As tikiu kad yra geru , bet ma tai reik 5.1
As tikiu kad yra geru , bet ma tai reik 5.1
tai nusiperki, kad ir tokią ir viskas, matau, kad vistiek čia su geru garsu pas tave nieko bendro nebus
http://www.cheapmarkt.com/lt/usb-6-c...und-card-spdif
Bookmarks