Sveiki,
Galvoji apie paprasta, bet kokybišką sistemą automobilyje (Audi C4).
Taigi mano planas toks:
Priekyje turiu dvi 10 cm kolonėles
jos duryse, planuoji dar įsiregnti aukšto dažnio kolomėles ir susidaryti priekyje komponentinę sistemą (manau kaip priekiui užteks) jas jungti prie magnetolos aukšto dažnio kaip priekis,o 10 cm. skermens kolonėles kaip galas.
Reziumė manau, kad tokiu būdu didžiosios galėsiu padaryti, kad grotu labaiu žemas, o aukšto dažnio kaip priekines ir manau gausis gan normali sistema priekį.
Sekantis etapas stiprintuvas iki max 400 W 4 kanalų.
Prie jo planuoju pajungti ant galines palanges dvi tokias 2 juostų

jas laikyti žemesnio dažnio. o šone duryse isidėti dar dvi iki 10 cm. skermens dviejų linijų kolonėles iki norminalios galio 40W. Bosas sunkiai ar įmanomas, nes gale yra duju balionas per visą bagažine, tai ar verta jam ten bubsėti.
Pirmas projektukas, tai turi būti kuo mažesnio biudžeto.
Argumentai kodėl manau, kad ši sistema bus gan protinga
Kadangi magnetola be stipriako kolonėle gali užmaitinti 22W, tai mano 4 kolonėles (aukštos ir žemos) esant nominaliai galiai 30W galės visai noramlų garsą atkurti priekyje.
o per stipriaka didžiosios atliks kaip boso funkcija ir kaip pliusas jos atkurs ir auksto dažnio garsus. gale mažos kolonėlės duryse dviejų liniju tarsi priduos kaip tarpine žemom, bet pagrindinė funkcija atkurti vidutinio dažnio garsus. Aš čia visaip galvojau, bet kaip yra realybėje.. . Jei matot klaidų sakykit patarkit. Labai laukiu komentarų.