Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
darializ, nepyk ir neįsižeisk, bet manau paprasčiausiai negirdėjai gerai dirbančio subo, dėl to ir vidutinis atrodo gerai skambantis. Net teoriškai negali gerai sambėti subas, atsuktas į saloną. Priežastis labai paprasta - atstumas labai mažas....
Dėl DLS vs SPX, tai labai nelygios jėgos, nebent ausis reikalauja būtent to, ką turi DLS. Jeigu ausis dar nežino ko jai reikia, tai tik SPX, išlavins teisingą skonį ir atvers kelią link Scan Speak, gal būt Fostex, gal būt Sonido Žinoma čia mano IMHO, kas kaip moka, tas taip šoka...
Beabėjo, jei kalba sukasi apie F1 lygy, tai tikrai nesu girdėjęs tokio lygio pilnos komplektacijos. O Įdomu kiek iš čia esančių teko su šituo gėriu eksperimentuoti o ne 5 min ikisus puse ausies pasiklausyti. Tikiu yra ne vienas žmogus, tačiau puse lojančių "nekanda". Dėl subo įkišimo į saloną, kur kas geresnis variantas negu nukišti į mašinos galą ir laukti kol žemas kaip griaustinis atbildės. bet čia jau arba pačio kantrybės arba piniginės storio klausimas.

Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
darializ, nepyk ir neįsižeisk, bet manau paprasčiausiai negirdėjai gerai dirbančio subo, dėl to ir vidutinis atrodo gerai skambantis. Net teoriškai negali gerai sambėti subas, atsuktas į saloną. Priežastis labai paprasta - atstumas labai mažas, plius garsiakalbis praktiškai atsiduria pačiame salono tūrio centre....
Dėl DLS vs SPX, tai labai nelygios jėgos, nebent ausis reikalauja būtent to, ką turi DLS. Jeigu ausis dar nežino ko jai reikia, tai tik SPX, išlavins teisingą skonį ir atvers kelią link Scan Speak, gal būt Fostex, gal būt Sonido Žinoma čia mano IMHO, kas kaip moka, tas taip šoka...
p.s. neįsižeidžiau, kas tau vidutinio - man kogero Hiendas