Bet tai kokia idomi politika... Vėl eilinį kartą atvirkščiai nei pasaulis daro. Toks mastymas kaip, jei procas tai galima belekokia instalicija daryti tai irgi pagirtinas. Neesmė, kad galioja visiškai tie patys principai kaip ir pasyve. Ar tu proca dedi tik laiko korekcijom pasireguliuot? "patenkins bet kuri padedantįjį" Tu pyk, nepyk bet aš tavęs neturiu jokio pagrindo laikyti niekuom kitu kaip tuo pačiu, nes neturiu jokių įrodymų, kad esi vertesnis, ir nesvarbu man kiek tu laiko alpine produkcija stumdai Beto bet tai kiek daug yra pasaulyje pradedančių kurie deda procus ir baisia brangius automobilius ir baisiai brangias instaliacijas, bet vistiek klauso šūdą.. Ai va idedam šūdą už brangiai, kam čia ta SQ ir pasyvas. Gal varžybose paeis ane ?
Kas čia per marketingai ar pardavėjai ? Apie kuriuos čia šneki ? Net apie kokius didelius pinigus ? Kas čia ką pas ką pirko už brangiai ? Kokioje aš čia marketingo valioje ? Apie kokius čia pirkimus kas brangiausia, instaliacija kaip gražiau ir panašiai šneki ?
Tai tu išvis geras tada pats sau pardavėjas/marketingistas ikišai f1 už brangiai... Aš už xes mokejau kogero 10 kart mažiau ir ne iš jokio marketingisto. Beto daigtas irgi pagamintas 1991 metais. Koks dar marketingas ?