+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 130

Tema: kiek verta alpine f1 7990r?

Hybrid View

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Susisiekite su oficialiu ALPINE atstovu, ten tikrai gausit visą dominančią info. Kas čia žino, gal atpigo...
    Manau šis aparatas jau kainos neturi, priežastys to yra kelios:

    1. Viso jų buvo išleista ~300 vnt.
    2. Į Lietuvą oficialiai pateko tik 2 egzemplioriai, ir abu jie yra pas šio forumo narius.
    3. Kaina išėjus iš gamyklos buvo ~1000 EUR (be mokesčių)
    4. Kaina, už kurią buvo galima nupirkti iš distributoriaus, su R raide su VAT/PVM ~1700 EUR (per išpardavimus)

    Šiai dienai, už kiek nupirksi, tiek bus tavo. 99% tai bus vogtas aparatas ir numerių geriau niekam nesakyti. Detalių jai jau nėra jokių. Kaip jau minėjo auksčiau, USB nėra, mp3 neskaito... žodžiu šlamštas.....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manau šis aparatas jau kainos neturi, priežastys to yra kelios:

    1. Viso jų buvo išleista ~300 vnt.
    2. Į Lietuvą oficialiai pateko tik 2 egzemplioriai, ir abu jie yra pas šio forumo narius.
    3. Kaina išėjus iš gamyklos buvo ~1000 EUR (be mokesčių)
    4. Kaina, už kurią buvo galima nupirkti iš distributoriaus, su R raide su VAT/PVM ~1700 EUR (per išpardavimus)

    Šiai dienai, už kiek nupirksi, tiek bus tavo. 99% tai bus vogtas aparatas ir numerių geriau niekam nesakyti. Detalių jai jau nėra jokių. Kaip jau minėjo auksčiau, USB nėra, mp3 neskaito... žodžiu šlamštas.....
    priimti kaip humorą?
    šių grotuvų Lietuvoje yra tikrai ne du, pirkti jie daugmaž visi pas kolegas užsienio forumuose ar ebay, ar jų dalis vogta - abejoju, kad taip jau išdrasko visą mašiną, kad ir maitekus užkištus išlaupyt, laikai truputi pasikeitė ir patikėkit Artūrai yra lb gerų daiktų ant mūsų svieto ir ne tik vogtų
    ir dėl tų 300vnt aš nebūčiau toks tikras

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    priimti kaip humorą?
    Priimk kaip oficialią informaciją iš LT Alpine atstovo. Galėčiau duomenis patikslinti, pas oficialų ir vienintelį Alpine LT distributorių, tačiau nemanau, kad aš smarkiai suklydau. O žinau todėl, kad pirmasis šis aparatas į Lietuvą buvo importuotas mano iniciatyva ir su tuometinio mano partnerio Šarūno palaikymu, laikytas kaip demo Audioprojektuose. Vėliau atsirado mano mašinoje, vėliau kitoje
    Antrasis taip pat praėjo per mano rankas ir yra pas kitą šio forumo narį, tačiau ne Lietuvoje. Daugiau CDA 7990 mano turimomis žiniomis nebuvo importuota, buvo tik įvežti neaiškiais kanalais.

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    šių grotuvų Lietuvoje yra tikrai ne du, pirkti jie daugmaž visi pas kolegas užsienio forumuose ar ebay, ar jų dalis vogta - abejoju, kad taip jau išdrasko visą mašiną, kad ir maitekus užkištus išlaupyt, laikai truputi pasikeitė ir patikėkit Artūrai yra lb gerų daiktų ant mūsų svieto ir ne tik vogtų
    ir dėl tų 300vnt aš nebūčiau toks tikras
    Greičiausiai kiti šie grotuvai yra 50/50% vogti. Užsienyje maitekų niekas toli nenukiša, jie guli šalia aparato.
    Visi aparatai prieš F1 rūko nuošaliame kamputyje. Gal tik Alpine 7909 su išoriniu DAC gali konkuruoti. Tavo parašas taip pat rūko, tik gal ne kamputyje, o ant laiptų, giliai susimastęs kodėl taip nepasisekė. Realiai koncepcija McIntosh kaip ir teisingesnė, nors apskritai žiūrint radisto akimis, galima ginčytis...
    Lyginau šį modelį su ne vienu buitiniu, taip pat ir su Marantz CD 73. Nedaug pralošė pastarąjam....
    Taigi mindosy, negalvok kad aš senas ir jau pelių negaudau
    Dėl ~300 vnt., šitas skaičius gautas iš oficialaus distributoriaus, jau nustojus leisti šį aparatą. Man sunku ką nors pasakyti...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #4
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Visiskai sutinku del mako (Geroje buitineje sistemoje jis pasirode itin ribotai), del to f1 ir bus greiciausiai paskutine stotele, tai manau geriausias grotuvas kuri dar galima naudoti pasyviai, galbut dar sound monitorius, as papriekaistavau tik del kainos, ji ja turi tokia kokia diktuoja pasiula, o ji kiekvienam skirtinga globalumo prasme, as sistema susirinkau olandijoje ir manau daiktai nera vogti, kelios f1 pirktos rusijoje ar kt, ir nemanau kad vogtos galbut Ir is penktu ranku, bet ne butinai vogtos. O humoru pavadinau paskutine eilute, del mp3 ir usb.yra kaip yra pas mane isede draugai irgi sako kas cia per gaidys vefas...
    Arturai pacio kompetencija net neabejoju ir lb gerbiu

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT