Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Dariau.. Parašyta ekspertas bet kažkaip nesimato. Prie ko čia instaleris ar instaliacija. Ir vienoje ir kitoje pusėje instalas turi būti vienodas, nesvarbu procesorius ar ne. Galioja tos pačios instaliacijos taisyklės. Kad ir sakykim mano atveju. Kolkas jokio eq, tik aktyvus filtravimas ir po kelias milisekundes laiko korekicjų ant kanalo, kad pasistatyti sceną priešais save. Toliau gi visa dalis yra lygiai tas pats kas analoginėje. Tik dar sakykim nuginčyk vien keitiklių faktą kurių yra 8 vienetai PCM63. Manau nereikia sakyti kaip jis vertinamas pasaulyje. Aišku groja ne vien keitiklis o visa schematika ir kartu su ja einančios dalys. Yra išskirtinių varijantų kai pvz analoginėje sistemoje viduriukai kickuose sugroja geriau nei procesorinėje. Bet tai čia į tai sueina dar krūva faktorių. Jei pagal tave procesorius yra tik instaliacijos klaidoms ištaisyti tai tavęs nepavadinsi ekspertu nei pro kur... Niekas nesako, namuose analoginė sistema, visom rankom, dėl visų imanomų galimybių. Automobilis yra kita erdvė, jei tu pasirinktas automobilis būtų minivenas ir sėdima per vidurį taip aš irgi tada rinkčiausi analogą su aktyviu filtravimu. Kadangi tu sėdi ne per vidurį, klausytis muzikos iš aiškiai girdimų kairėje pusėje esančių garsiakalbių man nėra malonu. Visas pasaulis diktuoja lygiai tapatį, praėjo analogo laikai ir tu nieko nepadarysi. Jei analogas būtų geriau tai ir būtų likęs nemanai? Aš pats išbandžiau ir tą ir tą ir su įvairiom garsiakalbiu, stiprintuvų, ir instaliavimo galimybėm. Galima analogą priversti groti, bet tai bus daug sunkiau, ir daug daugiau kainuos. Tuo labiau, kad manau gerai grojančio pasyvo SU SCENA paslaptis ir yra aktyvūs filtrai. Nes kolkas analoginę sistemą kurioje man tikrai patiktų klausytis muzikos ilgai klausiau tik vieną. Čia galima plėstis be galo ir be krašto, paskaitant ivairius užsienio forumus išvis sužinai, kad čia yra šimtai visokių faktorių gerai grojančios muzikos automobilyje kurių tu su analogu net negalėtum padaryti. Taip, kad būk žmogus komentuok protingai, nes aš nesakau, kad analogas negroja taip kaip tu išsireiški, kad groja tik jis.

inproof, šioje vietoje aš esu labai kategoriškas.matau tu irgi. kiekvienas turi savo skoni tegu ir lieka prie jo. Man patinka natūralus garsas, be jokių paspalvinimų, pamuilinimų ar.... nors dažnai atvejais šiuolaikinius įrašus sudėtinga be to klausyti. aš neliepiu imti tau ir išmesti proca. tu pasirinkai ta kelia, tai ir eik juo. man nuo to nei šilta nei šalta. džiugu kad dar kažkas kažką daro. Aš neivienos procesorinės sistemos negirdejau kuri man patiktų. tai tiek. galbūt tavo auto bus ta pirmoji kuri man patiks. tad užbaik darbus, pasiimu alaus dėžę ir padarom perklausa.


o dėl instalo vienodumo procesoriui ir analogui pats supranti kad nusišnekėjai. išmesk procesorių iš savo mašinos ir suprasi apie ką aš.