dažniausiai stovi paprasti elektrolitai, o ne "for audio". Jų pakeitimas jau duoda apčiuopiamą efektą, bet pasakyti kuris geriausias (kalbant apie gamintojus) negalių nes kiekvienas turi kažaką savo. Lendant į topinius aparatus kur jau stovi tokie kondai, kesti į kažka kito nevisada pasiteisina, įdėti sename naujus tokius pačius yra priimtina. Kas dėl operacinių tai čia irgi skonio reikalas, bet man labiausiai patinka BB. Dar tiuningas galimas daugelyje kitų vietų, bet aš nesu kietas toje srityje tai šiuo klausimu tegu pasisako kiti, kurie labiau paženge.

  23. #53
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kadangi matau verda diskusija ir bendravimas nukrypo į tiuningą, kondus, operacinius tai gal naują temą?
    Buvo išorinis dac, bet manau ten jungėsi tik valdymas prie alpine, nes ėjo kartu ir cd dėžė su optiniu išėjimu. Tai pagal viską grotuvas buvo tik dėl valdymo, nes garsas paimamas nuo cd dėžės ir tiesiai į išorinį dac iš jo per tulpes į stiprintuvus.


  24. #54
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Atsiprašau įsiterpsiu, gal nieks nesupyks. Tai kam tada šitame 7909 komplekte reikalingas toks prabangus grotuvas kaip 7909 jei jis atlieka tik valdymo funkciją?

  25. #55
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsiprašau įsiterpsiu, gal nieks nesupyks. Tai kam tada šitame 7909 komplekte reikalingas toks prabangus grotuvas kaip 7909 jei jis atlieka tik valdymo funkciją?
    manau galima naudoti šį dac ir su žemesnio lygio alpine grotuvais

  26. #56
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Vienas aktyvus dalyvis kaip matau jau prarastas. Taip kad rimtos ir vertingos info šioje temoje nebebus galimybės perskaityti.

    P.S. Reiktu rasti tos senienos jungimo schemą ir bus aišku. Bet panašu (kiek įžlibinu paveiksliuke) kad taip, tik valdymas.

  27. #57
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Koki antradienį bus galima paklausti žmogų ar dar tas daiktas pas jį yra, jei taip tada net ir pabandyti galima.

  28. #58
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsiprašau įsiterpsiu, gal nieks nesupyks. Tai kam tada šitame 7909 komplekte reikalingas toks prabangus grotuvas kaip 7909 jei jis atlieka tik valdymo funkciją?
    omsonass versija galima, tačiau man tie kas naudojo šį modelį su DAC, neminėjo kad tik su CD changeriu. Bet čia galvos neguldau, galėčiau žinoma bandyti rištis dėl sportinio intereso ir tikslinti, bet tai galvos skausmas.
    7909 nėra super brangus aparatas, jo kaina tik 1200 USD, 90-siais tai tikrai nebuvo daug. Gerai pamenu, pirmas oicialiai nupirktas mano klientui CD 96 metais grotuvas buvo iš pačių pigiausių M-Bus, bet kaina viršijo 2 KLt. Kažkur dar pas save mačiau ~96 metų oficialių LT Alpine kainyną užsimetusį, galėsiu kada papostinti.
    Be to, buvo labai aukštos klasės kasetiniai šios serijos, grojo puikiai. Bet to, tuo metu praktiškai visi CD labai šokinėjo važiuojant... dar puikiai atsimenu, kaip lakstėm po Kauną, norėdami įsitikinti, kad naujai pirkta Alpine visiškai nešokinėja. Kaip nebūtų keista, taip ir buvo.
    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    manau galima naudoti šį dac ir su žemesnio lygio alpine grotuvais
    Yra tik 1 ar du M-Bus'iniai CD changeriai su optiniu išėjimu, nelogiška mano manymu šiais laikais, CD kaip laikmena jau mirus....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  29. #59
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    manau galima naudoti šį dac ir su žemesnio lygio alpine grotuvais
    Jo, kiek pagooglinau tai su daugeliu senelių galima naudoti šitą "dėžę". Radau net parduodamą pas rusus.

  30. #60
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Lendant į topinius aparatus kur jau stovi tokie kondai, keisti į kažka kito nevisada pasiteisina, įdėti sename naujus tokius pačius yra priimtina. Kas dėl operacinių tai čia irgi skonio reikalas, bet man labiausiai patinka BB.
    Apskritai, pritarčiau Miroslovo pozicijai. Rimtuose aparatuose tiuninti reikia ne jį patį, o aplinkinius įrenginius. Nes žiūrint ką kolegos naudojate savo sistemose, tai norisi verkti. Su Audison, DLS ir kitais turinčiais gausybę filtrų toli nenuvažiuosite.
    Tiuningo koncepcijos yra įvairios, tačiau pagrindas turi būti:

    1. Signalo kelio trumpinimas.
    2. Grįžtamo ryšio mažinimas/naikinimas (operaciniai atpuola automatiškai)
    3. Bandymas integruoli lempinius kaskadus, siekiant sumažinti harmonikų skaičių išėjime.
    4. Maitinimo valymas.
    5. Protingas sistemos komplektavimas, sumontavimas.

    Visas būrinas su operaciniais, tai pigus lengvatikių mulkinimas, vieną dieną rezultatas tenkina, kitą dieną jau ieškai naujų kondikų ir operacinių.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT