Sveikas,

Del stiprintuvo tau nepatarsiu. Subas neblogas. O vat 4 koakisalai manau nekoks pasirinkimas. Geriau nusipirktum uz ju kaina komponentus i prieki. Tu juk vairuodamas gale nesedesi. O gale uzteks esanciu standartiniu koloneliu. Jai ju nera nepasiseke gale sedintiems :twisted: