Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Taip ir su garsu, taigi nebus taip, kad ateis koks žmogus ir jis iškart suvokia, ko nori, ko reikia, ką daryti, ką pirkti, kokias konstrukcijas naudoti ir pan.
Būsu atviras, gal net ciniškas - man neįdomus žmogus, kuris nežino ko nori. Man įdomus tik garso gurmanas - audiofilas ir žinoma būtinai technokratas, puikiai išmanantis kaip keliauja garsas nuo šaltinio iki ausų. Ir man visiškai tas pats, kas bus su tais, kurie yra 99% +, svarbu kad jie tik nekeltų per daug triukšmo

Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Gerb. Artūrai - norėdamas pasirodyti aiškiaregiu - prašovei.
Vilmantai, atsipalaiduok, nereikia čia tų gerbiamybių. Aš tikrai nenoriu niekuo pasirodyti, gal tik dėstau savo bendravimo patirtį su audio aparatūros pardavėjais, instaliuotojais taip pat reklamistais. O jeigu tavo atveju ir suklydau, tai man tik malonu.

Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
viena yra kalbėti apie teisingą garsą, kita komercija, bet be pastarojo neatsiras ir tas 1 procentas .
Man šios srities verslo problemos nelabai įdomios, savo laiku siūliau sprendimą visoms įmonėms (Asociacija), tačiau šios įmonės nuėjo kitu keliu, kuris pasirodė labai trumparegiškas. Du kartus į tą pačią balą pulti nesiruošiu
O 1% buvo tiek, kiek save atsimenu - gerą garsą žmonės kūrė garažuose, rūsiuose ir įvairiose kitose dirbtuvėlėse, dažniausiai naudodami labai skurdų biudžetą ir tiesiogiai iš to neuždirbdami nei kapeikos (cento)....