Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 16 iš 16

Tema: Gasdinimai / šantažas

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Gasdinimai / šantažas

    Sveiki,

    nepatenkintų personų visada pasitaiko, daug buvo ir dar bus. Dabar pasireiškė mindosy. Mano kertinė nuostata pajuodinta....

    Viešam svarstymui įdedu susirašinėjimą su minėta persona. Skaityti nuo apačios į viršų

    ************************************************** *********

    2013.06.10 12:12, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
    Ikelk viska o ne iskarpas
    2013.06.10 12:11, "Artūras-M" <arturas@****.lt> rašė:
    Visa kas žemiau, įkelsiu į forumą viešam svarstymui. Gasdinimų/šantažo aš nepakęsiu, lygiai kaip ir pamokslų kaip aš turiu tvarkyti savo forumą.

    Geros dienos.

    Artūras
    2013.06.10 12:01, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
    ok


    2013 m. birželis 10 d. 12:00, Artūras-M <arturas@****.lt> rašė:
    Laukiu kito formato.

    2013.06.10 11:58, mindaugas (Pavardė pašalinta) rašė:
    as ne apie foruma, as apie save kolegas ir smeizta. Prasau atsakyti i mano klausimus, nes gausi juos kitokiam formate


    2013 m. birželis 10 d. 11:56, Artūras-M <arturas@****.lt> rašė:
    Laba,

    Nepatinka forumas, pamiršk jį. Ir nereikia čia jokių debatų. Jeigu nori dalyvauti, būk malonus laikykis mano nustatytos tvarkos.

    Artūras


    2013.06.10 11:44, mindaugas Pavardė rašė:
    labas,
    zinai paskaitau as pacio samokslo teoriju ir vistiek nesuprantu kiek dar apsimetinesi, jog viskas vyksta nesalygotai isoriniu veiksniu.
    Kad neuzsiminet beletristika atsakyk man i kelis klausimus:
    1. Kokie mano veiksmai forume yra kazko protegavimas ir piarinimas be to kad mano masinoje reklaminiais tikslais sudeta FLUX akustika (kinietiskas serpotrebas kaip sakei, kuri lenkijoj visi issizioje klause)? Juk skaitai PM, nejaugi nepastebejai, jog zmonems rekomenduoju tik lb mazai soundservice produktu (dayton, mb quart ir kruva devetu daiktu)
    2. Ar vis dar nejauti, jog per kelis menesius savo foruma uzdusinai?
    3. Ar tau nereikalingi zmones kurie uzsiima ir komercine veikla, kartais nesutinka su tavo nelanksciomis taisyklemis, bet i autogarso lietuvoje populiarinima ir lietuvos autogarso bendruomenes prisistatyma uzsienyje inesa desimtimis kartu daugiau nei pats ar pasenes ir nelankstus forumas? Asmenines ambicijos svarbiau?
    4. Jei jau sieki komercines naudos (nesakyk kad taip nera), supranti, kad yra tam tikri konkurencijos principai, etika ir tt. Jei tu nori izeisti is pabandyti cia kazkaip apjuodinti treciuosius asmenis, tai butu gerai ju nepazeidineti. Pasakysiu tik tiek, nebandyk tu siuksliu pilti ant manes, nes biski per mazi tamstos kiausai viesoje erdveje. Cia tikrai ne gasdinimas, as noriu, kad sitoj musu bendruomenej viskas vyktu skaidriai ir draugiskai kaip vyko iki siol.
    Geros dienos ir buk tu diedas, nebesusidrozk savo autoriteto iki visisko 0



    --
    Mindaugas (Pavardė pašalinta)
    CELEBRATE
    --
    Mindaugas (Pavardė pašalinta)
    CELEBRATE
    --
    Mindaugas (Pavardė pašalinta)
    CELEBRATE
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Aktyvus Avgustas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    110
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Na matai, principe baisu čia kažką ir komentuoti ... bo gali būti užbanintas....

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Perskaityk taisykles ir komentuok drąsiai.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #4
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    nematau nei gąsdinimo nei šantažo, tik garsiai pasakyta tas ką daug kas galvoja tyliai ir nesako bijodami banano
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Aš apskritai nesuprantu, ko jūs gerbiamieji iš manęs norite. Esu šio forumo įkūrėjas, savininkas, čia galioja mano sukurtos taisyklės, su kuriomis visi užsiregistruodami sutikote. Tos taisyklės praktiškai galioja nuo pat forumo pradžios, pakoreguota buvo labai mažai. Su šiomis taisyklėmis ir mano vadovavimu forumas sukasi jau 10 metų. Jeigu kam šiame forume nepakenčiamas mano administravimas, visuomet galite susikurti savo svetainę, forumą ir atsipūsti nuo mano administravimo. Jeigu ką, tai galiu net ir pakonsultuoti kaip viską pasidaryti, patarti ir jeigu man patiks jūsų sukurtas forumas, aš jame karts nuo karto sudalyvausiu laikydamasis visų konkretaus forumo taisyklių.

    Tačiau šiame forume, niekas nesikeis, tvarka bus ta pati. Aš eilę metų prašiau, kad kas nors prisidėtų prie realaus darbo. Darbas tai ne PR forume, darbas tai informacijos ruošimas, publikavimas ir tt. Deja, kol kas po senovei viskas kabo pradinėje stadijoje. Tuo tarpu „prekybininkų“ skaičius didėja, jų pretenzijos auga. Tie prekybininkai per darbus net turgaus taisyklių nesugeba perskaityti, nekalbant apie bendras. Ir dabar forumo viršuje kabo kvietimas, paruošti savo atstovaujamo prekinio ženklo reklaminę/techninę medžiagą.... Informacija būtų talpinama nemokamai, kol kas tyla
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    kad ir kokios smarkios represijos būtų, atrp lietuviškų audio forumų, I-klubo forume yra pateikiama labiausiai pažengusi informacija, t.y. infomacijos lygis yra kur kas aukštesnis nei kitų. Mano asmenine nuomone tai pagrindinė ir vienintelė priežastis kodėl jsi gyvuoja. (kitų audio forumų diskusijos apie garsą palyginti su šituo yra darželio lygio)
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  7. #7
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Juokinga tema Artūrai tavo pasakymas, kad forumas sukasi 10 metų su tavo vadovamimu nėra labai tikslus. Aš šiame forume dalyvaujų ne 10 metų, bet jis buvo pats geriausias ir įdomiausias forumas iki tos dienos kai tu čia pradėjai reikštis po nežinia kiek metų pertraukos. Dabar ką gi mes matom ? Eile forumiečių bijo net savo nuomonę išreikšti, nes bijo būti užbaninti. Geras pasiekimas Kad ir šita tavo tema kelia juoką, nes ne pirmą kartą žmogus tau sako gryną teisybę o tu tiesiog užsispyres. Aš pvz rašydamas šitą postą jau žinau kokios pasekmės bus, nors visokių grasinimų pradininkas esi tu ir ne kartą pats grasinai, kad ir man per pm. Krūva žmonių supranta, kad šitas forumas žlugo tik per tave, nes kaip tu jy trauksi toliau tai aš neįsivaizduoju. Kaip kalbėjom akščiau taip ir atsitiko, forumas per kelis mėnesius tapo eilinių tiontelių susirinkimo vieta neskaitant kelių tavo pakalikų, patarėjų. Aš žinau, kad tu dabar baninsi mane, ištrinsi šitą postą ir tipo taip tyliai dar vienas žmogus iš čia dings. Nors aš nieko čia nereklamuoju, pardavinėju tik savo daigtus ir tiek. Taip, kad liekų prie tų žmonių kurių čia nebėra, nes ir eilinis tulas Lietuvis manau kuris sekė šitas nesamones supranta dėl ko čia viskas susisuko. Čia ne audio gurmanų forumas, čia lageris sukūrtas savo nuomonės kišimui dėl komercinių tikslų...

  8. #8
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Mano trigrašis būtų toks... Nelabai man įvažiuoja tokie dalykai kaip stumdymaisi, liežuvavimai, intrigos internete. Tai panašu į dvylikamečių laido riterių kietumo įrodinėjimus. Dauguma šito interesų konflikto, ar kaip kitaip galima pasakyti,nežinau - dalyviai, suaugę, už save ir poelgius atsakantys žmonės. Tai jobjomat - susitikit sykį krūvoj ir normaliai akis į akį besikalbėdami susidėliokit taškus, ar ten pasidalinkit įtakos sferomis ar dar kažką...
    Čia panašu į atvejus, kada žmonės natūroj vienas nuo kito bėga, bendrauti vengia, arba susitikę apsimeta kad nieko nevyksta, mandagiai akim klapsi, o prie interneto pazaunyt ir pasipjaut visi susirenka mielu noru. Tipo kompu susirašinėjant atsakomybės už kalbas nebūna.
    Last edited by Vilmantas; 2013-06-10 at 07:19 PM.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #9
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mano trigrašis būtų toks... Nelabai man įvažiuoja tokie dalykai kaip stumdymaisi, liežuvavimai, intrigos internete. Tai panašu į dvylikamečių laido riterių kietumo įrodinėjimus. Dauguma šito interesų konflikto, ar kaip kitaip galima pasakyti,nežinau - dalyviai, suaugę, už save ir poelgius atsakantys žmonės. Tai jobjomat - susitikit sykį krūvoj ir normaliai akis į akį besikalbėdami susidėliokit taškus, ar ten pasidalinkit įtakos sferomis ar dar kažką...
    Čia panašu į atvejus, kada žmonės natūroj vienas nuo kito bėga, bendrauti vengia, arba susitikę apsimeta kad nieko nevyksta, mandagiai akim klapsi, o prie interneto pazaunyt ir pasipjaut visi susirenka mielu noru. Tipo kompu susirašinėjant atsakomybės už kalbas nebūna.
    o už ką čia vienas kitam snukį išmalt turi - ar forumas uždus ar ne - atsako Artūras , nes tai jo, ir daro ką nori .aš esu gavęs gana stiprių rekomendacijų ką auginti pas save pievoje , bet pas save ką noriu - tą ir sodinu...aš pataikaut nei Artūrui nei kt. - nenoriu , ir reikalo nėra , bet šiek tiek kartais nesuprantu.nepatiko man maximoje baronkas pirkt , kitą kart nuėjau y norfą...buvo čia tikrai labiau už Artūrą vertų kritikos...konstruokit sistemas , klausykit muziką, dalinkitės patirtimi ir nesinervuokit

  10. #10
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Na ištikro tie žmonės kuriems dar rūpi šitas visas reikalas susitinka ir pašneka, diskutuoja, ir net apie visas šitas nesamones. Jokių čia riterių nėra ir niekas jų nevaidina. Tiesiog vienas laido galas bando kažką, kuria, daro, viešina, o kitas galas dusina ir bando sutverti savom reikmėms. Aišku tas žmogus kuris sukūrė šitą foruma jį ir valdo, bet prisiminkim, kad be kitų žmonių kurių informacijos čia buvo begalė šitas forumas nebūtų pasiekęs tokio lygio. O dabar tų žmonių nebėra, jų informacija ištrinta, nes jiems buvo pasakyta "Nepatiko ? Šitas forumas ne tau" Kalbant už save mano nuomonė yra tokia, ir nesvarbu aš ją pasakau čia ar kažkam į ausį. Dėl susitikimų kaip ir sakiau, kas nori tas susitinka, o pačio Artūro aš net akyse nemates.

  11. #11
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Tikslinant, mintis buvo tokia, kad batalijos verda ten kur jų galėtų nebūti. Pritariu p. Helix ta tema, kad geriau nesimaskatuot tuo kas kartais pasirodo per trumpas, bet augint gėles, ir nesinervuot.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  12. #12
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu tai, kad ir vyksta kalbos, gi forumas, pasipykti galima, bet, kad nebeliko tų žmonių kurie ginčinosi ar reiškė savo nuomone. Nu tai kaip ir tvarka škias...

  13. #13
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nematau nei gąsdinimo nei šantažo, tik garsiai pasakyta tas ką daug kas galvoja tyliai ir nesako bijodami banano
    Sakykim aš matau, ir man tai nepatinka. Taigi atvirai sakau, kad nenoriu gauti laiškų, AŽ parašytų tokiu tonu.

    Toliau Inproof, nesusireikšmink, nei man įdomu patį užblokuoti, nei aš bijau tokios viešai pareikštos tavo nuomonės. Esi registruotas forume 2011 sausio 15 d. ir jau nusprendei kas yra tiesa už mane. Tai, kad aš nerašau forume, nereiškia, kad nematau ar neskaitau. Tai reiškia, kad aš nenoriu visur dominuoti, o noriu stebėti kas darosi, matyti kas kiek tobulėja, kiek duoda naudos šiam forumui. Iš užblokuotų, man apmaudu tik dėl Omsonass, kuris yra laikinai paties prašymu atjungtas. Tikiuosi jam vieną dieną solidarumo jausmas/emocijos išgaruos ir jis bus vėl čia. O užblokuotas gali būt bet kuris, jeigu tik ignoruos nusistovėjusią tvarką. Šioje dalyje, kur kalbama apie i-Klubo reikalus, galima ir daugiau pavaryti ant manęs, bet jeigu kitoje forumo dalyje, tai beveik garantuoju, kad blokavimas bus. Noriu/siekiu, kad forumas būtų galimai švaresnis nuo nesamoningos rašliavos, kad būtų sumažinta iki minimumo nekompetetingų patarimų eksperto tonu. Mano aktyvi veikla šioje srityje prasidėjo ~1978 metus, taigi dauguma net suprojektuoti nebuvote, o aš jau smirdėjau kanifolija, uosčiau lydmetalį ir lipdžiau schemas. Taigi kaip ir turiu pakankamai žinių, kad įvertinti visų rašančių forume kvalifikaciją.


    Dabar čia vis svaigstama apie mano komercinius interesus i-Klubo veikloje, tai galiu smarkiai nuliūdinti. Car audio srityje manęs nėra jau maždaug nuo 2006 metų. Maksimum ką aš ir darysiu artimiausių dviejų metų laikotarpyje, tai gal būt pavyks sukelti duomenis į elektroninę parduotuvę. Taigi forumo viršuje atsiras reklaminis baneris. Bet kadangi pati parduotuvė jau iš esmės paruošta, 2008 metais pirkta programinės įrangos licenzija, ji jau paseno, (veikė nuo 2001, 2006 buvo stabdyta) o aš neturiu kada sukelti duomenis ir užsiimti priežiūra, labai tikėtina, kad šis procesas dar užsitęs. Atidarymo data vis nukeliama į ateitį. Kokia aparatūros gama bus, visiems seniems ir taip aišku. Taigi iš visų šiame forume dalyvaujančių profų, tai aš turiu mažiausius interesus. Tfu, meluoju, šiai dienai i-Klubas į mėnesį prirenka apie 15€ pinigų už reklamą

    O kad turiu susidaręs savo nuomonę praktiškai apie visus prekinius ženklus esančius rinkoje, tai ne nusikaltimas ir visiškai nesiruošiu slėpti savo simpatijų Alpine, Scan Speak, Vifa ir kitiems geriems brendams. Taip pat reiškiu nepasitikėjimą visiems gamintojams, kurie rinkoje mažiau nei 10 metų. Tipiškai prekiniai ženklai kurie gyvuoja mažiau nei 10 metų ir turi plačią produkcijos gamą, yra ne kas kita kaip prekybininkai, užsakantys partijas Kinijoje su savo vardu. Tai nėra blogai, tačiau...

    Be viso kito, esu dėkingas visiems, įgijusiems patirties, gal būt ir i-Klube, kurie šia patirtimi draugiškai dalinasi su naujokais užduodančiais kvailus klausimus. Ką darysi, kvailas nuoširdus klausimas yra gerai. Žinoma tie kurie nuoširdžiai dalinasi patirtimi, nusipelno mano tylią pagarbą. Galiu tik pasakyti viena - būkite ramūs, aš matau kas yra kas...

    Tie kurie provokuoja matavimąsi įvairiais organais, greičiausiai bus eliminuoti iš žaidimo.

    Mano visos pajėgos mestos serverių ūkiui aptarnauti, jis pas mane nemažas, o aš esu псих одиночка. Taigi įvertinant buitinius reikalus, aš turiu labai mažai laiko su kažkuo susirašinėti, dalyvauti susibėgimuose, pliurpti apie nieką ar aiškintis santykius. Galų gale ir amžius mano ne tas, man tik padorios kompanijos tinka
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #14
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    gaila man tų žmonių, kurie vis dar mano, kad forumo pravalymas buvo nereikalingas. Aš manau viskas čia tendencingai ivyko. Ivyko tai kas turėjo ivykti. Jei artūras būtų buvęs aktyvesnis anksčiau, manau keletas personų net nebūtų tiek pasireikškę šiame forume. Kažkodėl visai nebijau šiame forume reikštis, ir joks banas lygtais negresia man. Nors kartais ir pasireiškiu kiek negražiai. Jei manote, kad viskas daroma dėl komercijos, tuomet paklauskite, kodel Vilmantas, Helix vis dar čia? atsakymas turbūt paprastas, nes žmonės neperžiangia ribų ir neapgaudinėja žmonių. Tad nusiraminkim ir neįvedinėkim svetimam kieme savo taisyklių. Artūro aktyvumas yra sveikintinas ir forumui tik į naudą.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  15. #15
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Čia diskusija yra apie net nežinau, ką ar tai savo ego patenkinimą ar dar kažkokias kosmines materijas. Bet paskutinis Artūro postas yra labai protingas, tik iki jo reikia subręsti. Tai, kad aš čia jau esu senis nors realiai nuo kokiu 1997 metu pradėjau klimpti į šį liūną,nes 78 jau pamačiau dienos šviesą Manau visi šie ginčai ir tie banai yra jaunatviško maksimalizmo pasekmė, nes žinios dabar yra visur. Tačiau jos yra labiausiai orientuotos per marketingą. Kaip aš ankščiau čia rašiau turbūt šios temos įžanginę temą ( kad forumas reikalingas tik situacijai stebėti) tai norėdamas patikrinti ar aš teisus, padariau galvų testą. Rezultatai buvo labai netikėti, bet pagrindinio rezultato nėra, forume nevyksta diskusija šiuo klausimu. O diskutavo vienas Artūras M. kodėl taip yra????
    O mano nuomone yra ta, kad kiti tiesiog neturi savo nuomonės ir tyli pabrukę uodegas, nes jie gi žino iš aplinkui esančios informacijos, kad yra taip ir nekitaip, o tiesa kaip visad kažkur tenai tarpelyje.
    Šeip gal Artūras ir yra per daug kategoriškas, bet tai jo būdas ir ten tikrai atsispindi patirtis, sakau pagal savę, geras daiktas ir afrikoje daiktas.
    Gal Artūrui reiktu pakeisti parašą Į BOSAS jis tam turi pilną teisę, nes jis ištikrūjų yra šiame forume BOSAS.
    Dar pabaigai manau kad kaip ir visur kažkas prasideda, kažkas baigiasi, pasikeičia ir šitas forumas yra ant to slenksčio ar klimpti į marketingą ar bandyti išlikti tokiu kokiu jis buvo sumastytas?
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  16. #16
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Čia diskusija yra apie net nežinau, ką ar tai savo ego patenkinimą ar dar kažkokias kosmines materijas. Bet paskutinis Artūro postas yra labai protingas, tik iki jo reikia subręsti. Tai, kad aš čia jau esu senis nors realiai nuo kokiu 1997 metu pradėjau klimpti į šį liūną,nes 78 jau pamačiau dienos šviesą Manau visi šie ginčai ir tie banai yra jaunatviško maksimalizmo pasekmė, nes žinios dabar yra visur. Tačiau jos yra labiausiai orientuotos per marketingą. Kaip aš ankščiau čia rašiau turbūt šios temos įžanginę temą ( kad forumas reikalingas tik situacijai stebėti) tai norėdamas patikrinti ar aš teisus, padariau galvų testą. Rezultatai buvo labai netikėti, bet pagrindinio rezultato nėra, forume nevyksta diskusija šiuo klausimu. O diskutavo vienas Artūras M. kodėl taip yra????
    O mano nuomone yra ta, kad kiti tiesiog neturi savo nuomonės ir tyli pabrukę uodegas, nes jie gi žino iš aplinkui esančios informacijos, kad yra taip ir nekitaip, o tiesa kaip visad kažkur tenai tarpelyje.
    Šeip gal Artūras ir yra per daug kategoriškas, bet tai jo būdas ir ten tikrai atsispindi patirtis, sakau pagal savę, geras daiktas ir afrikoje daiktas.
    Gal Artūrui reiktu pakeisti parašą Į BOSAS jis tam turi pilną teisę, nes jis ištikrūjų yra šiame forume BOSAS.
    Dar pabaigai manau kad kaip ir visur kažkas prasideda, kažkas baigiasi, pasikeičia ir šitas forumas yra ant to slenksčio ar klimpti į marketingą ar bandyti išlikti tokiu kokiu jis buvo sumastytas?
    manai daug žmonių yra čiupinėją bent po vieną iš tavo testuotų grotuvų?? o ką jau kalbėti apie perklausą VIENOJE TOJE PAČIOJE SISTEMOJE tiek daug aukšto lygio grotuvų? kokia diskusija gali vykti? Jei būčiau sėdėjęs šalia ir klausęs tada galėtume diskutuoti iki ryto. O dabar tai yra tavo nuomonė kurią įdomu išgirsti. Manau ta rezultatų lentele pasinaudos ne vienas hiendo svajotojas prieš pirkdamas brangų grotuvą.
    Tai kad girdėjai vieną grotuvą vienoj sistemoj, kitą kitoj - nesuteikia jokios teisės tų grotuvų lyginti. Nors pas mus liaudyje įprasta: tai kas mano mašinoj - tas yra geriausias...
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT