Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 66

Tema: jei ka sudomintu Alpine 7990 F1

  1. #1
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą jei ka sudomintu Alpine 7990 F1

    seno gero modelio CDA-7990 (ne DVD) , bukle ideali . 3500lt.
    neskubu parduot nes zinau kad ebay neuzsibutu, nes nera

  2. #2
    Naujokas Viliussim is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Žinučių
    64
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    o jam procesoriaus nereikia? nes būtent to su kuriuo draugauja F1 - NĖRA
    Harman/Kardon

  3. #3
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    o kam tas procesorius??, na nebent gadinti garsa tai pirmyn

  4. #4
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nepasakojam pasakų tik apie garso gadinimą jei kalba eina apie pxi h990, tik aišku jam DVI reikia ne CDA


    inproof, ateis laikas ir surpasi kad procesorius gadina garsa
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  5. #5
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dariau, o gal ateis laikas ir supradi, kad pasyvas negroja? Arba jau busi su viena ausim apkurtes.. Nesipletojam geriau... Masinoj procas namuose analogas ir ne kitaip.

  6. #6
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    kas nesugeba isdestyti garsiakalbiu masinoje tam tik procesorius ir reikalingas, o grojantis tik cda o ne tas dvd beje...kuriu yra net ir dabar ebay

  7. #7
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kaip ir sakiau, nereikia pasakų... Ir tas ir tas gali groti, nors dėja procesorius yra pranašesnis. Taip kad nereikia sekti pasakų apie procesoriaus negrojima...

  8. #8
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kaip ir sakiau, nereikia pasakų... Ir tas ir tas gali groti, nors dėja procesorius yra pranašesnis. Taip kad nereikia sekti pasakų apie procesoriaus negrojima...
    procsorius turi tik viena ir neginčijamą pranašumą. tai yra instaleriui sumažina darbo. dugiau pranašumų nematau.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  9. #9
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Turint procesorių padaryt teisingą , kokybišką garsą automobilyje yra be galo sunku. Neturint procesorius tai padaryti yra dar daug sunkiau.

  10. #10
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dariau.. Parašyta ekspertas bet kažkaip nesimato. Prie ko čia instaleris ar instaliacija. Ir vienoje ir kitoje pusėje instalas turi būti vienodas, nesvarbu procesorius ar ne. Galioja tos pačios instaliacijos taisyklės. Kad ir sakykim mano atveju. Kolkas jokio eq, tik aktyvus filtravimas ir po kelias milisekundes laiko korekicjų ant kanalo, kad pasistatyti sceną priešais save. Toliau gi visa dalis yra lygiai tas pats kas analoginėje. Tik dar sakykim nuginčyk vien keitiklių faktą kurių yra 8 vienetai PCM63. Manau nereikia sakyti kaip jis vertinamas pasaulyje. Aišku groja ne vien keitiklis o visa schematika ir kartu su ja einančios dalys. Yra išskirtinių varijantų kai pvz analoginėje sistemoje viduriukai kickuose sugroja geriau nei procesorinėje. Bet tai čia į tai sueina dar krūva faktorių. Jei pagal tave procesorius yra tik instaliacijos klaidoms ištaisyti tai tavęs nepavadinsi ekspertu nei pro kur... Niekas nesako, namuose analoginė sistema, visom rankom, dėl visų imanomų galimybių. Automobilis yra kita erdvė, jei tu pasirinktas automobilis būtų minivenas ir sėdima per vidurį taip aš irgi tada rinkčiausi analogą su aktyviu filtravimu. Kadangi tu sėdi ne per vidurį, klausytis muzikos iš aiškiai girdimų kairėje pusėje esančių garsiakalbių man nėra malonu. Visas pasaulis diktuoja lygiai tapatį, praėjo analogo laikai ir tu nieko nepadarysi. Jei analogas būtų geriau tai ir būtų likęs nemanai? Aš pats išbandžiau ir tą ir tą ir su įvairiom garsiakalbiu, stiprintuvų, ir instaliavimo galimybėm. Galima analogą priversti groti, bet tai bus daug sunkiau, ir daug daugiau kainuos. Tuo labiau, kad manau gerai grojančio pasyvo SU SCENA paslaptis ir yra aktyvūs filtrai. Nes kolkas analoginę sistemą kurioje man tikrai patiktų klausytis muzikos ilgai klausiau tik vieną. Čia galima plėstis be galo ir be krašto, paskaitant ivairius užsienio forumus išvis sužinai, kad čia yra šimtai visokių faktorių gerai grojančios muzikos automobilyje kurių tu su analogu net negalėtum padaryti. Taip, kad būk žmogus komentuok protingai, nes aš nesakau, kad analogas negroja taip kaip tu išsireiški, kad groja tik jis.

  11. #11
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dariau.. Parašyta ekspertas bet kažkaip nesimato. Prie ko čia instaleris ar instaliacija. Ir vienoje ir kitoje pusėje instalas turi būti vienodas, nesvarbu procesorius ar ne. Galioja tos pačios instaliacijos taisyklės. Kad ir sakykim mano atveju. Kolkas jokio eq, tik aktyvus filtravimas ir po kelias milisekundes laiko korekicjų ant kanalo, kad pasistatyti sceną priešais save. Toliau gi visa dalis yra lygiai tas pats kas analoginėje. Tik dar sakykim nuginčyk vien keitiklių faktą kurių yra 8 vienetai PCM63. Manau nereikia sakyti kaip jis vertinamas pasaulyje. Aišku groja ne vien keitiklis o visa schematika ir kartu su ja einančios dalys. Yra išskirtinių varijantų kai pvz analoginėje sistemoje viduriukai kickuose sugroja geriau nei procesorinėje. Bet tai čia į tai sueina dar krūva faktorių. Jei pagal tave procesorius yra tik instaliacijos klaidoms ištaisyti tai tavęs nepavadinsi ekspertu nei pro kur... Niekas nesako, namuose analoginė sistema, visom rankom, dėl visų imanomų galimybių. Automobilis yra kita erdvė, jei tu pasirinktas automobilis būtų minivenas ir sėdima per vidurį taip aš irgi tada rinkčiausi analogą su aktyviu filtravimu. Kadangi tu sėdi ne per vidurį, klausytis muzikos iš aiškiai girdimų kairėje pusėje esančių garsiakalbių man nėra malonu. Visas pasaulis diktuoja lygiai tapatį, praėjo analogo laikai ir tu nieko nepadarysi. Jei analogas būtų geriau tai ir būtų likęs nemanai? Aš pats išbandžiau ir tą ir tą ir su įvairiom garsiakalbiu, stiprintuvų, ir instaliavimo galimybėm. Galima analogą priversti groti, bet tai bus daug sunkiau, ir daug daugiau kainuos. Tuo labiau, kad manau gerai grojančio pasyvo SU SCENA paslaptis ir yra aktyvūs filtrai. Nes kolkas analoginę sistemą kurioje man tikrai patiktų klausytis muzikos ilgai klausiau tik vieną. Čia galima plėstis be galo ir be krašto, paskaitant ivairius užsienio forumus išvis sužinai, kad čia yra šimtai visokių faktorių gerai grojančios muzikos automobilyje kurių tu su analogu net negalėtum padaryti. Taip, kad būk žmogus komentuok protingai, nes aš nesakau, kad analogas negroja taip kaip tu išsireiški, kad groja tik jis.

    inproof, šioje vietoje aš esu labai kategoriškas.matau tu irgi. kiekvienas turi savo skoni tegu ir lieka prie jo. Man patinka natūralus garsas, be jokių paspalvinimų, pamuilinimų ar.... nors dažnai atvejais šiuolaikinius įrašus sudėtinga be to klausyti. aš neliepiu imti tau ir išmesti proca. tu pasirinkai ta kelia, tai ir eik juo. man nuo to nei šilta nei šalta. džiugu kad dar kažkas kažką daro. Aš neivienos procesorinės sistemos negirdejau kuri man patiktų. tai tiek. galbūt tavo auto bus ta pirmoji kuri man patiks. tad užbaik darbus, pasiimu alaus dėžę ir padarom perklausa.


    o dėl instalo vienodumo procesoriui ir analogui pats supranti kad nusišnekėjai. išmesk procesorių iš savo mašinos ir suprasi apie ką aš.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  12. #12
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu ok tai dabar tu man paaiškink kokios teorijos yra procesorinėje intaliacijoje ir analoginėje? Kuom jos skiriasi ?
    Kuom ir kokia procesorinė sistema nepatiko ?
    Koks paspalvinimas ir pamuilinimas jei garse nenaudojama EQ ?
    Nesu aš kategoriškas dėja nei toje nei toje pusėje. Aš sutinku, kad abu gali groti, jei nekalbama apie kainą ir sudėtingumą.

    Dar tiksliau, pagrįsk šį teiginį.
    "inproof, ateis laikas ir surpasi kad procesorius gadina garsa"

  13. #13
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Butent Mindaugas labai teisingai viska pasake. Kol pas mane pati buvo pasyvas, buvo galima delioti garsiakalbius nedeliojus, scenos priekyje nebuvo imanoma islauzti, nors tonaliskai, detalumu, mikrodinamika ir kitais aspektais sistema grojo labai smagiai. Kaip Mindaugas ir minejo, bedarkant automobili teko ir man gerai pasiklausyti sedint gale ir su isimtom priekinem sedynem, super dalykas, truko tik popkornu, nes realiai vaizduote rode vaizdus pati, nors akys mate garazo duris ir automobilio panele. Dabar as turiu viska tapati tik priekiniame stikle. Kas yra didelis minusas tai, kad analogine sistema gali groti visose vietose gerai, na kaip analogas. O su procu jau tik vienas zmogus gali klausytis normaliai, nes preset'u galima pasidaryt kelis. As tikrai zinau, kad uz F1 pasyve tikrai nieko nera geriau ir nebus, taip tai yra pacio auksciausio lygio grutovas ir su juo galima pasiekti stulbinancius rezultatus, kad ir pvz Mindaugo sistema. Bet su pasyvh galima pasiekti tapati ir dar geriau.

    Mindaugai yra viena sistema, tiksliau jau beveik buvo tai Andriaus audine. Joje su F1 jauciausi tikrai kaip prie gero procesoriaus.

  14. #14
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    bet kokiu atveju, jei netingi masturbuotis su CD ir nevažiuoji į varžybas, tai f1 yra best reikalas, vienintelė procesorinė sistema kuri teikė kažkiek malonumo buvo S-Max Latvijoje šiemet, daugiau nesu girdėjęs patinkančio proco sistemos


    turime sutikti su tuo , kad tobulą garsą auto sukurti praktiškai neįmanoma. belieka pasirinkti variantą, kuriuo pasiekiamas labiau tave tenkinantis. o čia jau skonio reikalas. Vieni, kaip inproof etaloną turi procesorinę sistemą, kiti kaip aš ar mindosy nemato procesoriuje to malonumo kuri teikia pasyvas. tad tiek.
    o inproof, galiu pasakyti tik tiek, kad su tokiais garsiakalbiais ir su tokiu išdėstymu kuris yra pas tave su pasyvu nėra jokių šansų. Tad normalu kad tau įstačius procą atsivėrė ir ausys ir akys. tavo sistemai pritariu kad vienintelis likes kelias yra procesorius. nors apie detalų viduriuką negali būti net kalbos.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  15. #15
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Su procu sukuriamas pirmas įspudis. Su pasyvu gaunasi geresnis tonalinis balansas, kadangi pasyvo trumpesnis signalo kelias. Čia yra aksioma ir senai nebereikia nieko įrodinėti. Procesorinėje sistemoje signalas keliauja per daugiau radiodetalių ir mikroschemų, kas ir neigiamai įtakoja kokybę.

  16. #16
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    chebra, nu, kaip maži vaikai, čia žmogus daiGtą pardavinėja, jeigu ką
    Drx 9255 ; scanspeak d3804, rs audio spl --> audiosystem twister f4 260; jl audio 10w3v3 --> U-Dimension u-pro 1k.1xd|

  17. #17
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dariau Tu man neatsakei į klausimus... Norėčiau į juos išgirsti atsakymus. Net galiu dar papildyti sarašą.
    Kokios teorijos yra procesorinėje intaliacijoje ir analoginėje? Kuom jos skiriasi ?
    Kuom ir kokia procesorinė sistema nepatiko ?
    Koks paspalvinimas ir pamuilinimas jei garse nenaudojama EQ ? (Čia neina kalba apie pati grotuvo braiža ar tokios sistemos kaip xes braiža.)
    Su kokiais garsiakalbiais ? Kuom jie skiriasi ir kokie tūrėtų būti procesorinėje sistemoje ir kokie analoginėje?
    Tu mano ankstesnius postus skaitei ? Gi parašiau, kad buvo bandytos visos imanomos garsiakalbių išdėstymo varijacijos ir pasirinkta tokia dėl daugelio priežaščių.
    Kas čia apie detalų viduriuką ? Iš kur toks nepagrįstas nusistatymas ?
    tau dabar visas klausytas sitemas pradėti vardinti, ar kaip? ir koks tau skirtumas komponentu sarašą žinant o nežinant visos instaliacijos niuansų?
    vien jau laiko korekcija duoda puikų paspalvinimą. o dar įvertinant tai kad sėdi gyva būtybė, kuriai reikia pasilenkti pasižiūrėti, išsitiesti...
    skirtumas tarp procesorinės ir paprastos sitemos instaliacijos labai paprastas. procesoriui nereikia tiek daug dėmesio skirti garsiakalbių vietai, kampam ir t.t. šitus niuansus su laiko korekcijom pasitvarkai. Tuo tarpu pasyvas tai ilgas žaidimas su garsiakalbių vieta bei kampais. Apie viduriuką tavo sistemoje sprendziu iš pasirinktų garsiakalbių dydžio. nereikia daug žinių, kad suprastum kuo garsiakalbio dydis įtakoja garui.


    kandziojies ir nežinai ko kandžiojies. o dabar reik valytojo, kad žmogui pavyktu parduoti puikų grotuvą.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  18. #18
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Na kam kastuvą paskolinti, išsikasit ar užkasit savo ginčų kirvius.
    Realiai, visas ginčas yra tame, kad tai yra subjektyvu ir nėra jokio prietaiso, kuris matuoja atkuriamo garso kokybę, tikroviškumą ir t.t. ir pateiktų atsakimą.
    O dabar ruoškites šventėm ir pirkite grotuvus.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  19. #19
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tai, kad as nematau su kuo cia gincytis. Kai zmogus sako, kad intaliacijos skiriasi aktyvo ir pasyvo ir, kad 13cm viduriukas kuris isvis pas mane sistemoj yra turbut stipriausia dalis sako, kad negros isvis... Nuo kada gali isnstaliacijos skirtis jei siekiama auksciausio rezultato, t.y. kad ir su procu suvedinet butu kuo maziau darbo tos pacioa taisykles galioja pasyve. Bet tai, ka as cia jaunas bachurelis nieko neauprantu gi... Tik man idomu kiek pats Dariau esi savo rankom isbandes grotuvu, akustikos, montavimo ivairoves ir panasiai... Kazkaip nuo pat pradziu zinojau, kad sita diskusija baigsis taip, bet tiesiog negaliu praleisti pro akis tokiu dalyku, kai zmogus kategoriskai sako tai apie ka gal pats tik puse ausies nugirdes. Kas is to kad sistemas kelias klauses ne pas save kelis kart. As pats savo rankom isbandziau kruva garsiakalbiu, kruva grotuvu, kruva stiprintuvu ir zinau vien is savo varpines kas yra kaip. Tuo labiau turiu tikrai patyrusius zmones su kuriais visada pasitariu, kartu paderinam ir panasiai, o cia ateina ir vapse is lempos sako, kad apie detalu viduriuka nera net kalbos. Neesme kad tokio xes viduriuko net sapnuose nebuvo sapnuota

  20. #20
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    bet kokiu atveju, jei netingi masturbuotis su CD ir nevažiuoji į varžybas, tai f1 yra best reikalas, vienintelė procesorinė sistema kuri teikė kažkiek malonumo buvo S-Max Latvijoje šiemet, daugiau nesu girdėjęs patinkančio proco sistemos
    cituoju tavo textą ne dėl kažkokių asmeniškumų y tave ...karts nuo karto girdim atskirų žmonių pasakymą- geriausias ką girdėjęs , matęs ar pan., o visa kita neverta dėmesio, negroja ir tp.t...ar čia mes tokie "profai" staiga pasidarėm ? nenoriu nieko kritikuot , bet taip suprantu skaitydamas.( galvoju - daugeliui mūsų dar paaukt reikia iki "lygio ") daugiau savo ausim ir poreikiu pasikliaut reikia ir bus paprasta pasidaryt sistemą jei ji skirta tiesiog tam muzikos poreikiui - jei "sportuojam" - tada viskas ok , skaičiai, teorija,procesas , šeip "pilstymai" ...

  21. #21
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai, kad as nematau su kuo cia gincytis. Kai zmogus sako, kad intaliacijos skiriasi aktyvo ir pasyvo ir, kad 13cm viduriukas kuris isvis pas mane sistemoj yra turbut stipriausia dalis sako, kad negros isvis... Nuo kada gali isnstaliacijos skirtis jei siekiama auksciausio rezultato, t.y. kad ir su procu suvedinet butu kuo maziau darbo tos pacioa taisykles galioja pasyve. Bet tai, ka as cia jaunas bachurelis nieko neauprantu gi... Tik man idomu kiek pats Dariau esi savo rankom isbandes grotuvu, akustikos, montavimo ivairoves ir panasiai... Kazkaip nuo pat pradziu zinojau, kad sita diskusija baigsis taip, bet tiesiog negaliu praleisti pro akis tokiu dalyku, kai zmogus kategoriskai sako tai apie ka gal pats tik puse ausies nugirdes. Kas is to kad sistemas kelias klauses ne pas save kelis kart. As pats savo rankom isbandziau kruva garsiakalbiu, kruva grotuvu, kruva stiprintuvu ir zinau vien is savo varpines kas yra kaip. Tuo labiau turiu tikrai patyrusius zmones su kuriais visada pasitariu, kartu paderinam ir panasiai, o cia ateina ir vapse is lempos sako, kad apie detalu viduriuka nera net kalbos. Neesme kad tokio xes viduriuko net sapnuose nebuvo sapnuota

    inproof, aš niekaip nesuprantu ko tu toks piktas ant manes as tau vis alaus siulau, padaryt perklausa.. o tu vis kirviais laidaisi.. o dėl detalaus viduriuko, aš nieko nesumaišiau, tiesiog su mažesniu garsiakalbiu panelėje man kur kas vokalas gražiau skamba.
    p.s. ka ir kiek aš bandžiau tu nespėliok. taves šitam forume dar nė kvapo nebuvo kai aš varžtus sukinėjau ir laidelius tampiau.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  22. #22
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Na dar kartą įsiterpsiu. Vaikučiai, jūs įsiklausykite ką rašo senesni "dėdės". Ar geriau su procesoriumi ar pasyvas, tai skonio reikalas. Abu variantai turi pliusų ir minusų. Pagrindinius parašiau višuje. Jei kalbėti apie varžybas ir panoramos sustatymą į vietas, tai su procesoriumi šitą padaryti galima tiksliau, tik dažniausiai mieliau skamba paprastutis pasyvas su trumpu signalo keliu. Jei turite klausimų procesorių tema, galite kreiptis į Gincę. Dar natūraliai turėtų kilti klausimas o kodėl procesorių nenaudoja buitinėse stereo sistemose? Ten būtų galima išgauti nerealų gylį ir plotį. Bet ne, visi trumpina laidus ir signalo kelią. Tai ir yra pagrindinis principas: kuo trumpesnis signalo kelias tuo kokybiškesnis signalas. Aišku prastoje sistemoje šito nesijaus, bet kalbame apie įmanomai geriausius variantus.

  23. #23
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu ok Artūrai paimam sakykim tokį varijantą. Paimam kokį stipriai palankų automobilį i pasyvo puse, na, kad ir koki espeisą. Išmetam iš galvos pinigus ir pasiliekam visą imanomą pasirinkimo laisvę. ODR XES F1 kas tik imanoma. Ir gaminam dvi auksčiausio lygio sistemas kartu bandant jas suvesti taip, kad būtų kuo panašesnės. Gal čia labiau tiktų pasakyti taip, kad procui vedam tonalinį ir visą kita aplinkui iki pasyvo, o pasyvui vedam sceną iki proco. Paimam 20 žmonių ir nieko nesakę duodam pasiklausyti abiejų. Negi visi aiškiai pasakys kur procas kur ne ?

    Plius aš visada sakiau, kad namuose pasyvas, be jokių kalbų, mašinoje, bent jau aktyvus filtrai, nors galima aišku ir su pasyviais, bet aš tikrai nesakau, kad negalima ir pasyvo privesti groti puikiai. Savo atveju rinkčiausi procą. Jei kada tūrėsiu didžiulę mašiną, kas tikrai bus kažkada, tikrai labai rimtai galvosiu apie pasyvą.

  24. #24
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tu niekaip nenori suprasti kas yra trumpas signalo kelias (automobilio dydis čia ne prie ko). Su ta pačia sistema paleisk procesorių, po to atjunk.Pajusi skirtumą.Aišku su gerais prietaisais tas skirtumas bus mažesnis, bet jis bus. Čia nekalbu apie tuos vidinius magų DSP kur akivaizdžiai jį išjungus pagerėja garsas. Tu esi paieškose. Daugelis čia esančių tai jau praėjo. Anksčiau ar vėliau tu taip pat įsitiknsi tuo ką čia šnekame. Tačiau kaip minėjau abu variantai turi ir privalumų ir trūkumų, nuo tavęs priklauso kokiais prioritetais vadovausies. Aš vadovaujuosi kuo teisngesniu tonaliniu balansu ir kuo didesne dinamika, nes tai emociškai veikia žmogų. Man patinka švelnus , natūralus tonalinis balansas. Su procais skamba šiek tiek kitaip.Todėl aš nesu procesorinių sistemų mėgėjas.

  25. #25
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    inproof>> aš apie miltus tu apie tiltus. baikime tą dikusiją. nes aš viena pasakau o tu kitaip supranti. nenori klausytis ką kiti sako. nieks taves neatkalbinėja nuo proco. čia gi visiem vienodai rodo ką ir kaip tu savo mašinoj klausysi. aišku, visiem kogero čia įdomu bus išgirsti tavo rezultatą.
    tad nenuleisk rankų ir sėkmės darbuose.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  26. #26
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    . Todėl Deivi, rask man instalerį LT, kuris nepriklausomai kiek metų ir ko kur pridėjęs yra padaręs teisingą pasyvų garsą automobilyje vairuotojo vietoje, tiek aktyvui tiek pasyvui reikia tiek pat teorinių ir techninių žinių ir darbo
    Kaidaise berods antrame Lietuvos čempionate man pavyko tai padaryti!, mano populiariausiame pogrupyje 300-600vatų buvo apie 20 mašinu, ne taip kaip dabar 5... tarp dalyvių buvo rusai, latviai ir kt. Buvo pas mane standartinis pasyvas su trim juostom. pavyko iškovoti pirmą vietą, bet kas įdomiausia mano nustebimui mano sistema buvo pripažinta geriausiai skambančia iš visų gal 50-70 dalyvių, dauguma buvo ir su procesoriais. Tada 50 proc vertės užėmė instaliacija. Kadangi instalo lb nemėgstu, bet visgi teko padirbėt gerą pusmetį, tačiau klaidų buvo, nes buvo pranašesniu instalų, todėl man lb reikėjo aukštų balų būtent garse ir man tai pavyko. Tiek iš vairuotojo tiek iš keleivio buvo lb gera scena
    Last edited by DEIVISC; 2013-12-23 at 10:38 PM.

  27. #27
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ricka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    chebra, nu, kaip maži vaikai, čia žmogus daiGtą pardavinėja, jeigu ką
    nesistengiu aš čia parduoti , nes neatsiras pas mus tokių...kadangi yra psichologiniai aspektai, Geriau žmogus nusipirks ebay ir sumokės 5000lt su siuntimu ir muitu nei pirks ta pati daigtą Lietuvoje dvigubai pigiau, nes visi įsivaizduoja kad čia pilna krapštukų ir viskas bus perdarinėta ir tobulinta.. Mano pirktas iš japonijos, aš rizikavau bet atėjo puikus, lazeris taip pat idealus, beje ir radija japoniška jei kam reikia žinių ar šerpotrebinės muzikos tai netiks.
    Bet šiaip nebloga diskusija užvirė atsigavo forumas.

  28. #28
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata DEIVISC rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nesistengiu aš čia parduoti , nes neatsiras pas mus tokių...kadangi yra psichologiniai aspektai, Geriau žmogus nusipirks ebay ir sumokės 5000lt su siuntimu ir muitu nei pirks ta pati daigtą Lietuvoje dvigubai pigiau, nes visi įsivaizduoja kad čia pilna krapštukų ir viskas bus perdarinėta ir tobulinta.. Mano pirktas iš japonijos, aš rizikavau bet atėjo puikus, lazeris taip pat idealus, beje ir radija japoniška jei kam reikia žinių ar šerpotrebinės muzikos tai netiks.
    Bet šiaip nebloga diskusija užvirė atsigavo forumas.
    kiek atsimenu iš bliuzmobilio forumo tai 7990J skaitmeninis išėjimas koaksialas, procas jei reiks tiks tik japonų rinkai padarytas nes europiečiai su optika................
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  29. #29
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Arturai, pasyvas mašinoj su savo visom fazinėm nesamonėm sukuria gerokai daugiau bėdos kas susiję su scena ir duobutėmis tonalkėj, su viskuo galima padaryti gana neblogai, bet ir procui ir pasyvui reikia vienodai lb gero ir išdirbto instalo ir dar didesnių kiaušų viskam suvest
    "Artūras S rašė čia: Su procu sukuriamas pirmas įspudis. Su pasyvu gaunasi geresnis tonalinis balansas, kadangi pasyvo trumpesnis signalo kelias. Čia yra aksioma ir senai nebereikia nieko įrodinėti. Procesorinėje sistemoje signalas keliauja per daugiau radiodetalių ir mikroschemų, kas ir neigiamai įtakoja kokybę."

    Dar kartą paskaityk ką parašiau.
    Tu su procu vartydamas tas pačias fazes suvalgai signalo kokybę. Padaryk filtrus teisingose vietose ir bus išspręstos pagrindinės fazinės problemos. na nenoriu plėstis. Aksioma parašyta ir toliau tik vandens pilstymas.

  30. #30
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    čia nieko ir neparduosi, bet ir kaina jų jau nebe ta, CD atgyveno, ne dėl daikto prastumo, o dėl technologijų evoliucijos šitų daiktų vertė smukus
    nejuokink...CD kaip ir vinylas gyvavo ir gyvuos, netgi jaučiasi didelis CD atgimimas šiuo metu, daugelį tos mp3 technologijos jau baigia daknist, nes evoliucijos nieko vertos pasirodo.

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT