Sveiki,

nepatenkintų personų visada pasitaiko, daug buvo ir dar bus. Dabar pasireiškė mindosy. Mano kertinė nuostata pajuodinta....

Viešam svarstymui įdedu susirašinėjimą su minėta persona. Skaityti nuo apačios į viršų

************************************************** *********

2013.06.10 12:12, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
Ikelk viska o ne iskarpas
2013.06.10 12:11, "Artūras-M" <arturas@****.lt> rašė:
Visa kas žemiau, įkelsiu į forumą viešam svarstymui. Gasdinimų/šantažo aš nepakęsiu, lygiai kaip ir pamokslų kaip aš turiu tvarkyti savo forumą.

Geros dienos.

Artūras
2013.06.10 12:01, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
ok


2013 m. birželis 10 d. 12:00, Artūras-M <arturas@****.lt> rašė:
Laukiu kito formato.

2013.06.10 11:58, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
as ne apie foruma, as apie save kolegas ir smeizta. Prasau atsakyti i mano klausimus, nes gausi juos kitokiam formate


2013 m. birželis 10 d. 11:56, Artūras-M <arturas@****.lt> rašė:
Laba,

Nepatinka forumas, pamiršk jį. Ir nereikia čia jokių debatų. Jeigu nori dalyvauti, būk malonus laikykis mano nustatytos tvarkos.

Artūras


2013.06.10 11:44, mindaugas Pavardė rašė:
labas,
zinai paskaitau as pacio samokslo teoriju ir vistiek nesuprantu kiek dar apsimetinesi, jog viskas vyksta nesalygotai isoriniu veiksniu.
Kad neuzsiminet beletristika atsakyk man i kelis klausimus:
1. Kokie mano veiksmai forume yra kazko protegavimas ir piarinimas be to kad mano masinoje reklaminiais tikslais sudeta FLUX akustika (kinietiskas serpotrebas kaip sakei, kuri lenkijoj visi issizioje klause)? Juk skaitai PM, nejaugi nepastebejai, jog zmonems rekomenduoju tik lb mazai soundservice produktu (dayton, mb quart ir kruva devetu daiktu)
2. Ar vis dar nejauti, jog per kelis menesius savo foruma uzdusinai?
3. Ar tau nereikalingi zmones kurie uzsiima ir komercine veikla, kartais nesutinka su tavo nelanksciomis taisyklemis, bet i autogarso lietuvoje populiarinima ir lietuvos autogarso bendruomenes prisistatyma uzsienyje inesa desimtimis kartu daugiau nei pats ar pasenes ir nelankstus forumas? Asmenines ambicijos svarbiau?
4. Jei jau sieki komercines naudos (nesakyk kad taip nera), supranti, kad yra tam tikri konkurencijos principai, etika ir tt. Jei tu nori izeisti is pabandyti cia kazkaip apjuodinti treciuosius asmenis, tai butu gerai ju nepazeidineti. Pasakysiu tik tiek, nebandyk tu siuksliu pilti ant manes, nes biski per mazi tamstos kiausai viesoje erdveje. Cia tikrai ne gasdinimas, as noriu, kad sitoj musu bendruomenej viskas vyktu skaidriai ir draugiskai kaip vyko iki siol.
Geros dienos ir buk tu diedas, nebesusidrozk savo autoriteto iki visisko 0



--
Mindaugas (Pavardė pašalinta)
CELEBRATE
--
Mindaugas (Pavardė pašalinta)
CELEBRATE
--
Mindaugas (Pavardė pašalinta)
CELEBRATE