+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 67

Tema: 2013 tuosius palydint

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Labai stipriai pritarsiu Mindosy, šiuo aspektu: "aš viską žinau". Stebint situaciją iš šono, labai stipriai atsiskleidžia vieno, ar kelių asmenų nuomonė, kuri pagal juos yra nenuginčijama ir jei kas nors ką nors pasako prieš, tai jau patampa liaudies priešu, neišmanėliu ir nedabrendėliu. Nuo kada žinios yra matuojamas laiko forma? Aš nesakau, kad ta nuomonė bloga, tikrai kai kurie dalykai yra nenuginčijama tiesa, bet ties tuo ir baigiasi sutarimai.. Faktas tas, kad pas daug ką tolerancijos lygis žemokas Neįsižeiskit niekas, tai tik mano šališkas pastebėjimas )

  2. #2
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saulidze rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labai stipriai pritarsiu Mindosy, šiuo aspektu: "aš viską žinau". Stebint situaciją iš šono, labai stipriai atsiskleidžia vieno, ar kelių asmenų nuomonė, kuri pagal juos yra nenuginčijama ir jei kas nors ką nors pasako prieš, tai jau patampa liaudies priešu, neišmanėliu ir nedabrendėliu. Nuo kada žinios yra matuojamas laiko forma? Aš nesakau, kad ta nuomonė bloga, tikrai kai kurie dalykai yra nenuginčijama tiesa, bet ties tuo ir baigiasi sutarimai.. Faktas tas, kad pas daug ką tolerancijos lygis žemokas Neįsižeiskit niekas, tai tik mano šališkas pastebėjimas )
    žinotum tiek kiek žino Artūras tai tą nešališkumą kitur matytum artūras vardan naujokų (tokių kaip tu) čia burna aušina, kad nenuklystum į lankas ir neliktum su višta rankoj vietoj erelio. mažiau pykčių, visi gi čia vardan gero garso, o kokiais metodais tai pasiekiama tai jau kiekvieno asmeninis reikalas.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT