+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 130

Tema: kiek verta alpine f1 7990r?

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pagal braižą, čia KAudio žodžiai.

    Su sąlygomis:
    2. Visų juostų garsiakalbiai panašiai gamina harmonikas bei kraipo frontus visame spektre.
    Galima prigalvoti ir daugiau problemų, tačiau čia jau kova su vėjo malūnais...

    ...
    Čia jau akustikos problema. Deja, kol nebus sukurtas vienas garsiakalbis idealiai atkuriantis visą mums reikiamą diapazoną, ši problema išliks.
    Tiesiog pritaikius žinias, kompromisai būna minimalūs , rezultatai džiuginantys.
    Iškraipymus galima laisvai nukelti į tokį lygmenį, kur musų klausa bus visiškai bevertė vertinant kokybę.
    Beja patalpa, kas tai bebūtų kambarys ar autosalonas, daro kur kas didesnę įtaką nei mums atrodo. Spresdami akustikos ar signalo problemas kartais pamirštame apie aplinką,
    kuri gali įnešti tembrinį disbalansą iki 10db, ypač autosalonuose. Tokių netolygumų joks DSP nesutvarkys.

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Čia jau akustikos problema.
    Ne tik.... Moki mastyti, įjunk mastyklę:

    1. Stiprintuvas --> Filtras --> Garsiakalbis
    2. Filtras --> Stiprintuvas --> Garsiakalbis

    1. Atveju garsiakalbiui paduota tai, kas reikia.
    2. Paduota visos stiprinimo trakto šiukšlės.

    Atmeskim prastus filtrus, nesvarbu ar tai pasyviniai ar aktyviniai. Sakykim naudojam 18 dB oktavai. Esant aktyviniams filtrams, stiprintuvas bus apkrautas garsiakalbio impedansu, tuo tarpu esant pasyviam filtrui, apkrovimas bus suminis filtro+akustinės sistemos impedansas. Jegu imtumėm Z=R, tuomet viskas ok, darom aktyvius filtrus ir identiškus juostinius stiprintuvus, viskas pas mus veikia tiesiškai. Tačiau realiai Z=R+X, kur X kintantis nuo dažnio dydis. Taigi gaunam, kad pasyvus filtras tampa suderinta linija tarp stiprintuvo ir akustinės sistemos. Tokiu būdu ir idealiu atveju, stiprintuvas gauna daug maž pastovaus impedanso apkrovą. Tuo tarpu apkrovus stiprintuvą tiesiai garsiakalbiu, gaunam nesuderintą apkrovą. Šitos problemos, įvairiais laikais buvo sprendžiamos labai įvairiais būdais, tai neigiamas išėjimo impedansas, neigiamas mechaninis grįžtamas ryšys, nulinė stiprintuvo varža ir tt.
    Aš neneigiu, kad galima padaryti gerą sistemą naudojant biampingą, tačiau mano visi bandymai nebuvo sėkmingi. Teko derinti ir kitų komplektuotas mašinas, savo laiku pats dariau ir filtrus. Blogiausias rezultatas buvo tuo atveju, kai dariau filtrą, kuriame žemų ir aukštų juosta gaunamai išminusavus iš bendro signalo vidutinę juostą. Remiantis teorijomis, tai yra 100% geras sprendimas. Buvo didžiausias š....
    Darykite, duokite paklausyti rezultato Mano nuomone, aktyvus filtras tinka tik subui, aš net priešbosius neriboju, jeigu kalbam apie kokybę. Arba paribodavau tik tiek, kad jų neplėšytų. Šiame gyvenimo etape aš apskritai nekišu nagų prie garso, nes turiu ir taip kuo užsiimti, tačiau kas žino, kas bus toliau
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #3
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ne tik.... Moki mastyti, įjunk mastyklę:

    1. Stiprintuvas --> Filtras --> Garsiakalbis
    2. Filtras --> Stiprintuvas --> Garsiakalbis

    1. Atveju garsiakalbiui paduota tai, kas reikia.
    2. Paduota visos stiprinimo trakto šiukšlės.
    1. Atveju paduota:

    Cd grotuvo (šaltinio) DAC --> I/V konversija --> pradinis stiprinimas--> LPF aktyvus filtras 20khz ( esantis visuose be išimties grotuvuose) --> galios stiprintuvas ---> pasyvinis filtras --->akustika

    Pasyvinio filtro komponentų tarpusavio sąveika, saveika su garsiakalbiais bei įtaka jų parametrams,
    signalo degradacija dėl LPAD rezistorių induktyvumo, filtro sąveika su galios stiprintuvu
    ir tt. - Tai tik keletas pavyzdžių.


