+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

  1. #1
    DIY
    Guest

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Taigi pavazinejes pora savaiciu galeciau pasakyti kad muzika skamba, ir tikrai neblogai. Galbut tai ne "auksciausias pilotazas" bet tikrai esu patenkintas. Kazkodel labai visi tikejosi prastesnio rezultato. Jei kas turite klausimu - atsakysiu.

    Cia dar tiems kritikams kurie peike mane:

    Arturui-M:

    Labai tingiu su jumis gincytis, bet jus man labiau primenate koki tai inzinieriu is fizikos instituto (toki su baltu chalatatu ir akiniais ir kuris viska gyvenime stengiasi pamatuoti oscelografu). sutinku kad garsas yra labai apciuopiamas daiktas fizikos lygmenyje, bet apskritai mano kolegos kompozitoriai juokiasi is bandymo masinoje gauti idealu skambesi. Tiesiog pas tokius zmones yra dar kitoks supratimas apie skambesi, muzika ir t.t.
    O man savo ruoztu shypsena kelia mashinu tiuningavimas is vizualines puses, siuo atzvilgiu as turiu savo nuomone ir skoni. Bet tu pabandyk pasakyti ka nors "tiuningo" "specams". Tiesiog jie uzvis labiau ismano pramonini dizaina, spalvu derinima ir t.t. ir skonis ju yra superinis ) Cia dar daugiau paskaicius jusu (arturas-m) komentaru butu galima dar prirasyti daug daug. Bet ka cia tamstai tokiam kategorishkam matematikui destyti... Bet gi galesim papilstyti is tuscio i kiauria (apie svaru skambesi ir t.t.,) o idomumo delei galesiu i diskusija ivelti pora profesionaliu garsistu kolegu (tu kurie tikrai ismano garsa skersai ir isilgai).

    Kazkas saipesi kur tie 20tukai tilps. Taigi atsakau - sutilpo.

    Dar kazkas sake jog masina apskritai nemuzikali. Na cia vienas kolega turi honda s2000, tai ten dar su tokiu stogu sudetingiau. Nu bet ne tame esme ))) Esme kad zmogui gera joje ) Niu tei va - kuomet sekantis mano pirkinys bus s2000 - galesim pasivaipyti dar karta garso tematika.

    Na tai geros kloties garsistai !!! Aciu uz patarimus ir kritika.

  2. #2
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Svarbiausia kad tau patinka ir patiri malonuma - tai reiskia kad projektas pavyko... arba audioprojektas...

    Su tuom ir sveikinu :!: :!: :!:

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Citata "DIY" rašė čia:

    Cia dar tiems kritikams kurie peike mane:

    Arturui-M:
    Labai tingiu su jumis gincytis, bet jus man labiau primenate koki tai inzinieriu is fizikos instituto (toki su baltu chalatatu ir akiniais ir kuris viska gyvenime stengiasi pamatuoti oscelografu).
    Malonu, kad taip esu aukštai įvertintas Tačiau galiu drąsiai teigti, jog likau visiškai neteisingai suprastas. Visa mano rašliava toj temoj buvo skirta tam, kad bandyti išaiškinti, jog geriausiai įrangą pirkti ne kažkur kitur, o pas tą, kas darys tą mašiną. Ir tartis būtent su tuo žmogum, o ne su bile kuo. Tada tas meistras yra labiau atsakingas už sistemą bei parinktus komponentus, plius paprastai taip gaunasi pigiau ir rezultatas geresnis. Gaila, kad žmonės susiję su kūryba nemoka skaityti tarp eilučių

    Citata "DIY" rašė čia:
    sutinku kad garsas yra labai apciuopiamas daiktas fizikos lygmenyje, bet apskritai mano kolegos kompozitoriai juokiasi is bandymo mašinoje gauti idealu skambesi.
    Globaliai fizikine prasme garsas yra labai sunkiai apčiuopiamas, nes įsivelia sunkiai nusakoma žmogaus ausis. O kolegos veltui šaiposi, greičiau iš nežinojimo nei turėdami tam pagrindą. Aš pvz galiu pasišaipyti iš Lietuvoj esančių visų patalpų kuriose vyksta koncertai

    Citata "DIY" rašė čia:
    o idomumo delei galesiu i diskusija ivelti pora profesionaliu garsistu kolegu (tu kurie tikrai ismano garsa skersai ir isilgai).
    Būtų labai įdomu Beje mes esam labai suinteresuoti tokius žmones matyti ne tik šioj konferencijoj, bet ir garso varžybose teisėjaujant. Labai lauktumėm tokių savanorių entuziastų. Be abejo, būtų įdomu ir tą mašiną paklausyti ir suprasti kas yra šiuo atveju [groja]
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #4
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Re: VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Citata "DIY" rašė čia:
    Taigi pavazinejes pora savaiciu galeciau pasakyti kad muzika skamba, ir tikrai neblogai. galbūt tai ne "aukščiausias pilotazas" bet tikrai esu patenkintas.
    Labai smagu, kad esi patenkintas. Tada patenkintas ir as !

  5. #5
    DIY
    Guest

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Taigi kolegos shypsosi ne del to kad neismano, o del to kad kai ne kurie aiskina kaip padaryti ish masinos kokybishka m-1 tipo sky boxa. O ishmano gi nemazai, pasirodo, net ir man pasidare idomu kaip ir kas vyksta su tuo garsu. Nu tikrai niekas nepasake kad cia pas mane jau dabar HI-END kokybe. Gi nesamone butu jei taip sakytu, tiesiog visi daugumoje issake teigiamus vertinimus kad tokioje mazoje erdveje pavyko isvis kazka isgauti labai netgi padoriai skambancio. Zinai, as gal visai nieko pries buciau jei mano masinoje sklistu garsas bent taip kaip is JBL kurie yra ant mano stalo titano korpuse. Bet nafig tokios investicijos. Ar ne?
    Na as tave tai tikrai Arturai supratau, tiesiog per daug kategoriskai reiski savo nuomone.
    O del koncertu Lietuvoje man taip pat geda. Pazystu kone visus koncertu organizatorius, keista, bet kokybe niekam nerupi.Geriausiai yra surinkti durniu kalna kurie sunesa litus, dar kruva remeju uzkabinti. Va toks koncertas laikomas pavykusiu. Nu bet kaip tada vertinta muzu tautiecius kurie naujuju metu isvakarese lekia ziureti baleto i sporto rumus Vilniuje. Cia tai jau "polnyj pyzdec" mano galva (fonograminis baletas ir dar sporto rumuose!). Tai gi jau vien paziurejus kaip vertinami menininkai lietuvoje - galima padaryti daug isvadu apie pacia tauta, ja valdanciuosius... Ai bet cia jau i lankas pakrypau...
    Na zinai Arturai, ash tai nieko pries tas garso varzybas visiskai, man asmenishkai atrodo, tai labai keistas uzsiemimas ir ko gero reikalaujantis labai specifiniu zmoniu. O pritraukti ir matyti tam tikrus zmones savo renginiuose galite ir patys pasikalbinti. Gal kas nors ir susidomes. Sekmes!

  6. #6
    DIY
    Guest

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    O tau under mano centrini vis gi teks patvarkyt . Gi isvaziavau garsu patenkintas, bet su centriniu uzsitrenkinejanciu savaime Taip kad atvarysiu. Dar ir atsuktuva grazinsiu kuri pametei po sedyne. Na bet man patinka taip kad jei zmogus gaune darba - tai daro jei reikia ir sekmadieni ir velai vakare. O svarbiausia neknisa smegenu klientui jeigu jis suprata koks is to rezultatas bus. As savo srityje elgiuosi taip paciai - maziau tada per nugara gauni ir neturi finansiniu problemu. Svarbu atitinkama kokybe uz tam tikrus pinigus ir visi patenkinti.

  7. #7
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Tai as ir sakiau, turesi laiko pasuk, atvaziuosi ir sutvarkysiu. Visos tos nesamones ir gaunasi per skubejima, bet manau per pusdieni sutvarkysiu, tiktai teks visas duris issiardyti is naujo.

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Citata "DIY" rašė čia:
    Na as tave tai tikrai Artūrai supratau, tiesiog per daug kategoriskai reiski savo nuomone.
    Kažkas turi sakyti tiesiai šviesiai
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    43
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą VIS TIK DEL SOLIS GROJA!

    Citata "DIY" rašė čia:
    O svarbiausia neknisa smegenu klientui jeigu jis suprata koks is to rezultatas bus.
    (bendrai paemus apie zhmoniu sanprata)
    neaishku katra prasme tas proto knisimas, ar kad neknisa del to kad taip ar tai reikia daryti atsizhvelgiant i geresni rezultata uzh tapachia kaina arba pasiulymas sazhiningas padidinti takaina del kazhko, ar knisimas del to kad nesamoniu zuhsinori asihku netuiesiogai ishsireishkiant. ir dar del klijento supratimo kas ten ish to bus (kalba apie rezultata) ish kur gali buti tikras kad uzhsakovas zhino kas bus rezultate.
    P.S. komentaru nereikia.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT