Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 54

Tema: Pasirodo i-klubas vagia kolegų svetainių lankytojus

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Pasirodo i-klubas vagia kolegų svetainių lankytojus

    Vakar staiga sužinojau, kad i-klubas kažkokiu mistiniu būdu vagia audiodirbtuves.lt lankytojus

    Žinutė išsiųsta per i-Klubas Susisiekite su mumis Renovatio ( mailto:justs****@gmail.com ).

    --------------------------------

    Ryskiai neturit ka veikti, kad i audiodirbtuves.lt metat redirectus i savo pulapi? ar taip neva renkates savo publika, kuri del administravimo neismaneliskumo issilaksto? ar jau neturit tu subinlindziu, kurie jums pakaso subines is vidaus be vazelino? Kol grazus ir geri orai eikit griau kept vafliu visi kartu...
    Galiu nuraminti visus dabarčiai ir ateičiai - neturiu jokių reikalų su šia svetaine, ji veikia ne mano valdomame serveryje ir man visiškai neįdomu konkuruoti su kitais šios tematikos lietuviškais forumais. Esu įsitikinęs, kad i-Klubo forumas yra geriausias ir tokiu liks

    P.S. Matau vargsta su hostingu audiodirbtuves.lt, taigi galiu paremti suteikdamas nemokamą hostingą ir dėkoju už įtraukimą į draugus i-Klubą Svetainės administratorius šiuo klausimu gali susisiekti per AŽ.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Kas dėl redirecto - buvo šiokių tokių nesusipratimų su vienu iš forumo lankytojų kuris nusprendė taip pajuokauti, aišku nevisi tuos jo juokus suprato, tiksliau turbūt tik jis vienas bet net nesitikėjau kad kažkas į jus kreipsis dėl to, nemažai laiko jau kaip ir praėjo, bet kažkaip neužmačiau šitos temos.. Kvaila situacija gavosi

  3. #3
    Jaunius souLLess is on a distinguished road souLLess's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2012
    Amžius
    30
    Žinučių
    19
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Prisipažįstu, dėl šių visų redirectų galite kaltinti tik mane. Visiems padalinau po lygiai, tiek i-klubui, tiek decibelui, tiek garsų gamai. Reikia išmokti dalintis. Tiesą sakant buvo svarių priežasčių tokiems veiksmams.

  4. #4
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Ponas patikslinkite, kokiu būdu tai mane liečia. Dėkui.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  5. #5
    Jaunius souLLess is on a distinguished road souLLess's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2012
    Amžius
    30
    Žinučių
    19
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Jokiu būdu. Nei vienas veikėjas šiuo atveju nėra susijęs. Kur norėjau - ten ir nukreipiau. Visiems padalinau po lygiai. Nėj Vilmantas, nei Artūras, nei Julius manęs neprašė atlikti šių veiksmų, visą atsakomybę prisiimu tik aš vienas. Tad visi kaltinimai turėtų būti apeliuojami į mane.

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Neišduosi kokiu tikslu? Gali į PM, grynai kaip serverių administratoriui įdomu
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Jaunius souLLess is on a distinguished road souLLess's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2012
    Amžius
    30
    Žinučių
    19
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Koks gi tikslas gali būti. Nemušiau nei PR, nei kitų kenksmingų veiksmų neatlikinėjau. Tiesiog 302 redirectas ten kur sūgalvojau tą akimirką, kad žmogus susiprastų.

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Slapukauji PR ir visa kita SEO šiais laikais yra giliai pofik, valdo turinio unikalumas ir kaip Google užplaukia. Kalba apie vieną pilietį?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    Jaunius souLLess is on a distinguished road souLLess's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2012
    Amžius
    30
    Žinučių
    19
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Taip turinys šiais laikais tapo svarbiausias aspektas. Bet reikia mokėti jį pateikti. Tiesiai šviesiai sakant - aš neslapukauju, aš pasisakiau, kad tai susiję su manimi ir to neslėpiau. Paredirectinau AD į i-klubą, tuomet į decibel, garsų gamą. Visiems po lygiai. Pabrėžiu, kad nei vienas žmogus manęs to neprašė, todėl jei kils kažkokie kaltinimai - jie turėtų būti nukreipti tik į mane.

  10. #10
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    O man pvz labai įdomus moraliniai tokių poelgių motyvai. Jei sakoma kad kažkam reikia išmokti kažkuo dalintis, be to tai yra svarbios priežastys - ir galų gale pareiškimas kad čia neslapukaujama, bei kažkoks žmogus turi dėl kažko susiprasti, tai gal galima būtų plačiau? Tik nevedžiojant po lankas...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  11. #11
    Jaunius souLLess is on a distinguished road souLLess's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2012
    Amžius
    30
    Žinučių
    19
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Nevedžiojant į lankas galiu trumpai ir aiškiai pasakyti, kad tai yra mūsų ginčai su pačiu Karoliu. Ir tiek. Cituoju patį Karolį, citata iš skype chato: [5/10/2014 5:12:34 PM] -Karolis: daryk į garsų gamą tai žmonės be užuomenų supras
    Paprašė į garsų gamą paredirectint - taip ir padariau.

  12. #12
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Neturit ką veikt. Intrigantai.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  13. #13
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Kai man reikia kažkokio intarpo atliekant servisinius darbus, standartiškai naudoju šitą ar kažką pnašaus. Klientų reakcijos pirmą kartą pamačius būna gana įvairios, po to visiems viskas aišku
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #14
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Viskas čia gerai netgi palaikyčiau tokį spredimą. Audio reikalai Lietuvoje merdi, reikia praplėsti bent jau esamų audio ligonių/vartotojų akiratį
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  15. #15
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Audio reikalai Lietuvoje merdi, reikia praplėsti bent jau esamų audio ligonių/vartotojų akiratį
    Na jeigu mintyje turimi tie ligoniai, kurie barška savo bagažinėmis, tai nafik. Apskritai geras garsas tai ne tai, ką mano supratimu pastaruoju metu daugumoje čia buria. Daug neiškraipyto slėgio automobilio salone tai nėra geras garsas.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  16. #16
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na jeigu mintyje turimi tie ligoniai, kurie barška savo bagažinėmis, tai nafik. Apskritai geras garsas tai ne tai, ką mano supratimu pastaruoju metu daugumoje čia buria. Daug neiškraipyto slėgio automobilio salone tai nėra geras garsas.
    nu apie tokius niekas ir nešneka. GEro garso propaguotojų naujoje kartoje ko gero galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, ir jų vis mažėja... nesinori, kad šitas erikalas iš viso užverstų kanopas, bet su tokiomis tendencijomis "man, px, jūs darykit kaip norit" btūtent tas ir laukia be to, nemaža nuo gero valinimo peeina prie gero garso kai atsibosta belekaip didelis garso lygis
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  17. #17
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    belekaip didelis garso lygis neatsibosta, atsibosta belekaip didelis dažninės netolygumas žemuose dažniuose.
    groja kaip iš kibiro

  18. #18
    Jaunius austriuz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    43
    Žinučių
    28
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    organizuokite renginius, varžybas, kad žmonės galėtu susipažinti su tuo geru garsu ir galėtu užsikabinti, o ne tarpusavi čia rašinėkitės ir dejuokite kaip čia viskas merdi ir eina prastyn, geras garsa buvo ir bus ir norinčių jį turėti visada bus, o žmonės galintys ir mokantys organizuoti tam skirtus renginius gali koreguoti entuzijastų kiekį, pažvelkite kokia visuomenė dabar ugdoma, jei garso varzybos tai tik slėgio, tai ko jūs norite?, nors tai ir laikina (po varžybų dauguma stengiasi atsikratyti tų baubiančių gargalų ir vel sau ramiai važinėja), o jeigu kas nors pabando ką nors padaryti kažką link to, ko čia visi norime, lieka nuvertinti, gal geriau palikite savo ambicijas šone ir susivienykite kokiam nors bendram projektui, manau tuoj pat atsiras gryžtamas rišys
    tai mano nuomonė
    Last edited by austriuz; 2014-07-01 at 02:17 PM. Priežastis: klaida

  19. #19
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    belekaip didelis garso lygis neatsibosta, atsibosta belekaip didelis dažninės netolygumas žemuose dažniuose.
    perdaug žemų, ar kala peraukštai? abu atvėjai ištaisomi, tik nevisiem suvokiama kaip juos pataisyt... aišku tada atsiranda toki kriterijai kaip lėšų trūkumas, arba nenoras daugiau laiko investuoti būtent į audio.. bet šita problema dažniausiai atsiranda tiem, kurie susimetė aparatūrą bile, kad garsiau grotų..

  20. #20
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata austriuz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    organizuokite renginius, varžybas, kad žmonės galėtu susipažinti su tuo geru garsu
    Renginių organizavimui reikia skirti labai daug savo asmeninio laiko. Nekalbu apie lėšas. Taigi iš esmės, labai stiprus smūgis per kišenę, kurioje ir taip vėjai švilpauja. Renginiai kurie organizuojami dabar (anksčiau taip pat) yra labiau komerciniai, nei auklėjantys. Visos žaidimo taisyklės yra sukurtos taip, kad skatintų pardavimus ir kuo labiau dalyvis su savo sistema skatina pardavimus, tuo gauna aukštesnį balą. Per varžybas net neįmanoma perklausyti sistemos, kokia nauda iš tokių varžybų?

    Jeigu kalbėti apie renginius, kuriuose būtų galima propoguoti tik gerą garsą ir apskritai aukštą klausymosi kultūrą, tai mano manymu dar anksti. Čia yra prabanga, labai brangus užsiėmimas ir po teisybei aš nelabai matau šiame forume žmonių, kurie sau tai galėtų leisti. Nusiritome iki to, kad net nebėra lėšų tam vienam ar keliems susibėgimams

    Taigi reiktų pirmiausia pripažinti savo varganumą ir įsitikinti ar pagrindinis tikslas garsas, ar vis tik tai tik kalbame apie marketingą.

    Jeigu vis tik eina kalba apie garsą, tuomet pagrindinis įrankis yra bendravimas, keitimasis informacija, naujų sprendimų ieškojimas, naujų technologijų adaptavimas, perklausos, lyginimai ir tt. Forumas yra tik pradžia, be ji užsitęsus ir sakyčiau jau viskas pašvinko nuo prisirišimo prie second hand kainos kritimo. Na nuobodu tiek metų skaityti apie tuos pačius grotuvus, kondensatorių, operacinių kaitaliojimą, procesorių tobulumą ir panašiai. Kiekvienas praeidamas šį etapą, save laiko vos ne Saliamonu, kuris atrado kažką naujo. Man nesuvokiama, kaip galima iš kartos į kartą, daryti tą patį

    Atvirai kalbant, galiu didelį ir riebų pliusą rašyti tik Artūrui S. Jis savo automobilyje klausosi lempinio stiprintuvo, pagal jo skonį suburta visa kita sistemos dalis, taigi jis eina savo originaliu keliu. Namuose taip pat kaip ir priklauso XXI amžiui klauso/žiūri sistemos, kurios garso/vaizdo šaltinis kompas. O visi kiti, tai tik plagijatoriai ir tauškaliai / tiunintojai. Blin, man jau ~2006 metus kirbėjo mintis pakeisti mašinoje grotuvą kompu ir pilnai integruoti kompą į automobilį. Ir labai stebiuosi, kad naujoji karta net iki šito neprisikasa, nors šiai dienai su tokia sistema pasiekti aukšą lygį jau yra paprasta ir svarbiausia, labai nebrangu. Aš nebematau įprasto CD grotuvo automobilyje (namie taip pat), jis jau nebeturi ateities. Nesvarbu ten F1#Status ar bus jau net ir F2#Status

    Artūrai S, su visa pagarba, šunes loja, karavanas eina, daugiau tokių kaip tu šiame forume
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  21. #21
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Taigi čia dar vienas įrodymas, kad jums reikia apsilankyti, bent kaip žiūrovui varžybose, nes nebeturite supratimo su kokiomis sistemomis suvažiuoja liaudis, kad ir praėjusiose buvo ne viena ir ne dvi sistemos su lempomis, buvo vietoje grotuvo naudojama plancetės perprogramuotos, telefonai, buvo ir pc su specialiais paruoštais softais, žiauriai įdomių sistemų buvo.

  22. #22
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Povilai, matau taip ir nesupranti kas man rūpi. Detalizuoju: man nerūpi kas vyksta parodose/varžybose kažkur kitur. Puikiai žinau, moku, galiu pasidaryti grojančią sistemą iš bet ko, kas papuola po ranka. Man asmeniškai nėra jokių naujienų šioje srityje ir manau, kad artimiausiame dešimtmetyje nelabai kažkas atsiras naujesnio. O daugiau gal aš net ir netrauksiu

    Man rūpi, apie ką diskutuojama šiame forume ir kas sukasi šio forumo dalyvių galvose, kas brukama. O diskutuojama apie mirusius grotuvus, idiotiškus subus, magnatus (bendrine kalba) ir kitą mėšlą. Gatvėje iš automobilių girdžiu sklindant tik klaikų triukšmą ir per eilę pastarųjų metų neišgirdau muzikos garsų... Totali tragedija, anksčiau dar retkarčiais pasigirsdavo kokybiško garso aidai sklindantys iš vieno kito neišsiskiriančio automobilio. Va taip suprantamos automobilių garso varžybos. Iš kur garsas? Iš po kapoto?

    N-tajį kartą galiu pasikartoti - mano interesas tame, kad į šį forumą užklydę žmonės susimastytų, sulygintų garsą kurį girdi savo aplinkoje (nesvarbu tai automobilis ar namai), su tuo, koks yra realaus koncerto metu. Ir ne garso amplitudę, o bendrą visumą. O nereikia čia jokių subų, bei kilovatų... ir milijonų nereikia, reikia tik susivokti ko nori ir įvertinus savo finansines galimybes pasidaryti savo rankomis arba atiduoti meistrui. Bet nereikia visų kirpti pagal vieną kurpalių ir įtikinti, kad būtinai turi valinti. Ir va tokių sistemų aptarimas jau būų įdomus ir informatyvus naujokams. O kliedesiai apie super tiuningą tik klaidina.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  23. #23
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    bresta reikalas padaryti neoficialias varžybas kuriuose būtu galima sudalyvauti bet kam kas neturi tiuningo ar net ir saugiklines

  24. #24
    Naujokas Saulidze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Žinučių
    58
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Artūrai, suprantu tavo norą siekiant visus žalius supažindint su "tikru" garsu, tačiau nesuprantu tavo požiūrio į viso šito reikalo platinimą, taip atrodo, kad visko nori iškart. Visas audio automobilyje reikalas yra miręs ir nereik čia skaičiuot ant pirštų visų entuziastų esančių lietuvoje, kad išvengt tos karčios tiesos. Ir tas toks eilinis menkinimas visų iš eilės už bet kokias pastangas jau net vemt verčia, kaip tavo manymu vietinį jaunimą reikia sudomint garso tematika? Galvoji jie iškart ims ir teirausis kur kokias varžas reikia dėti, ar kokius dinamikus jam geriau naudoti? Paimk šio forumo arbatinukų temą ir pritaikyk ją visai šaliai, vat tau ir situacija. Ir norint kažką išmokint reikia kantriai zyzt ir aiškint kas yra kas, kad pagaliau susivoktų jog ne watai groja. ir tai tik šiame forume, o kur visas mūsų kaimas.. Šį straipsnį apie buvusias varžybas Estijoje suorganizavau aš, į dedamų nuotraukų ir rašomojo konteksto turinį buvo atkreiptas dėmesys pagal esamas tendencijas Lietuvoje, visiem rūpi kolkas grožis o ne efektyvumas ir tik keletas susidomi ir supranta kad šitas reikalas yra kur kas rimtesnis negu eilinis birzgalas kožno valstiečio bagažinėj. Jei būtų parašyta tik apie audio renginį ir nuotraukos sudėtos tik audio instaliacijų, redakcija net nebūtų nieko publikavus nes žino jog tai nesuteiks aukštų skaitomumo reitingų. Tačiau tai buvo bent šioks toks žingsnis link sudominimo ir oj oj kiek susilaukiau klausimų apie buvusį renginį iš šalutinių asmenų.. Kai tuo tarpu sėdi vat tu šitam forume ir skundies kad niekam neįdomu šitas reikalas, visi nieko nežino ir net nebando sužinot. O bent ar ką nors padarei kad tai pasikeistų?? Sunku net suorganizuotį paprastą audio renginuką vietiniams, graudu.. (ir nereik čia pasakot apie ypatingą sudėtingumą organizuojant) Tad kai tuo tarpu kiti bando kaip nors keisti situaciją, bent tu tingėdamas kažą nuveikti doro, nekeiksnok kitų pastangų remdamasis savo neadekvačia ir senamadiška nuomonę, nes tai jau tapo visiškai neskanu..

  25. #25
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pagal jo skonį suburta visa kita sistemos dalis, taigi jis eina savo originaliu keliu. Namuose taip pat kaip ir priklauso XXI amžiui klauso/žiūri sistemos, kurios garso/vaizdo šaltinis kompas. O visi kiti, tai tik plagijatoriai ir tauškaliai / tiunintojai.
    Šito nesupratau... Tai ir pas mane pagal mano skonį suburta sistema mašinoje, tai ir mano kelias vadinasi originalus. Kaip ir tūlo jaunuolio iš kokio Raukčių kaimo su elipsėm palangėj slidėj leistarankėj - irgi pagal jo skonį. Namie irgi per kompą galiu žiūrėt klausyt. Kaip ir kas trečias žmogus šiai dienai. Čia kur tas p. Artūro S. išskirtinumas ar dar kažką? Pas daug ką šie dalykai atitinka minėtus išskirtinumo kriterijus. Prašom paisyti lygiavos principo.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  26. #26
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šito nesupratau... Tai ir pas mane pagal mano skonį suburta sistema mašinoje, tai ir mano kelias vadinasi originalus. Kaip ir tūlo jaunuolio iš kokio Raukčių kaimo su elipsėm palangėj slidėj leistarankėj - irgi pagal jo skonį. Namie irgi per kompą galiu žiūrėt klausyt. Kaip ir kas trečias žmogus šiai dienai. Čia kur tas p. Artūro S. išskirtinumas ar dar kažką? Pas daug ką šie dalykai atitinka minėtus išskirtinumo kriterijus. Prašom paisyti lygiavos principo.

    elipsės palangėje - tai jau klasika , "slidė leistarankė" - taip pat , ..ir tu, ir aš ir daug kitų priklauso paminėtai kategorijai , ir ką ? nėra gėdos dėl to - kas kaip moka taip ir daro, tobulėja, kiekvienas turi teisę pasukt savo keliu , o kaip kitas ar kiti tą kelią pavadins - tai jau nuo komentuojančio ar tai kultūros ar pan. priklausys...

  27. #27
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Saulidze rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Artūrai, suprantu tavo norą siekiant visus žalius supažindint su "tikru" garsu, tačiau nesuprantu tavo požiūrio į viso šito reikalo platinimą, taip atrodo, kad visko nori iškart.
    Iki tavo atsiradimo pasaulyje gyvenimas taip pat vyko ir buvo gero garso mėgėjai, jie kūrė, platino savo idėjas ir tt. Vyksta ir dabar, gal tik matydami realią situaciją, tie entuziastai nenori kištis. Labai naiviai atrodo tavo įsitikinimas, kad tokiais straipsniais ką nors sudominsi. Mano nuomone, jeigu ką darai, reikia daryti gerai. Negali daryti gerai, nedaryk nieko, bus mažiau žalos. Ir nereikia teisintis, kad spauda nespausdins kitokių straipsnių. Lai nespausdina Taip pat nereikia stengtis priversti kaip galima daugiau individų susidomėti geru garsu. Kam? Kokiu tikslu? Mano jaunystės laikais buvo tie, kurie tampėsi VEF'us, importines „dešras bei batonus“ ir kt. ant pečių ir jų skleidžiamas triukšmas (iškraipytas garsas nuo perkrovimo) dergė aplinką. Tačiau jei didžiavosi savimi ir jiems atrodė, kad visi jais žavisi. Dabar situacija pasikeitus, automobilis prieinamas visiems, ir tas pats supratimas persikėlė į automobilį. Žinoma prieš tai dar yra kompiuteriai ir tt. Vėl gi girdim iškraipymus tik žymiai platesniame spektre ir didesne amplitude. Ir aš tikrai neverkiu, kad mažai gero garso mėgėjų, aš tik konstatuoju faktą - jų yra ~1% nuo visos populiacijos. Mano tikslas yra toks, kad tas 1% rinktųsi čia, kartas nuo karto susiburtų offline pasidalinti savo mintimis ar paprasčiausiai įkalus tauraus gėrimo pabūti bendraminčių tarpe. Pagerėjus ekonominei situacijai, bus galima galvoti toliau. Beje, tie kuriems reikia švaraus bet gerokai didesnio nei 90 dB garso slėgio, taip pat nelabai įdomūs. Sutinku, jie jau pažengę, tačiau triukšmas kenkia aplinkinių sveikatai

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šito nesupratau... Tai ir pas mane pagal mano skonį suburta sistema mašinoje, tai ir mano kelias vadinasi originalus. Kaip ir tūlo jaunuolio iš kokio Raukčių kaimo su elipsėm palangėj slidėj leistarankėj - irgi pagal jo skonį. Namie irgi per kompą galiu žiūrėt klausyt. Kaip ir kas trečias žmogus šiai dienai. Čia kur tas p. Artūro S. išskirtinumas ar dar kažką? Pas daug ką šie dalykai atitinka minėtus išskirtinumo kriterijus. Prašom paisyti lygiavos principo.
    Neapsimesk nesuprantančiu, nežinau kas pas tave suburta, bet esu įsitikinęs, kad greičiausiai suburta siekiant turėtį komercinį semi demo car'ą, kad galėtum potencialiems pirkėjams „parodyti“ kaip reikia daryti. Iš esmės, taip jau yra, kad šioje srityje aktyviai dirbantys pardavėjai yra priversti savo sistemą pastoviai modifikuoti naujais elementais iš savo siūlomo asortimento, ir kas įdomu, dažniausiai tai būna elementai, nuo kurių gaunamas didžiausias pliusas
    Gal ir blogai, kad turiu susidaręs stereotipą, apie dabartinį garsą automobilyje negirdėję tavo ir kitų darytų automobilių, tačiau kažkodėl man atrodo, kad nelabai klystu... Vis tik labai neblogai žinojau šios srities realijas, žinau kas kalbama tarp dirbančiųjų ir kaip kinta kalba prie klientų. Yra kaip yra...

    P.S. Viskas yra mano IMHO ir nereikia bandyti kažką įrodinėti ar būtinai paneigti. Priešingos nuomonės taip pat laukiamos, tik nebūtina užsiimti įrodinėjimais.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  28. #28
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Antras komentaras pakankamai teisingas - viena yra kalbėti apie teisingą garsą, kita komercija, bet be pastarojo neatsiras ir tas 1 procentas .užsiimant šiuo verslu yra būtina modifikuoti savo demo sistema, bandyti kuo daugiau elementu, kad žinot ką parduodi ir kodėl vienu ar kitu atveju būtent tą ar aną elementą naudoji, o liekant bent metus ar daugiau su viena " unikalia"sistema - tarsi sustoji, ir pabosta ir dar kažką ar ydomesnio ir pan. norisi vėl padaryt....toks vaizdas, kad nemažai rašančių betkokia kaina bando atsikirst tavo komentarams tarsi tavo žodžiai būtų lemiantys jų gyvenime- jei komentaras ar pastaba teisinga - nėra skirtumo ar Artūras ar Petras ją parašys. Su eile komentarų tiek Artūro tiek kt. gal ir nesutinku, bet kol tai diskusinėje formoje - tai normalu, kai jau nuomonė pateikiama su "šviečiančiu ratu" viršuje - tai jau negerai ...

  29. #29
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mano nuomone, jeigu ką darai, reikia daryti gerai. Negali daryti gerai, nedaryk nieko, bus mažiau žalos.
    P.S. Viskas yra mano IMHO ir nereikia bandyti kažką įrodinėti ar būtinai paneigti. Priešingos nuomonės taip pat laukiamos, tik nebūtina užsiimti įrodinėjimais.
    Mano nuomone, jei visi tuo vadovautųsi, dabar čia nė vieno žmogaus nebūtų, kuris geba sukurti sistemą, kuri geba atkurti muziką. Jūs taip pat nieko nemokėtumėt Faktas, kad kiekvienas darbas būna padarytas geriausiai, kaip tik tuo metu tam žmogui būna įmanoma. Tai reiškia, kad dabar padarytas darbas yra padarytas gerai. Sekantis darbas būs vėlgi padarytas geriausiai, kaip tuo metu gaunasi (dažniausiai tai būna kažkiek geriau, nei prieš tai buvęs darbas). Nuo kažko reikia pradėti. Ir visai nesvarbu kokiame lygio taške tuo momentu yra tas darbas, jei kryptis yra teisinga.
    Pvz.: Gyveni sau žemiau skurdo ribos ir bac - vieną dieną staiga įrašYtas į 1% turtingiausių pasaulio žmonių. Taip ir su garsu, taigi nebus taip, kad ateis koks žmogus ir jis iškart suvokia, ko nori, ko reikia, ką daryti, ką pirkti, kokias konstrukcijas naudoti ir pan. Net ir turėdamas praktiškai neribotą biudžetą pirmos sistemos niekaip nesukurs, kuri sugebės itin kokybiškai atkurti garsą. Ne vieni metai turi praeiti, turi susigulėti žinios, kuo jų daugiau, tuo tikslesni ir labiau paremti mokslu sprendimai bus. Pirmokai gi nemoka integruoti (Turbūt beveik visi ir gaudami pirmąją pensiją nemoka )
    groja kaip iš kibiro

  30. #30
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Gerb. Artūrai - norėdamas pasirodyti aiškiaregiu - prašovei. Įgarsinta auto didžiausią laiko dalį praleidžia garaže, į darbą važinėju kita - ekonomiškesne. Niekam nedemonstruoju kas pas mane sudėta, nes neturiu jokio noro kiekvieną kaušą iš gatvės sodintis į savo mašiną ir aiškinti kad Fostex yra labai geras dalykas klausant vokalines partijas a'cappella atlikime, kad stiprekas turi apie dešimt W ir pan. ir t.t. Kitas dalykas - sistema surinkta iš senų naudotų dedamųjų. Jokio ryšio su prekyba čia nėra. Nereikia visų mauti ant to paties kurpalio.
    Simai - tavo puikus apibendrinimas, bet norėdamas būti " prie chebros " , tai pradžiai bent svetainę susitvarkyk.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT