+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 2 iš 2

Tema: "Premium Sound" Micro SDXC ir kitos "Premium" duomenų laikmenos...

 1. #1
  Jaunius arcelivez is on a distinguished road
  Registracijos data
  Dec 2009
  Amžius
  32
  Žinučių
  29
  Rep Power
  12

  Pagal nutylėjimą "Premium Sound" Micro SDXC ir kitos "Premium" duomenų laikmenos...

  Nemačiau diskusijos, tad išvydęs straipsnį apie tokį dalyką nesuslaikiau neatidaręs čia diskusijos... Tikiuosi adminai perkels temą į tinkamą skyrių forume jei čia netinkama.

  Taigi, užmačiau straipsnį, jog sony išleido "Premium Sound" serijos Micro SD korteles (atseit aukštai muzikos kokybei ir t.t...):

  http://www.pcworld.com/article/28864...ards.html?null

  Nereikia būti dideliu IT ekspertu, kad suprasti ir manau daugelis ir taip supranta, jog tai absoliutus marketingo triukas, sekantis "Beats" ir "Apple" "Premium kokybės" pavyzdžiu. Nors Marketingas buvo agresyvus visada, bet susidaro toks vaizdas, kad paskutiniu metu daugėja itin nepagrįstos kainos atvejų ypač tarp elektronikos gamintojų ir manau, kad didžioji dalis to ateina nuo Apple užvestos mados (Apple brand'as šiais metais stovi pirmoje vietoje Top Global Brands rankinge:

  http://www.bestglobalbrands.com/2014/ranking/

  Taigi manau, kad nieko keisto, kad ir daug kitų kompanijų norėdamos panašios sėkmės ima pavyzdį iš jos ir stengiasi įvesti produktų, kurie vadinasi "Premium", bet pagrinde skiriasi nepagrįstai didele kaina (kur pagrinde didžioji dalis kainos skiriama reklamai ir įvaizdžio formavimui, o ne produkto kokybei)

  Dėl Apple pačių išmaniųjų telefonų dar bent kažkiek galima įžvelgti kainos pagrindimo - nors kaina gerokai per didelė, bet sakykim vieninteliai telefonai su būtent ta operacine sistema ir t.t., bet tai visiškai negalioja perkainuotiems Apple telefonų priedams ir t.t.. Tačiau dėl Beats, bent jau čia manau visi sutiks, kad tai tiesiog mažiausiai 2-3 kartus perkainuoti daiktai, ir pati kompanija naujai susikūrus ir pastatyta grynai naujausių marketingo principų pagrindu, kurioje kokybė ir sąžininga kaina toli gražu ne pirmoje vietoje... Ką jau čia kalbėti apie tai, kad esu matęs ne vieną nusipirkusį tokias ausines dėl "Beats" ženkliuko ir, kad priderinti prie aprangos ir "stiliaus" (pavyzdys - http://sports.cbsimg.net/images/blog...ones.final.jpg )


  Taigi grįžtant prie išvadų apie šį konkretų atvejį tai yra Micro SD korteles ar USB duomenų laikmenų, ką beklausytumėt iš jų (ar mp3/aac, ar flac ir kitas lossless ar wav'us ir t.t.), garso kokybė absoliučiai nesiskirs, ar klausant iš paprastos Micro SDXC kortelės ar iš tokios kaip čia pateikta "Premium Sound" kortelės. Vienintelis skirtumas tai kaina 3-5 kartus didesnė.

  Tiesiog gamintojai atranda dar įžūlesnių būdų apgauti vartotoją naudodamiesi tuom, kad kiekvienas vartotojas negali išmanyti visų sričių ir kartais tiesiog norėdamas "geriausio" neįsigilina ir lieka agautas. Kai kurie sakys, kad internete galima susirasti visą apie tai reikiamą informaciją, tačiau suprantama, kad žmonės ne visada tam ir turi laiko, be to manau pakankamai suprantama, kad kompanijų marketingo skyriai šiandien dirba ir ta linkme, kad parašyti kuo daugiau dirbtinų teigiamų "neoficialių" atsiliepimų apie tam tikrus produktus, bei straipsnių rašančių, koks geras tas produktas... Taigi sakyčiau daugiau prasmės pirkti tokius produktus turi noras paremti tam tikrą kompaniją, nei tikėtis iš to kažkokios ypatingos naudos sau... Beje konkrečiai apie Sony, jų pelnas berods šiuo metu ar ne minuse, tai jiems tikrai praverstų tie "ekstra" pinigėliai ir tikrai daugiau gero būtų padaryta nei remiant Beats produkciją - čia tik komentaras su šypsena, nieko nerekomenduoju, bet žinoma, kad dalį Sony pelno nukonkuruoja Beats'ai augantys...
  I'm the DJ in my car!

 2. #2
  arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
  Registracijos data
  Oct 2003
  Vieta
  Londonas
  Amžius
  56
  Žinučių
  4,480
  Rep Power
  63

  Pagal nutylėjimą

  Teisybė parašyta 100 %. Daugelis perka ne dėl kokybės, bet dėl prestižo ir kompanijos iš to pelnosi, iš žmogaus tuštybės. Taip jau tas pasaulis surėdytas.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT