Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Kaip ir buvo minėta, kad procas gerai vienai vietai tai yra teisybė, atsimenu per paskutines varžybas kurias teisėjavau, ir tai buvo Vylio iš LV Hyundai Cupe ar Tiburon, dabar nepamenu tai jis prapiso su sedynės nustūmimu, kadangi aš aukštesnis negu jis ir batai, tik 10 cm į priekį reikėjo pasislinkti ir scena sugryždavo į savo vietas. Bet Grįžkime prie pagrindinio aspekto kas yra muzika?
wikipedia rašo.
"Muzikos apibrėžimas, esą tai garsas su individualia charakteristika, pasiskolintas iš psichoakustikos srities ir vieningai naudojamas tiek muzikologijoje, tiek atlikime. Yra daug vertų dėmesio pavyzdžių, kuriais apibūdinama muzika, ir kol mums suprantami kultūriniai svyravimai, tol muzikos ypatybės tiesiog vadinamos garso ypatybėmis, kurias sukuria ir pajaučia žmogus"

Man asmeniškai svarbiausi yra paskutiniai žodžiai, nes tai yra muzikos esme perteikti nuotaika emocijas, ir t.t., o nesudaryti įliuzija, kad tau muzika atkuriama tokioje busenoje (scena) kaip buvo įrašyta.
Norite įrodymo, kad aš teisus?

Prašau paimkite bet kokių varžybų protokolą ir pradėkite Pirma jeina kas ogi dažniai tonalinis balansas, o tik paskui scena. Bet koks leidinys pirma rašo kaip atkuria tam tikrus garsus o tik veliausiai pamini kaip jis atkuria scenos pujūtį.

Iš mokslinės pusės procas yra gerai, parametrai įspūdingi, bet lempinukai su n kartu prastesniais parametrais groja maloniau

Buvo straipsnių ciklas avtozvuke apie parametrus kurie atspindi grojimo kokybę, naturalumą, teisningą tonalinį balansą ir t.t. ir reziumė, kas iš pagrindinių T-S paramerų joks neturi jokios įtakos grojimo kokybei. Vienintelis parametras, kuris turi ryšį su šią sritimi tai impulso atkūrimo greitis. Bet sumoje grojimo kokybė nustatoma subjektyviai klausant muzikine informaciją.

Kaimiškai galiu paaiškinti mano nuomone kodėl procai, aktyvus filtravimas negroja (neperteikia muzikos sukuriamu pojučių) tai kad naudojant laiko užlaikymus sudarkomas vientiso garso ir jo harmonikų spektras, muzika supjaustoma gabalais.

Reziumuojant pasakysiu, kad tikrai nesakau, kad procai dar nepatobulės ir man taps priimtini, bet per paskutinius 15 metų to jiems padaryti nepavyko. Taip kad toliau mane valdo varis ritėse ir elektrolitas kondikuose.
na tiesos yra nemažai, bet su pasyve sistema lygiai taip pat gali supjaustyti garsą atskirais gabalais, nes automobilyje yra mažas atstumas nuo garsiakalbių iki klausytojo ypač kai automobilyje sėdint viena pusė gaunasi gi prie pat, automobilyje dažniausiai ir garsiakalbiai stovi ne vienoje linijoje tai ant pasyvios sistemos gaunasi, kad kiekvienas garsiakalbis tavo ausis pasiekia skirtingu laiku, žinoma derinant visą sistemą tarpusavyje tiek stiprintuvus tiek akustiką galima šiuos nuostolius sumažinti. Na kaip pavyzdys jei naudojam rimtesnį ribbon tipo aukštadažnį ir tarkim scan speak viduriuką jie tarpusavyje niekaip nederės, nes aukšta dažnis bus per greitas. Tam ir yra naudojamas automobilyje procesorius, kad galėtai už vėlinti garsą ir suderinti garsiakalbius tarpusavyje, tai čia tik vienas privalumas neliečiant scenos, pas mus dauguma derinant procą susistumdo tik centrą ir tokiu būdu kaip minėjo muzotonas supjausto garsą gabalais.