    2. Atveju paduota:

    Cd grotuvo (šaltinio) DAC --> I/V konversija --> pradinis stiprinimas--> LPF aktyvus filtras 20khz ( esantis visuose be išimties grotuvuose) --> mūsų aktyvūs filtrai ( principe tokie patys) --> galios stiprintuvas ---> akustika

    Jei mūsų aktyvus filtras ne prastesnis nei CD Grotuvo (ar DAC), šiukšlių į traktą paduodama ne daugiau nei jų turime CD grotuvo išėjime. Jei kalba eina apie jungiamųjų
    kabelių sugeneruotas šiukšles - tai ne aktyvaus filtro problema.

    Palyginti abu variantus adekvačiai yra nemenkas iššūkis, praktiškai tam reikia dviejų garso traktų, identiškų stiprintuvų, šaltinių ir tik akustika nesikeičia. Automobilyje tai neįmanoma, naminėj aplinkoj įmanoma bet sudėtinga, brangu.

    Klausimas - Ar verta? Kiekvienas pasidaro išvadas sau, man pas mane susidarė tokia nuomonė:

    Pasyviai sistema pilnai suderinti tikrai įmanoma, su labai gerais rezultatais, bet aktyvus kokybiškas tos pačios sistemos filtravimas yra aukštesnis sistemos lygis, aš sau tai įrodęs jau senai. Čia žinoma grynas IMHO

  4. #4
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    1. Atveju paduota:

    Cd grotuvo (šaltinio) DAC --> I/V konversija --> pradinis stiprinimas--> LPF aktyvus filtras 20khz ( esantis visuose be išimties grotuvuose) --> galios stiprintuvas ---> pasyvinis filtras --->akustika

    Pasyvinio filtro komponentų tarpusavio sąveika, saveika su garsiakalbiais bei įtaka jų parametrams,
    signalo degradacija dėl LPAD rezistorių induktyvumo, filtro sąveika su galios stiprintuvu
    ir tt. - Tai tik keletas pavyzdžių.


    2. Atveju paduota:

    Cd grotuvo (šaltinio) DAC --> I/V konversija --> pradinis stiprinimas--> LPF aktyvus filtras 20khz ( esantis visuose be išimties grotuvuose) --> mūsų aktyvūs filtrai ( principe tokie patys) --> galios stiprintuvas ---> akustika

    Jei mūsų aktyvus filtras ne prastesnis nei CD Grotuvo (ar DAC), šiukšlių į traktą paduodama ne daugiau nei jų turime CD grotuvo išėjime. Jei kalba eina apie jungiamųjų
    kabelių sugeneruotas šiukšles - tai ne aktyvaus filtro problema.

    Palyginti abu variantus adekvačiai yra nemenkas iššūkis, praktiškai tam reikia dviejų garso traktų, identiškų stiprintuvų, šaltinių ir tik akustika nesikeičia. Automobilyje tai neįmanoma, naminėj aplinkoj įmanoma bet sudėtinga, brangu.

    Klausimas - Ar verta? Kiekvienas pasidaro išvadas sau, man pas mane susidarė tokia nuomonė:

    Pasyviai sistema pilnai suderinti tikrai įmanoma, su labai gerais rezultatais, bet aktyvus kokybiškas tos pačios sistemos filtravimas yra aukštesnis sistemos lygis, aš sau tai įrodęs jau senai. Čia žinoma grynas IMHO
    bet ir poreikiai kiekvieno skirtingi, jei aš negaliu klausyti Audionote, tai dar nereiškia, kad jos yra prastos, ar atvirkščiai...iš esmės, jei sistema kelia pačiam šiurpuliukus ir nesinori išlipti iš mašinos, man dzin kitų nuomonė visas užsienis eina per procus ir aktyviai, nes suvaldyti trijuoste pasyviai yra meistrų darbas, aktyviai ar aktyviai su dsp lengviau... (nors su lb geru krosu man nepavyko...).
    Jei dvijuostė tikrai eičiau pasyviai, jei trijuostė, norėčiau pasyviai, tik ar pavyktų...
    priešbosio apačią aš tikrai ribočiau visad, neišgroja durys tiek, gaunasi per daug rezonansų, nes muzikos klausomasi ne visad tyliai, o tada...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT