+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 53

Tema: Ieškau muzikalaus subo sq groti

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    37

    Pagal nutylėjimą

    19hz desimtukui tai yra idealu, tuo viskas ir pasakyta, zemai kabina, greitas, galingas, muzikalus, ko dar reik?

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    62
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    68

    Pagal nutylėjimą

    Koki dar 19Hz mašinoje? Nėra ten jų ir niekada nebus. Geriausiu atveju jaučiasi, bet nesigirdi 25-30hz. Geriau, kad sistema žemesniais ir neapsikrautų be reikalo, tai nors tada gyvumo daugiau bus. Žodžiu tos apatinės ribos tai kalba apie nieką, nelabai ir yrašų yra kur ten kas būtų įrašyta.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT