Sveiki, "praneršiau" forumą ir manau čia bus teisingiausia paklausti, prašyčiau iš karto nesityčiot, nesijuokt, nes jei aš ir neišmanau tiek kiek čia dauguma, nebūtina iškart pradėt pasakot kažko Taigi pradėsiu, turiu subą, štai tokį :


Jo duomenys, jei teisingai suradau, tai :
  • 1,500 WATTS TOTAL OUTPUT
  • 500 watts RMS
  • Frequency Response: 23 Hz - 500 Hz
  • Sensitivity: 87 dB
  • Dual 4 Ohm Voice Coil Version
  • Mounting Depth: 8"
  • Sealed Box Volume: 0.7 - 1.0 cubic ft
  • Ported Box Volume: 0.75 - 1.75 cubic ft
  • Kevlar re-enforced Pulp Fiber Cone Assembly
  • Santo-prene Rubber surround material stops un-wanted vibration noises and ensure clean sound
  • Dual Voice Coil Design
  • Cast Aluminum Frame
  • This sub is vented and transfers the heat out of the sub so it stays cool at all times
  • Concealed Mounting Gasket SystemFrequency Response: 24 Hz - 500 Hz

  • If you are wiring this DVC sub for lower impedance, make sure that your amp is compatible. Most car amplifiers are stable down to 2 ohms in standard mode, or 4 ohms in bridged operation.
(na kaip suprantu, tai jis dviejų ričių yra)
O stiprintuvas mano štai toks, tokių duomenų:

Number of channels 2/1 ch Class A/B Max. Power@4 ohms 2x250 / 1x750 watts Max. Power@2 ohms 2x350 watts RMS Power@4 ohms 2x120 / 1x350 watts RMS Power@2 ohms 2x180 watts Frequency response 10 - 50000 Hz Signal/noise ratio > 100 dBA Distortion factor at nominal power < 0.01 % Input impedance > 10 kOhms Attenuation factor > 500

Iš subo dėžės pas mane išeina 2 pliusai ir 2 minusai (na kaip aš suprantu kiekvienai ritei atskira pora) ir sujungta pas mane dabar yra šitaip:


Klausimas: Gal galite išmanantys pasakyti, ar teisingai sujungta čia viskas, nes aš praktiškai nieko neraukiu Ir baisu kad kasnors sukeps, nesutaps tie omai ar dar kasnors. Dėkoju kas atsakysite, be pykčių Ne visi gimstam viską mokėdami .