Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 39 iš 39

Tema: Opel Corsa 2008m. Komplektacija - Reikia patarminu/informacijos kas/kaip ir kodel.

  1. #31
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Na, piktybiškai pasinaudosiu galimybe, gali būti kad moderai pagaus , bet aš pats savo RS AUDIO SPL 165 parduodu. Gerumėlis.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  2. #32
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tai žiūrėk tiesiog aukštesnes serijas. Pvz.: Alpine SPX, Focal Polyglass ar Kevlar. Ir t.t.

  3. #33
    Jaunius NaNoTek is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2013
    Žinučių
    22
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki dar karta, vel klausimu pridygo.
    Yra tokia situacija turiu Pioneer avic-x1bt. komplekte su 6cd changeriu,bluetooth.
    Reikalas tame kad man reikia pasidaryti kazkaip bent jau USB 3.0 iseima i salona kad galeciau paleist per flashiuka muzikos.[ Nelabai man tie diskai kimba] butu gerai aisku jai imanoma koki tai multi blokeli pastatyt kur butu ir usb ir aux ir dar gal sd .
    Kas zinot apie tokiu bloku kokybe? Imanoma klausyti per ji ar visai prasta?
    Ir kur kokiu budu prijungti prie avic-x1bt ta usb? Bandziau surasti laida pereimo is 30pin IP bus laido i USB female [neradau].
    O ir kai paskaiciau norint ji toki pajungti per 30pin fishka turiu atjungti 6disku changeri nes nebeturiu laisvu skyliu. Ziurejau specialius adatperius kartu su blokeliu kazkokiu Modelis man rodos buvo CD-IB100ii jis nepigus bet daleiskim,
    jai jau ji reiktu statyti ir nebutu is ko rinktis ar jis duos kokybes tas blokelis ar tik siaip jis kad skyliu butu daugiau? Jai ji pirkt jis buna tik su ipod pereimu,tai vel pereima pirkti is ipod i female usb? vel kazkokia nesamone gaunas.
    Apsvieskit mane kasnors jai suprantat ,o gal net esat susidure su avic-x1bt butu labai idomu isgirsti.
    Aciu uz demesi.

  4. #34
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai žiūrėk tiesiog aukštesnes serijas. Pvz.: Alpine SPX, Focal Polyglass ar Kevlar. Ir t.t.
    Žmogus dubstepą klauso, kam jam SPX? SPR pilnos akys.

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    " Patarimas yra tai, ko mes klausiame jau žinodami atsakymą, bet norime, kad būtume jo nežinoję."
    O jei rimčiau - tai ALPINE garsiakalbiai nėra muzikalumo etalonas, deja...
    Ką už šią kainą iš savo parduodamos gamos gali pasiūlyti geriau? Konkretų modelį prašyčiau į sceną

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na, piktybiškai pasinaudosiu galimybe, gali būti kad moderai pagaus , bet aš pats savo RS AUDIO SPL 165 parduodu. Gerumėlis.
    Šitų mažmena 1620 bent jau tavo puslapyje, Alpine SPR 60C ten pat 699 Lt. Tai yra praktiškai 1000 Lt brangiau. Žmogus nurodė biudžetą - 2000 Lt. Žinoma tai dažnai plaukiojanti riba, tačiau vis tiek reikia pasirinkimą gerbti.
    Minimi RS Audio yra SPL linija, technologiškai pakaba net prastesnė už minimų Alpine. SPR su neodymio magnetu, mažintas gabaritas, ši Alpine serija visada pasižymėjo galingu žemu, pusėtinais vidutiniais ir gana kokybišku aukštadažniu. Filtrai šios serijos visada buvo prastoki, nes tokiu būdu gamintojas mažina kainą.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #35
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Manau ši tema jau neaktuali autoriui.
    P.S. - RS buvo naudoti, kaina apie štuką sukosi.
    P.P.S. - gerbiu Artūro lojalumą konkrečiam gamintojui.
    Kalbant apie pavyzdžius, nors tai žiauriai subjektyvu ir gali suteikti pagrindą beprasmiškoms veltynėms - nebutinai eiliškumo tvarka, teikiu GLADEN AUDIO RS 165, ETON PRO 170, GERMAN MAESTRO CS 6508 modeliukus. Jei įdomu, apie kiekvieną galiu plačiai ir įvairiapusiškai.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  6. #36
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manau ši tema jau neaktuali autoriui.
    P.S. - RS buvo naudoti, kaina apie štuką sukosi.
    P.P.S. - gerbiu Artūro lojalumą konkrečiam gamintojui.
    Kalbant apie pavyzdžius, nors tai žiauriai subjektyvu ir gali suteikti pagrindą beprasmiškoms veltynėms - nebutinai eiliškumo tvarka, teikiu GLADEN AUDIO RS 165, ETON PRO 170, GERMAN MAESTRO CS 6508 modeliukus. Jei įdomu, apie kiekvieną galiu plačiai ir įvairiapusiškai.
    Vilmantai, tik nereikia manęs laikyti idiotu. Tu paminėjai visus garsiakalbius, kurie yra ALPINE SPG-17CS lygmens, tačiau kaina užraitota. Aš puikiai suprantu, kad tau žymiai naudingiau parduoti garsiakabius nuo kurių uždirbi 35-45% nei pvz Alpine, nuo kurių uždirbi maksimum 25%, jeigu nedarai klientui nuolaidos. Taigi man senai šioje rinkoje sėdinčiam, puikiai žinoma kiekvieno Lietuvos garso aparatūros tiekėjo kainų politika ir kiek š... tie tiekėjai pila ant visų kitų. Žinau visus tavo paminėtus brand'us gana gerai, taip kad....
    Alpine SPG, SPR, SPX serijos atgroja kiekvieną išleistą litą su geru kaupu, galima tik ginčytis dėl smulkių niuansų...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #37
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Idiotu nelaikau, nėra pagrindo. Pats juo būti laikomas irgi nenorėčiau.
    Gi vėl, rinkodara: dirbti su ALPINE yra super, tiesiog pasakei vardą - ir nereikia daugiau Klientui įrodinėti kad žemė nėra čemodano formos.
    Dėl uždarbio - čia dvidešimt ar keturiasdešimt litų navaro skirtumas man nieko nekeičia.
    Dėl atgrotų litų - tas buvo aptarinėta. Patiko.
    http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...tgroja+pinigus
    P.S. - nuo brendų atstovų stumdymosi ir pyragų dalijimosi aš laikausi absoliučiai nuošalyje. Turiu savo daržą ir ten auginu ką noriu ir kas man patinka. Nesu šališkas ar tai kaip priemonė konkretaus produkto protegavimui. Ir tikrai neaukoju savo įsitikinimų ar nuostatų į ilgesnį litą. Laikui bėgant, gal pasikeis nuomonė ar pozicija apie šitą ar kitą produktą, bet šiai dienai man atrodo būtent taip.
    Manau nėra motyvo toliau tęsti šitą temą, nes panašu, kad tai bus pernelyg subjektyvių nuomonių išsisakymas.
    Last edited by Vilmantas; 2014-01-02 at 03:09 PM.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  8. #38
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dėl atgrotų litų - tas buvo aptarinėta. Patiko.
    Šiuo atveju ne į temą, nes kalbam apie konkrečius daiktus ir juos lyginame. Mano subjektyvia nuomone, lyginant tavo paminėtus RS AUDIO SPL 165 (1600Lt) vs Alpine SPR 60C (700 Lt) kaina pati kalba už save. Jeigu man reiktų rinktis tarp šių dviejų komplektų, mano pasirinkimas būtų Alpine SPR 60C net ir tuo atveju, jeigu kaina būtų tokia pati. Investavus papildomai ~100 Lt į vielą su kondikais, galima gauti gana neblogą kokybę. Žinoma Alpine SPR 60C aš sau niekada nenaudosiu, nes tai ne mano poreikiai. Bet tuo labiau nenaudosiu nei vieno iš tavo paminėto brand'ų garsiakalbių apskritai. Tuo tarpu iš Alpine neraudonuodamas pasirinksiu SPX (norint dar galima rasti)

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manau nėra motyvo toliau tęsti šitą temą, nes panašu, kad tai bus pernelyg subjektyvių nuomonių išsisakymas.
    Subjektyvu - nėra blogai, tačiau toks subjektyvios nuomonės išsakymas kaip kad pats išsakei, nėra priimtinas, tai dergimas. Būdamas Alpine distributoriaus vietoje ir perskaitęs tokią tavo nuomonę, atimčiau galimybę prekiauti šiuo ženklu, nes tu juo spekuliuoji
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #39
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Taip taip, dirbant šiame reikale, ir tuo pačiu atvirai internete diskutuojant - reikia arba būti labai slidžiu, arba labai sulindusiu uodegon konkrečiam brendui. Aš kaip grubus girtuoklis stačiokas tai nei to nei kito nemoku.
    Apie ALPINE jei toliau kalbant - nuo širdies bičiuliaujuosi su jų grotuvais, stiprekais, tas man tinka patinka, na sorry, kad akustika neprilipo.
    O apie dergimus jei, tai čia bet kurio gamintojo atstovo adresu pasiuntus kritikos, gali atgal sulaukti kaltinimų šmeižtu ir panašia fignia.
    Vien žo, kaip ir minėjau, čia temą tempti toliau nėra tikslo. Pakalbam apie ką kitką...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT