Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Sveikas. Į šito automobilio direles maksimum galima įdėti 16cm priešbosį ir tai tada teks perdaryti durų apdailas. Jei garsiakalbis bus įdėtas po originaliais apmušimais tai nieko gero nebus. Grotelių plotas skirtas 13cm garsiakalbiui. Dalis garsiakalbio bus uždengta. Norint sumontuoti teisingai tenka pjauti skylę apmušime. Tada reikalinga apdaila, kitaip sakant tenka perdaryti apmušimą kitam garsiakalbiui.
Kas liečia Visaton, tai jei neturi patirties geriau imk visą komplektą komponentinių dviejų juostų garsiakalbių. Bus lengviau susitvarkyti su derinimu. Jei pats iš viso nesigaudai filtrų gamyboje, tai gausis kad tas kas skaičiuos filtrus tas ir turės derinti sistemą. Pats tik pastovėsi šalia.
Planšetės, telefonai kaip garso šaltiniai naudojamos jau gana senai. Tik klausimas kaip bus su radija? Jei ji nereikalinga tada viskas tvarkoje, jei reikalinga tada reikia planšetę naudoti kaip papildomą garso šaltinį. Tokiu atveju reikalingas garso šaltinių komutatorius kuris junginėtų signalą. Sprendimas su išoriniu DAC iš principo teisingas, tik labai daug kas priklausys nuo pačio DAC kokybės ir jo pagrindinės širdies mikroschemos. Paskutinis šauksmas kiek žinau yra mikroschema ES9018K2M. Reiktų ieškoti DAC su ja. Toks prietaisas kainuos ne mažiau 200EU. Dar rimtesnis aparatas yra :http://soekris.eu/shop/dac_modules_dam1021_en/ Su tokiais prietaisais būtų galimybė automobilyje klausyti DSD failus. Tai yra SACD formatas. Na ir t.t.
Na matau papjaustysiu tas absyfkes vardan grazesnio garso nieko tokio Tai va kokius man tuos komponentus pasirinkti, kazkaip isleiti kokius 200 eur vien ant komponentu nelabai norisi, bet grazaus garso irgi norisi Gal yra cia parduodanciu kokius dorus devetus? O jei is kokiu buitiniu koloneliu isimciau garsiakalbius ir filtrus nes jie ten irgi buna, bet dazniausiai visos biutines 8 omai, nebus cia baisi pornografija? ka manot apie axton ac 26? O DAC imsiu Sabre usb DAC vadinasi, ten berods ir stovi Arturo minetas cipas viduj, kaino jo apie 60 eur. Normaliai manau