Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Negalima lyginti, norit darykit testą
Reikia suteikti galimybę testo metu lyginti su etalonu. Padaryti tai yra velniškai sunku, perjungimas realiam laike praktišai neįmanomas dėl perjungimo komponentų kainos. Pagaminti komutatorių, kad komutuoti kolonėles, plius linijinius neįnešant paklaidos kainuos tiek, kiek plius dar vienas toks naujas aparatas ir iš ebay neparsisiųsi... Klausymasis skirtingu laiku, neduoda objektyvaus rezultato dėl kitos dienos nuotaikos, oro, triukšmo ir taip toliau. Žodžiu situacija kur kas sunkesnė, nei daug kam gali pasirodyti. Susirinkti prie alaus/brendžio neužtenka...

Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Jeigu labai netikite rezultatais tada velcome to grigiškės ir klausome reikia tik dar kai kuriuos aparatus neatiduoti.
Šiame etape esu užsivertęs darbais, gal būt žiemą man greita ranka pavyks surinkti kokį lempinį SE maketą 2-4W kuris neįneš daug papildomų spalvų. Apie tavo naudotą soundstream nenororėjau nieko rašyti, kad neįžeisti. Pats pasirašei...

Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Garsiakalbiai kolonėlese aukštadažniai Focal audiom TD5, vidurys Audiom 6WM, bosas Audiom 15WX. Kroso dalys tikrai kokybiškos.
Gera serija, jos pilnai pakanka.

Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
O ko šis testas nenuvylė? Ar yra tokiu?
Manęs pvz visai nenuvylė, tik gana keistas. Šiai dienai man apskritai neįdomūs automobiliniai CD grotuvai, tai jau praeitas etapas. Pas mane dar likus 7915 pažaidimui ir nesiruošiu kažko smarkiai keisti.
Labai gerai žinau CDA-7990, neblogai: McINTOSH MX-406, CLARION DRX-9255, NAKAMICHI CD700II. Šie trys aparatai nusileidžia 7790, McINTOSH MX-406 mažiausiai.

Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Manes!
Che, čia Mirka sugalvojo gudrų ėjimą, išpeiks CDA 7990, išgirs 9255 + MC, visi prisipirkę 7990 pradės ppopigiaja stumdyti savo F#1 ir jas supirks Mirka