Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 60 iš 66

Tema: jei ka sudomintu Alpine 7990 F1

  1. #31
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Šitoje vietoje Mindosy teisus. Dabar valdo "strymas". 96,192Khz. Diskų aš žinoma turiu, bet naujų neperku. Viskas Flac arba WAW. Plokštelių net prirašytų turiu. Žinoma šiek tiek skiriasi negu tikras vinilas, bet kvapas išlieka.Blue Ray diskų aplamai problema ant LT tai visi įrašus turi failuose. Pas mane taip pat BR koncertai vien failai.Nei vieno disko neturiu.Visa muzika ir video per kompą, net DVB-S kompe. Taip, kad technologijos eina į priekį ir iš tikro per 10m yra nerealūs pasikeitimai.

    Štai plačiau apie tai: http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...310#post156310

  2. #32
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nepasakojam pasakų tik apie garso gadinimą jei kalba eina apie pxi h990, tik aišku jam DVI reikia ne CDA
    Netinka Kūčių vakarą, bet pas tave lenda nesupratimas kas yra „procas“: galiu ant pirštų paaiškinti - tai tik signalo vėlinimas kiekvienam kanalui atskirai, primityvai kalbant negras, kuris pasukus rankenenėlę arba pagal iš anksto sukurtą scenarijų „nutempia“ kolonėlę toliau nuo tavęs. Viskas! Jokių stebuklų čia nėra, yra tik minusai, nes tokiu būdu yra absoliučiai sudarkomas muzikinio signalo vienalytiškumas ir tokiu būdu sukuriamas garsas apykurtėms blondinėms
    Tie kurie yra nuoširdžiai už beprocesorinę sistemą yra pasiekę tam tikrą lygmenį, juos jau erzina tas garso scenos dirbtinis formavimas ir miręs garsas. Šiaip turint procesorių galima smarkiai nesugadinti, tačiau tipiškai taip nebūna, nes visi suka maksimum „optimizacijas“, nustumia visus kanalus nuo savęs, o reikia vairuotojui tik pastumti kairį kanalą ir absoliučiai nejudinti dešinio. Kas turit procesorių pasibandykite, pamatysite kad tai veikia. Tonalinis vis tiek šiek tiek nukentės, tačiau tai nebus labai skausminga

    O šiaip, amžinas ginčas su ar be procesoriaus. Teisinga būtų be, tačiau jeigu reikia langelyje varnelės ir nuo to tampa širdžiai ramiau - galima ir su....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #33
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu tu čia man lyg kaip kokiam mažam vaikui papasakojai, kaip to dviračio ratai ištikro sukas. Aš viską suprantu apie garso kelią, niekada neteigiau, kad procesorius tonališkai groja geriau ar panašiai. Ar, kad procesoriaus teorija yra teisingesne nei pasyvo. Aš žinau, kad teoriškai imant garsą betkur, pasyvas visada laimes, bet mes gi turim didelia problemą, automobilį... Aš tiesiog sakau, kad ir tą ir tą pusė galima privesti iki aukščiausio lygio.. Apie apykurtes blondines tai gal patylim, nes tada visose pasaulio varžybose vien kurti žmonės ir dar blondinės, tik pas mus čia forume senoliai susirinkę pasaulio guru...

    Ir taip aš pats turiu tą procesoriu ir taip pas mane tame procesoriuje yra naudojama tik laiko korekcijos kairiam kanalui. Jei neklystu 1 mili sekundė priešbosiui, 0.7 viduriukui ir 1.1 aukštadažniui. Pastarajį reiks stumti instaliacijoje dar toliau, kad tos mili sekundės dar sutrumpėtu. Jokio eq ir jokių fazių vartymo ir panašiai. Garso lygio suderinimas ir tas su stiprintuvais nes per juos betkokiu atveju garsas prakeliauja. Taip kad nereikia čia taip kalbėti, kad mes nieko nesuprantam nieko nežinom ir panašiai.

    O tai pasyvą klausyti be scenos nėra minusas ? Nes be Andriaus audines nieko panašaus tikrai nesu girdėjas. Ok tonališkai viskas ten puiku, detalumas, dinamikos ir panašiai viskas yra, bet vokalą visada girdi su kaire ausim geriau nei su dešine...

  4. #34
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    o kas gali būti tikras, kad abi ausys girdi vienodai? Gal kotletai neskanūs buvo ir tokia nuotaika pasitaikė? O gal tiesiog vėjas pūstelėjo į vieną ausį, kitą - mažiau einant į automobilį, o gal tiesiog tai girdi, nes žinai, kad taip turėtų būti? Kitaip tariant psichoakustika. Smagiausia eiti klausyti automobilį, kai nežinai, kas jame sudėta, kas padaryta, kai nežinai ko tikėtis, be išankstinio nusistatymo ir vilčių, kad ten bus gerai ar blogai.
    Tamsta, reiktų skaityti, kas rašoma, o ne ką norėtųsi skaityti. Aiškiau, nei aiškiai rašo kas kaip kur ir kodėl ir tada vėl gryžtam atgal prie to, kad kaire ausim geriau girdisi..Ne apie tai kalba eina, nors šiuo klausimu ne viena mašina klausyta, kur šios problemos nėra. Kad ir pas mane patį, kol neišdraskiau visko. Tuo pačiu ir su korekcijom žaidžiau, dieną dvi pavažinėji, viską išjungi ir supranti, kad čiut kairiau ar dešiau dainuojanti moteriškė nėra taip blogai, kaip kažkoks per marlę praleistas garsas.

    ps. gero garso
    groja kaip iš kibiro

  5. #35
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Andriaus audines nieko panašaus tikrai nesu girdėjas. Ok tonališkai viskas ten puiku, detalumas, dinamikos ir panašiai viskas yra, bet vokalą visada girdi su kaire ausim geriau nei su dešine...
    neisivaizduoju kaip vokalą galima girdėt su viena ar kita ausim...vokalą padaryt per stiklo centrą nera sudetinga su pasyvu.

  6. #36
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šitoje vietoje Mindosy teisus. Dabar valdo "strymas". 96,192Khz. Diskų aš žinoma turiu, bet naujų neperku. Viskas Flac arba WAW. Plokštelių net prirašytų turiu. Žinoma šiek tiek skiriasi negu tikras vinilas, bet kvapas išlieka.Blue Ray diskų aplamai problema ant LT tai visi įrašus turi failuose. Pas mane taip pat BR koncertai vien failai.Nei vieno disko neturiu.Visa muzika ir video per kompą, net DVB-S kompe. Taip, kad technologijos eina į priekį ir iš tikro per 10m yra nerealūs pasikeitimai.

    Štai plačiau apie tai: http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...310#post156310
    kalba eina apie tikrus audiofilus ir muzikos myletojus, t.y kurie beto negali gyventi, kuriems reikia maksimalios kokybės iš visko.. Man neidomu kažka siūstis ir kolekcionuoti failus. Daug maloniau paimti į rankas vinyla ar originalų cd ir juos klausyti. Garso Kokykė vistiek bus geresnė nei failai. Taip pat ir su blue ray , lb gero high end lygio grotuvui joks failas nesulyginamas.

  7. #37
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    bet mes gi turim didelia problemą, automobilį...
    Nėra jokios problemos su autombiliais, galime sakyti stovint yra idealios salygos, vairuotojas (procesorinėje mašinoje garsas yra padaromas tik vienai vietai) sėdi stabiliai savo vietoje. Problema atsiranda automobiliui judant, čia viskas susiveda į garso izoliaciją ir kelis psichoakustikos faktorius. Kita dalis problemos su žemais dažniais, ilga banga. Šiaip tipiniame bute salygos taip pat nėra idealios. Žodžiu čia 1=1 sudėtingumo prasme abiem atvejais.

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Apie apykurtes blondines tai gal patylim, nes tada visose pasaulio varžybose vien kurti žmonės ir dar blondinės, tik pas mus čia forume senoliai susirinkę pasaulio guru...
    Nematau jokio reikalo tylėti - didžiojoje daugumoje pirmas vietas užėmę automobiliai yra neverti gero garso apdovanojimo, tai susiję su tuo, kad visos car audio varžybų organizacijos daro show ir tas show turi sukurti pridėtinę vertę.

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O tai pasyvą klausyti be scenos nėra minusas ?
    Labai paprastomis priemonėmis scena sukuriama ties veidrodėliu daugumoje automobilių be jokių papildomų priemonių vairuotojui ir tuo pačiu metu tiesiai prieš akis keleiviui. Procesorinėje mašinoje jeigu scena vairuotojui ties veidrodėliu, tuomet keleiviui ties dešine priekinio stiklo atrama. Taigi net ir šiuo atveju pasyvas lošia. Ruošiant pasyvinę sistemą labai daug kas prilauso nuo to, kaip bus sukomplektuota sistema ir kokius klausytojo poreikius ji turės tenkinti... Scenos sužemėjimą kraštuose galima ignoruoti, tai nedidelė nuodėmė. Lygiai taip pat nebūtina sceną užkelti į veidrodėlio aukštį, man asmeniškai taip net ir nepatinka. Idealu yra per stiklo centrą, kad menamas žvilgsnis į sceną testųsi į horizontą. Beje čia taip pat galima interpretuoti, sakykime mane imponuoja retro stilius, tuomet garsas gali sklisti iš konsolės centro, susidaro seno aparato įspūdis

    Viena maža smulkmena - naudojant tipinius automobilinius garsiakalbius namie, rezultatas bus labai prastas, taigi tikėtis gauti automobilyje kažką gero taip pat sunku. Štai čia ir prasideda burtai, kurių naudojimas yra komerciškai nenaudingas, todėl niekas ir nedarys gerai grojančios mašinos pigiai. Lygiai taip pat tokią mašiną nepasidarys tas, kuris lankosi po parodas ar garso varžybas, tačiau visiškai nesidomi teorija.

    Kažkaip aš vis tik tikiu, kad šis forumas atves daug žmonių į protą. Ir džiugu, kai skaitau mintis tų, kurie pagaliau pasirinko pasyvą.

    Kas link CDA 7990 - čia yra lyderis ir taškas. Kita kalba, kad šiai dienai jau kompaktas automobilyje kaip ir atgyveno. Beje, šio aparato labai kokybiškas radijos traktas, taigi J gale kaip ir nėra pliusas Lietuvoje. Man asmeniškai žinias klausytis patinka taip pat kokybiškai
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #38
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    ir pagaliau įsivyravo sena ir neginčijama tiesa. kaip ir sakiau inproof, jeigu nebūsi toks užsispyęs kaip ožys, vieną dieną pisiungsi prie tų senių ideologijos. bet pražiai turi praeiti etapus kuriuos visi praeina.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  9. #39
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kalba eina apie tikrus audiofilus ir muzikos myletojus, t.y kurie beto negali gyventi, kuriems reikia maksimalios kokybės iš visko.. Man neidomu kažka siūstis ir kolekcionuoti failus. Daug maloniau paimti į rankas vinyla ar originalų cd ir juos klausyti. Garso Kokykė vistiek bus geresnė nei failai. Taip pat ir su blue ray , lb gero high end lygio grotuvui joks failas nesulyginamas.
    Tai aš ir kalbu apie kuo geresnį garsą. Jei Blue Ray LPCM strymas yra net iki 4400kb/s tai paprasto kompakto apie 1mb. Kur daugiau informacijos? Taip, kad truputį atsiliekam. Arba, kad ir dabar klausau FLAC, strymas 5276kb/s 192khz. Kur tokį kompaktą rasi? Aš per kompo USB skaitmeninį signalą stryminu į išorinį DAC kuris palaiko iki 192khz diskretizaciją ir šiuolaikiniais BB dekoduoja į analoga. DAC,e nagai irgi prikišti kad patrumpinti signalo kelią. Toliau kokybiškas stipras ir kolonos. Taigi įdėjau nuorodą pasiskaityti, o tu vistiek ginčijiesi. Pasitemt reiktų

    PS Žinoma mašinoje kol kas nežinau, kad kas geriau grotų už mūsų visų žinomus geruosius aparatus, tame tarpe ir CDA 7990 Alpine.

  10. #40
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata darializ rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ir pagaliau įsivyravo sena ir neginčijama tiesa. kaip ir sakiau inproof, jeigu nebūsi toks užsispyęs kaip ožys, vieną dieną pisiungsi prie tų senių ideologijos. bet pražiai turi praeiti etapus kuriuos visi praeina.
    Labai atsiprašau, aš niekada neturėjaqu procesoriaus. Tiesiog praleidau šį etapą(sutaupiau pinigų) pasimokiau iš kitų.

  11. #41
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labai atsiprašau, aš niekada neturėjaqu procesoriaus. Tiesiog praleidau šį etapą(sutaupiau pinigų) pasimokiau iš kitų.
    tuomet nerimtas tu šia tema pašnekovas
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  12. #42
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai aš ir kalbu apie kuo geresnį garsą. Jei Blue Ray LPCM strymas yra net iki 4400kb/s tai paprasto kompakto apie 1mb. Kur daugiau informacijos? Taip, kad truputį atsiliekam. Arba, kad ir dabar klausau FLAC, strymas 5276kb/s 192khz. Kur tokį kompaktą rasi? Aš per kompo USB skaitmeninį signalą stryminu į išorinį DAC kuris palaiko iki 192khz diskretizaciją ir šiuolaikiniais BB dekoduoja į analoga. DAC,e nagai irgi prikišti kad patrumpinti signalo kelią. Toliau kokybiškas stipras ir kolonos. Taigi įdėjau nuorodą pasiskaityti, o tu vistiek ginčijiesi. Pasitemt reiktų

    PS Žinoma mašinoje kol kas nežinau, kad kas geriau grotų už mūsų visų žinomus geruosius aparatus, tame tarpe ir CDA 7990 Alpine.
    Gerbiamas Artūrai, ar tik skaičiukai ir informacija groja? visai pamiršai apie muzikalumą! suprantu kad talpos didesnės ir visa kita, bet ar flac pjėgus muzikaliai groti?nuo kada kompai yra muzikalūs?, Kaip pavyzdys CD grotuvo 1bito dac kažkodėl muzikaliau groja nei 24 Bitų, nežiūrint į tai kad jis informatyviai detalesnis.

  13. #43
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kaip pavyzdys CD grotuvo 1bito dac kažkodėl muzikaliau groja nei 24 Bitų, nežiūrint į tai kad jis informatyviai detalesnis.
    Galima būtų paminėti modelį taip muzikaliai grojančio 1 Bit DAC?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #44
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    lp (plokstele) visad liks del kulturos ir kartais iraso kaip ir lempa
    LP niekada neisnyks, ji itin atsigavo per paskutinius metus, ne del kulturos tikrai, neatsirado tobulesnio gyvesnio garso ir tiek...kas flac klauso to niekada nesupras

  15. #45
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    LP niekada neisnyks, ji itin atsigavo per paskutinius metus, ne del kulturos tikrai, neatsirado tobulesnio gyvesnio garso ir tiek...kas flac klauso to niekada nesupras
    Neišnyks gal tik dėl senų įrašų, kurie originaliai buvo įrašyti analoginiu būdu. Šiuolaikiniai įrašai yra daromi naudojant tuos pačius kompiuterius, taigi nėra jokios prasmės konvertuoti skaitmeną į analogą ir rašyti į vinilą, logiškiau tokį įrašą ir laikyti skaitmenoje.
    Flac - tai tik los less audio kompresija kuri leidžia sutaupyti vietą saugykloje. Kokybė praktiškai turi būti ta pati, kuri yra pačiame CD. Ripinti CD į Flac ar WAV ir saugoti skaitmeniniame formate nematau jokių trūkumų. Juo labiau, kad oficiliai autorinių teisių kaštai jau įskaičiuoti į laikmenos kainą.... Ripinti LP į skaitmeną - klausimas sudėtingesnis, manau mūsų padangėje kokybiškai to nepadarys niekas...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  16. #46
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gerbiamas Artūrai, ar tik skaičiukai ir informacija groja? visai pamiršai apie muzikalumą! suprantu kad talpos didesnės ir visa kita, bet ar flac pjėgus muzikaliai groti?nuo kada kompai yra muzikalūs?, Kaip pavyzdys CD grotuvo 1bito dac kažkodėl muzikaliau groja nei 24 Bitų, nežiūrint į tai kad jis informatyviai detalesnis.
    Na neturiu ką pridurti. Tiesiog dar kratą galėčiau pasiūlyti neatsilikti ir pasidomėti šiais dalykais. Esu turėjęs visokių sistemų ir paskutinė yra aukščiau minėta. Tikrai nesu pamiršęs muzikalumo, ir klausau muzikėlės namuose kas dieną. Taip pat manau, kad ilgai dar klausysimės LP ir lempų, tačiau kompaktai ir grotuvai skaitau yra antrame plane. Kitas dalykas tas, kad gal neplakime analogo ir skaitmens į vieną krūvą.Jei jau kalbame apie CD tai ir lyginkime su kitais skaitmeninio signalo šaltiniais. Taigi mano šventinis palinkėjimas Tau būtų kuo greičiau suprasti tai ką jau daugelis žino. Su šventėm !

    Štai nuorodėlė: http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/d...ID=35&TID=2816 plačiau apie PC audio. Nesakau, kad tai absoliučios tiesos, bet paskaityti verta.
    Last edited by Artūras S; 2013-12-29 at 02:20 PM.

  17. #47
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    .... Ripinti LP į skaitmeną - klausimas sudėtingesnis, manau mūsų padangėje kokybiškai to nepadarys niekas...
    na LM yra daug tokių įrašų ir tikrai jie padaryti su gana neblogais aparatais. Formatas FLAC 192khz/24bit. žmogus yra aprašęs kaip ir su kuo tuos įrašus darė.
    Pvz.: Record Cleaning Machine -> Technics SL-1200MK5+Lyra Skala -> Whest PS.30RDT SE -> LynxTwo-B

  18. #48
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na neturiu ką pridurti. Tiesiog dar kratą galėčiau pasiūlyti neatsilikti ir pasidomėti šiais dalykais. Esu turėjęs visokių sistemų ir paskutinė yra aukščiau minėta. Tikrai nesu pamiršęs muzikalumo, ir klausau muzikėlės namuose kas dieną. Taip pat manau, kad ilgai dar klausysimės LP ir lempų, tačiau kompaktai ir grotuvai skaitau yra antrame plane. Kitas dalykas tas, kad gal neplakime analogo ir skaitmens į vieną krūvą.Jei jau kalbame apie CD tai ir lyginkime su kitais skaitmeninio signalo šaltiniais. Taigi mano šventinis palinkėjimas Tau būtų kuo greičiau suprasti tai ką jau daugelis žino. Su šventėm !

    Štai nuorodėlė: http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/d...ID=35&TID=2816 plačiau apie PC audio. Nesakau, kad tai absoliučios tiesos, bet paskaityti verta.
    as matyt nepataisomas o gal kai busiu pensininkas turesiu daug laiko tam ir jau neprigirdesiu tada jau ripinsiu

  19. #49
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tai nori pasakyti, kad aš jau pensininkas ir neprigirdžiu?

  20. #50
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai nori pasakyti, kad aš jau pensininkas ir neprigirdžiu?
    juokauju juk

  21. #51
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai nori pasakyti, kad aš jau pensininkas ir neprigirdžiu?
    Kartais yra sureikšminamos tos detalės, kurios automobiliui judant yra apskritai žemiau triukšmo lygio. Tas galioja tokiems pokyčiams, kurie atsiranda kokybiškai perrašius CD, nuripinus į WAV ir panašiai. Kad naudojami stiprintuvai su gausybe aktyvinių filtrų, su per didelė galia, dvejintais galiniais tranzistoriais arba apskritai skaitmena, garsaiaklbiai su dviračio kameros gofrais ir kt yra vardan uždarbio nutylima, tačiau štai Flac jau garsą nustekens taip, kad bus neįmanoma klausyti
    Gal ieškokim racionalaus vidurio
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  22. #52
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    dažnu atveju net namuose sudėtinga išgauti padorias salygas muzikos klausymui. Tarkim imam betkurį daugiabutį - kaimynai, netoliese esančios gatvės, vaikai kieme ir pan. Vėlai vakare arba net naktį, kai viskas nutyla daug smagiau klausosi muzika. Tad ir tyliai, vos girdimai paleista muzika teikia džiaugsmą, kas dieną reikalauja visai nemažai decibelų, kad ausys pradėtų mėgautis. Kam susipirkt nelogiškos kainos kabelius, kam įrašai be minimaliausių nuostolių, jeigu triukšmas per visus galus ateina? net ir iš rozetės (pvz. mane nervina šaldytuvas). Individualiuose namuose kiek geresnė situacija
    groja kaip iš kibiro

  23. #53
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Pravaliau temą nuo akivaizdaus spamo. Jeigu matote, kad kažkuris rašytojas įkyriai kliedi, spauskite šauktuką, bus lengviau rasti nesamones....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  24. #54
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    pasidalinkite įspūdžiais kas turite ar turėjote f1, nes taip ir nepasijungiau jo, truputi peržengiau svajonių ribas

  25. #55
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pasidalinkite įspūdžiais kas turite ar turėjote f1, nes taip ir nepasijungiau jo, truputi peržengiau svajonių ribas
    tai gal pasijug ir pats papasakok įspudžius , turėsi nors argumentus pardavinėjant iš savo patirties o ne iš goooglo
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  26. #56
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Deivi, pritariu Ernestui, pasijunk nors namuose ir palygink su savo labiausiai vertinamu CD grotuvu. O gal su vinilu, jeigu turi pasiruošęs gerą bazę. Va tada ir parašyk savo reziume
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  27. #57
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Mirka lygino bet atsiliepimai neįpatingi kas labai keista tokiam aparatui, na reiktu man pabandyt gal kitaip išgirsiu. akumą tik reikia gauti traukinėt iš mašinos nesinori. O dėl argumentu tai parsiduos kitur ir be argumentu tik dar galvoju ar verta

  28. #58
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Tai šūdas grotuvas reiškia. Neapsimoka pirkti, atiduok man už dyką, duosiu mainais seną naminę radiją ir dar pasakysiu, kad gers bičs esi
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  29. #59
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

  30. #60
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mirka lygino bet atsiliepimai neįpatingi kas labai keista tokiam aparatui, na reiktu man pabandyt gal kitaip išgirsiu. akumą tik reikia gauti traukinėt iš mašinos nesinori. O dėl argumentu tai parsiduos kitur ir be argumentu tik dar galvoju ar verta
    Mano sistemoje jis tikrai nebuvo geriausias, bet šūds tikrai nėra. Kaip suprantu liaudis siūlo, padaryti dar vieną testą su galvom, jei sugalvosi galėsiu duoti kelias tokiam reikalui ir manau liaudys palaykitų tokia įdėja.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT