Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 5 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 90 iš 141

Tema: padėkit surinkti aparatūra.

  1. #61
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Aš neatmetu galimybės įkąsti ir į k seriją bet tai bus aišku keliu mėnesių bėgyje. Tai gal būtu galima konkrečių pvz kas tiktų k serijos komponentas iš stiprintuvų? Dėl galvos taip pat norėtųsi užvedimo ant reikiamo kelio, nes paskaites jaų pradedu abejoti ar reikia man multimedijos, ar galima ir su ją išgauti ką tai gero...

  2. #62
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Jei kalbėti apie kokybę tada multimedija nereikalinga, net žalinga. Turi ieškoti nusipirkti:Alpine F1, Nakamichi CD 700II, Mc Intosh MX 406, Denon A1 arba Z1, Clarion 9244. Gal dar kas papildys mane. Gera stereo sistema tikrai geriau negu multimedija. Bent jau man. Daug maloniau paklausyti kokybišką skambesį negu žiopsoti filmą kai reikia žiūrėti į kelią. Prie Focal man tikdavo Audison stiprituvai. Bet reiktų VRX serijos ir kuo mažiau procesorių, ekvalaizerių ir filtravimų. Kas signalo kelyje viskas dažniausiai neigiamai įtakoja signalą ir galutinį rezultatą. geroje sistemoje tai turi reikįmės, multimedijoje beveik neturi.

    Siūlau iš karto stengtis įsigyti gerus daiktu, taip galutiniame rezultate praleisi kelis'' laiptelius'' ir išleisi mažiau pinigų. Na o rezultatas bus toks pats kaip ir einant ''aplinkui.''.

  3. #63
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    kaip minėjau ankščiau mane multimedija domina dėl navigacijos, naudoju ja pakankamai daug ir nepatinka tie laidai iš "prikurkės" pastoviai besimaišantys...

  4. #64
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tada daryk kaip išmanai. Jei nori kokybės- reikalingi kompromisai. Principas labai paprastas: kuo trumpesnis signalo kelias tuo kokybė geresnė. Kuo daugiau funkcijų pridėta į grotuvą tuo daugiau elektroninių detalių per kurias keliauja signalas. Tai jį ir neigiamai visa tai įtakoja. Hi End grotuvuose yra net Direct funkcija. Tembrų bloko apėjimas. Daugelis ar gal visi aukščiau išvardinti auto grotuvai tą funkciją turi. Ir tai dar tuos grotuvus žmonė tobulina. Taip, kad tikiuosi supratai apie kokį lygį kalbame.

  5. #65
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    tai gal turit kokių pasiulymu dėl kompromiso? kaip ankščiau buvo minėta tai jvc pakankamai gražiai išgroja, žiūrėjau KW-NT1?

  6. #66
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    ka dėl laidų galit patarti, kokį saugikli, saugikline kolonelem kokius laidus kiek kubiku? + -?, linijiniai?

  7. #67
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Laidams nepagailėk lešų taip pat, pliuso turėtų užtekt 35mm2, minusinis gali kiek ir mažesnis būt. O dėl linijinių, tai jei yra litavimo žinių, galima gerus laidus pačiam pasigaminti, vienas forumietis savo puslapyje yra patalpinęs visa DYI (www.omsonas.lt), pats tokius naudoju, tikrai nesiskundžiu

  8. #68
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saulidze rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Laidams nepagailėk lešų taip pat, pliuso turėtų užtekt 35mm2, minusinis gali kiek ir mažesnis būt. O dėl linijinių, tai jei yra litavimo žinių, galima gerus laidus pačiam pasigaminti, vienas forumietis savo puslapyje yra patalpinęs visa DYI (www.omsonas.lt), pats tokius naudoju, tikrai nesiskundžiu
    šiaip jau laidaų storis turi būti vienodas
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  9. #69
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saulidze rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Laidams nepagailėk lešų taip pat, pliuso turėtų užtekt 35mm2, minusinis gali kiek ir mažesnis būt. O dėl linijinių, tai jei yra litavimo žinių, galima gerus laidus pačiam pasigaminti, vienas forumietis savo puslapyje yra patalpinęs visa DYI (www.omsonas.lt), pats tokius naudoju, tikrai nesiskundžiu
    visiška nesamonė, jeigu minusas plonesnis, tai ir pliuso storis praranda prasmę.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  10. #70
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai gal turit kokių pasiulymu dėl kompromiso? kaip ankščiau buvo minėta tai jvc pakankamai gražiai išgroja, žiūrėjau KW-NT1?
    Nepyk, bet nebeturiu ką pridurti. Bandyk skaityti temą nuo pradžių. Mano rašliava visa eina pro šoną.

  11. #71
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Artūras bando tau pasakyti, kad kokybiškai grojančių televizorių nėra ir kogero mes neuslauksime. o tu vistiek prašai patarti kokią multimediją pirkti kuri grotų.

    Atsakymas: GROJANČIOS MULTIMEDIJOS NĖRA !!!!!

    jei jau pirksi televizorių, tai nebešvaistyk pinigų brangiem garsiakalbiam ir stiprintuvam
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  12. #72
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Aš suprantu kad nepalyginsi multimedijos su tarkim Alpine F1, Nakamichi CD 700II, Mc Intosh MX 406, Denon A1 arba Z1, Clarion 9244 ar kitais daug paprastesniais grotuvais, bet aš save kolkas laikau ta vidutine klase kurei reikia ir optimalaus praktiškumo ir kiek imanoma išspausti iš to gero garso. aš nesu garantuotas bet tiek Artūras S. tiek Vilmantas atstovauja shop'ams kurie prekiauja tam tikrų firmu gaminiais, ir jai pas juos ateina potencialus klijantas ir sako "norėčiau multimedijos" tai jie turbut nesako kad jos yra šudo gabalai. sorry už savo pamastymus. Aš nesiruošiu varyti i garso varžybas ar panašiai, svarbu kad mane tenkintu tai ka isidėjas. Žinau kad po kurio laiko norėsis vis daugiau geriau ir t.t Bet viskam turi ateiti savo laikas. Su darializ tikrai galėčiau pasigynčiti dėl paskutinio jo komentaro nors ir esu visai Žalias.

  13. #73
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    43
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    paskaičiau ir graudu pasidarė...

  14. #74
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    kas tau nepatinka? Blogulis

  15. #75
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš suprantu kad nepalyginsi multimedijos su tarkim Alpine F1, Nakamichi CD 700II, Mc Intosh MX 406, Denon A1 arba Z1, Clarion 9244 ar kitais daug paprastesniais grotuvais, bet aš save kolkas laikau ta vidutine klase kurei reikia ir optimalaus praktiškumo ir kiek imanoma išspausti iš to gero garso. aš nesu garantuotas bet tiek Artūras S. tiek Vilmantas atstovauja shop'ams kurie prekiauja tam tikrų firmu gaminiais, ir jai pas juos ateina potencialus klijantas ir sako "norėčiau multimedijos" tai jie turbut nesako kad jos yra šudo gabalai. sorry už savo pamastymus. Aš nesiruošiu varyti i garso varžybas ar panašiai, svarbu kad mane tenkintu tai ka isidėjas. Žinau kad po kurio laiko norėsis vis daugiau geriau ir t.t Bet viskam turi ateiti savo laikas. Su darializ tikrai galėčiau pasigynčiti dėl paskutinio jo komentaro nors ir esu visai Žalias.
    trumpai tariant beveik visų multimedijų grotuvų goijmą galima prilyginti papastiems grotuvams iki kokių 500lt. ir nėra reikalo lyginti su taip kuriuos tavi išvadintu elitu (jų kainos varijuoja nuo 3000 iki 5000)
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  16. #76
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    cia mano buvo 6ie varijantai buvo paminėti dėl kontrasto, dėl to ta mintis ir baigėsi žodžiais ir kitais daug paprastesniais...

  17. #77
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Vyrai tiek šnekos i lankas, o gero patarimo nėra... Nori gero garso imi multimedia suskaitmeniniu išėjimu ir jungi išorinį procą.... Prašau jum grojanti multimedia....

  18. #78
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš suprantu kad nepalyginsi multimedijos su tarkim Alpine F1, Nakamichi CD 700II, Mc Intosh MX 406, Denon A1 arba Z1, Clarion 9244 ar kitais daug paprastesniais grotuvais, bet aš save kolkas laikau ta vidutine klase kurei reikia ir optimalaus praktiškumo ir kiek imanoma išspausti iš to gero garso. aš nesu garantuotas bet tiek Artūras S. tiek Vilmantas atstovauja shop'ams kurie prekiauja tam tikrų firmu gaminiais, ir jai pas juos ateina potencialus klijantas ir sako "norėčiau multimedijos" tai jie turbut nesako kad jos yra šudo gabalai. sorry už savo pamastymus. Aš nesiruošiu varyti i garso varžybas ar panašiai, svarbu kad mane tenkintu tai ka isidėjas. Žinau kad po kurio laiko norėsis vis daugiau geriau ir t.t Bet viskam turi ateiti savo laikas. Su darializ tikrai galėčiau pasigynčiti dėl paskutinio jo komentaro nors ir esu visai Žalias.
    patikėk, mano kelias su multimedijom pramintas. Galiu tau tik tiek pasakyti, kad brangiausia multimedia, yra maždaug pigiausio blaupunkto lygio garso atžvilgiu. tai apie kokius tu čia dar F1 svaigsti ??? Deje, kas universalu, netinka niekam. Draugiškas patarimas:
    1. Multimedia,(filmais klipais ir t.t.) tu pats džiaugsiesi tik pirma mėnesį po įsidėjimo. vėliau ji tau pasidarys nebereikalinga, arba tik pasimaivyti tada kai įsės kokia blondinė. Bet deje, šiais laikasi tuo nebepasimaivysi. Kas antra vidutinio senunmo mašina orginalioj sistemoj jau turi toki "malonuma"
    2. Navigacija taip pat naudosesi nedaug. Sunkus žemėlapių atnaujinimas, kogero daugunmoj modelių netgi nėra naujų žemėlapių. Paprasčiau yra nusipirkti navigaciją už 300lt arba išmanųį telefoną. Taip turėsi navigaciją ir mašinoj, ir su dviračiu važiuojant, ir keliaujant pėsčiom. Dideliuose miestuose delninės navigacijos vaikštant yra nepakeičiamas dalykas. Plius galėsi pats naujinti žemėlapius kada panorėsi ir kiek panorėsi. Jeigu nervuoja kyšntis laidas iš "prikurkės", prasivesk tą laidą už panelės pasijungęs nuo kokio pliuso iš laidyno.
    3. jeigu pirksi multimediją su skaitmeniniu išėjimu, paskui dar procą (ar dar koki velnią), tai įdomu ką tu dar už tuos 4000-5000lt nupirksi.
    4. Yra vienas gana neblogas variantas norint turėti ir gerą garsą ir multimediją mašinoj. Aš pats jo nebespėjau įgivendinti. Gali dėti dvi "galvas". jungimo būdų yra įvairių. bet tai vėlgi atsiriame į piniginę. tavo skiriama suma verčia šį variantą pamiršti.

    taigi, tavo teisė rintktis. jei pasirenki multimediją, tai nustok keiktis tokiais žodžiais kaip A1, Z1, F1... tada kalbėkim: bochman, blaupunkt, xzound.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  19. #79
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Multimedijos garso kokybės yra kaip ir eilinio mago, lyginti juos su grietinėle kaip 7990, Z-1, ir t.t. negalima. Bet realiai tos kokybės pakanka, kad nedegraduotu klausa.
    Kas dėl žemėlapių tai priklauso nuo gamintojo ir atnaujinimai yra labai lengvai diegiami.
    O kas liečia bendra tendencija tai yra tokia, kad tai yra ateitis ir norim mes to ar nenorim tų kombainų tik daugės. O garsas genda nuo kartos į kartą.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  20. #80
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Multimedijos garso kokybės yra kaip ir eilinio mago, lyginti juos su grietinėle kaip 7990, Z-1, ir t.t. negalima. Bet realiai tos kokybės pakanka, kad nedegraduotu klausa.
    Kas dėl žemėlapių tai priklauso nuo gamintojo ir atnaujinimai yra labai lengvai diegiami.
    O kas liečia bendra tendencija tai yra tokia, kad tai yra ateitis ir norim mes to ar nenorim tų kombainų tik daugės. O garsas genda nuo kartos į kartą.
    tokiu atveju, geriau parduok ta galaxy, dasidėk tuos 5000lt, nusipirk naujesnę su dvd ir navigacija. Išloši visomis prasmėmis: turėsi dvd, turėsi navigaciją, garso kokybė bus panaši (tik gal tyliau gros), ir prie viso to turėsi naujesnę mašiną.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  21. #81
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Tai kaip suprantu jusu patarimas būtu toks. Arba pirk galvą už 3000-5000 arba keisk mašina. Nu verta pasvarstyti atsižvelgus į faktą kad mano visa aparatūra turėjo tilpti į tą sumą. Net nejuokinga.

  22. #82
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Vilmantas atstovauja shop'ams kurie prekiauja tam tikrų firmu gaminiais, ir jai pas juos ateina potencialus klijantas ir sako "norėčiau multimedijos" tai jie turbut nesako kad jos yra šudo gabalai.
    Tiesa - nesakau kad tai Š - tačiau VISUOMET patariu pirktis pigesnį vieno DIN grotuvą, o likusią sumą įprasminti garsiakalbių keitime ir paruošoje, na arba koks kitas kompromisas...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  23. #83
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Tai būtu malonų išgirsti daugiau tu kompromisų, nes dabar yra statytis telika ir junkti proca, nors prieš tai post'as buvo kad kuo mažiau visokių procu ir t.t.

  24. #84
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Autoriau, o tu kokį lygį nori pasiekti? Kokias sistemas esi girdėjęs? Kas tau pačiam patinka? Gal tau užtenka multimedijos lygio? Ar nebus taip: įsidėjau f1- nu nifiga nivalit...

  25. #85
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai būtu malonų išgirsti daugiau tu kompromisų, nes dabar yra statytis telika ir junkti proca, nors prieš tai post'as buvo kad kuo mažiau visokių procu ir t.t.
    mano patarimas būtų, nusipirk magą už 300lt, tarkim P77 ir visos multimedijos po 3000-5000lt nublanks.
    Bet jei nori vaizdo, tai irgi nėra blogai. kiekvieno teisė pasirinkti.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  26. #86
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš suprantu kad nepalyginsi multimedijos su tarkim Alpine F1, Nakamichi CD 700II, Mc Intosh MX 406, Denon A1 arba Z1, Clarion 9244 ar kitais daug paprastesniais grotuvais, bet aš save kolkas laikau ta vidutine klase kurei reikia ir optimalaus praktiškumo ir kiek imanoma išspausti iš to gero garso. aš nesu garantuotas bet tiek Artūras S. tiek Vilmantas atstovauja shop'ams kurie prekiauja tam tikrų firmu gaminiais, ir jai pas juos ateina potencialus klijantas ir sako "norėčiau multimedijos" tai jie turbut nesako kad jos yra šudo gabalai. sorry už savo pamastymus. Aš nesiruošiu varyti i garso varžybas ar panašiai, svarbu kad mane tenkintu tai ka isidėjas. Žinau kad po kurio laiko norėsis vis daugiau geriau ir t.t Bet viskam turi ateiti savo laikas. Su darializ tikrai galėčiau pasigynčiti dėl paskutinio jo komentaro nors ir esu visai Žalias.
    Jei nesi kontūzytas ir tavo ausys sveikos drąsiai gali save priskirti prie normaliai girdinčių žmonių. Tai reiškia kad esi tarp visų normaliai girdinčių. Tame tarpe ir tarp mūsų. Taigi visi ir bando tau pasakyti kas geriausiai, praleidžiant visus tarpinius variantus.

    PS. aš atstovauju tik save ir jokių parduotuvių neturiu. Pats darau audio sistemas savo rankom tom kuriom dabar rašau.

  27. #87
    Naujokas Platkauskas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2013
    Vieta
    Helsingor Denmark
    Žinučių
    67
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Nu šaunuolis Artūras S. Nu aš suprantu kad jūs visi norit tik geriausio. bet aš tikrai nesiruošiu pirkti galvos už praktiškai visa arba net didesnia suma kuri yra numatyta visam šiam reikalui. Cezarijus o į kokius lygius gali suskirstyti? Kaip jaų pradžioje rašiau tai nieko normalaus nesu girdėjęs ir šiuo metų neturiu galimybės pasiklausyti. O apibūdinti norima garsą tikrai sunku.

  28. #88
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai būtu malonų išgirsti daugiau tu kompromisų, nes dabar yra statytis telika ir junkti proca, nors prieš tai post'as buvo kad kuo mažiau visokių procu ir t.t.
    Tu ne pasiūlymų lauki, o pritarimo, kad reikia statyti multimediją. Ok, pritariu, nes tau gero garso nereikia, tu net nesuvoki kas tai yra, tai net nereikia daryti kažką geriau. Imk bet kokią multimediją, kuri tau patinka/graži ir statyk, bus gerai. Jeigu pasiseks, tai po kažkurio laiko pamatysi kad suklydai ir tada nusuksi į teisingą kelią pats. Jeig pasiseks dar labiau, tai liksi patenkintas savo pasirinkimu visam likusiam gyvenimui ir tokiu būdu liksi tarp tų 99%, kuriems pofik garso kokybė, svarbu tik kiek triukšmo ir kuo daugiau mygtukų. Gerai girdėti gali bet kas, bet tik maža dalis turi pakankamai išprusimo, kad klausyti... Šiaip esu susidūręs, kai klientas pasako atvirai - man reikia kad būtų krūta ir sudarytų įspūdį, girdėtųsi iš toli. Gerbiu tokį atvirumą, nes tai pagerina rezultatą.

    Kas link tavo argumento, kad mutimedijos reikia dėl navigacijos, užkniso laidai, tai čia vaikiškas argumentas. Būk vyras, sakyk tiesiai - man reikia pasipontavoti, prieš mergas/kolegas, bei pasirodyti kietam. (iš patirties galiu pasakyti, kad čia ne tas kietumas, kurio reikia mergom). Bet kokią suknistą navigaciją gali pasijungti taip, kad ji tik aliktų savo funkciją ir nesimakaluotų jokie laidai. O tai, kad tą navigaciją galima prireikus išsiimti iš auto ir neštis rankoje, yra tik papildomas bonusas, kuris kitą kartą gali būti išsigelbėjimas. Visi kombainai gal ir patogūs tuo, kad viskas krūvoje, tačiau kokybė nukenčia neišvengiamai. Kombainai jau gamybos procese orentuojama į tuos 99% nemokančių/nenorinčių klausyti.

    Procai - tu net nesuvoki kas tai yra, tačiau tas žods skamba magiškai (krūta). Tik susimastyk, kodėl visi, kurie praeina visą tobulėjimo kelią tuos procus ne tik keikia, bet ir išjungia visam laikui, net jeigu sistemoje tie procai jau būna, ir suderinti juos jau moka.

    Taip kad pradėk savo tobulėjimo kelią, montuokis multimediją, navigaciją , procesorius ir pirmyn. Tik mintyje turėk tai, ką tau čia publika surašė, ir galiausiai turėk ateityje drąsos pripažinti, kas marketingistas, o kas marketingo auka, arba tai, kad tau iš esmės ne garso kokybė yra svarbi. O į auką galiu parodyti pirštu jau dabar
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  29. #89
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    manau čia labai tiks:

    LM forume į PM gavau tokį klausimą, ir parašiau tokį atsakymą apie grotuvus:

    -------- Carb0nataS parašė: --------
    O siaip del tu grotuvu yra ten koks kosminis skirtumas tarp pvz 300lt kainuojancio ir 700lt ?
    gotuvus galima skirtysi į keletą kategorijų. či paskirtsyiu pagal save maždaug, kad būtų suprantamiau.
    t.y.
    1: pigūs
    2: brangesni dėl grojimo (atkuia garsą geriau negu analogai su pribombasasi už paanšią keina, bet reikalauja gana rimtų kitų sistemos elementų)
    3: brangesni dėl pribombasų (t.y. grutuvai su visokaisi blizgučiais, spalvotais ekranais ir dar velniai žino kokiais dalykais kuie po savaitės tampa nebenauudojami
    4: brangesni dėl galimybių (iš esmės tai tam tikra 2 grupės atmaina. t.y. grotuvai turintys gana plačias eguliavimo funkcijas, leidžiančias maskuoti sistemos trūkumus)
    5: labai brangūs dėl grojimo (tas pats kas 2 grupė, bet visai kitame lygyje. kur naujo grotuvo kaina viršija 3000lt, bet paprastai net pribombasų neturi )

    tavo atveju tau reikėtų (4) grupės grotuvo. Kas liečia skirtumus, tai už 300lt tu nupeki tik bazinį grotuvą, t.y. grynai 1 grupė. Už 700lt jau patenkama į 2-3-4 grupes. Aišku geresni šių grupių grotuvai siekia iki maždaug 2000lt, tad kainos diapazonas plius/minus 500-2000lt.
    čia kalbu apie oficialias padavimo kainas
    Pvz, Pioneer DEH-P88RS, savo laiku kainavo ~1900lt, ir yra grynai (4) grupės grouvas. Jo pagalba galima suvesti praktiškai bet kokią sistemą (išskyrus jau aukšto lygio) turi visus filtrus, 16 juostų EQ, garso korekcijas ir da visokio velnio
    šiai dienai skelbimuose ~500lt naudoto kaina

    atsakymas į klausimą: taip, yra skirtumas tarp grotuvo už 300 ir 700lt, bet nelygu kokio to skirtumo ieškosi. jeigu pirksi brangesnį grotuvą, nes jis geriau groja tai su prasta sistema to praktiškai nepajusi ir skirtumo nebus
    p.s. dauguma forumo vartotojų (ypač tau patarinėjančių) turi sistemas kurios kokybiu atžvilgiu laisvai telpa į 3% geriausių sistemų (įskaičiuojant visas dėtines ssistemas, katu su budiliškosiomis) taigi jas galima drąsiai vadinti aukšto lygio sistemomis. O itin auktšą lygį pavadinčiau ~0,5% sistemų, kurių yra vienetai.
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  30. #90
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Platkauskas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu šaunuolis Artūras S. Nu aš suprantu kad jūs visi norit tik geriausio. bet aš tikrai nesiruošiu pirkti galvos už praktiškai visa arba net didesnia suma kuri yra numatyta visam šiam reikalui. Cezarijus o į kokius lygius gali suskirstyti? Kaip jaų pradžioje rašiau tai nieko normalaus nesu girdėjęs ir šiuo metų neturiu galimybės pasiklausyti. O apibūdinti norima garsą tikrai sunku.
    gaila, kad nebėra galimybes mano buvusį E39 paklausyti. Nesunkiai būčiau suorganizavęs perklausą su multimedia, vienu procesoriniu, ir viena "direct" vidutinio lygio galva. tada nekvaršintum galvos ir manau per pusvalandį apsiprendimas būtų aiškus.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT