Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 36

Tema: audio systemos perdarymas

  1. #1
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą audio systemos perdarymas

    Sveiki. Kadangi draugai pasistenge, ir supleskino mano priekinius komponentus, atejo laikas isigyt kazka naujesnio, truputi pagerint garsa passat b5 auto, sedane. Durys paruostos garso, vibro izoliacija. Garsiakalbiai originalioj vietoj ant mediniu ziedu. Komponentai rainbow, tikslaus modelio nepamenu, bet is tu pigiausiu. Stiprintuvas audio system f4 560, ir zemadaznis jbl p1220e. Siuo metu mastau apie gladen audio rs komponentus, ar vis del to galima kazka geresnio gaut, sitoj kainu kategorijoj? Dar zmones sneka apie gan nebrangius komponentus spl dynamics ice c6.2, gal kas sujais susidure, sako stiprus priesbosis pas juos. Subas siuo metu idetas i fazikine deze, tai pucia smagiai, bet lb truksta tikslumo. Tad desiu ji i uzdara deze, arba visai keist ji i kita? Jam galeciau skirt apie 150£. Muzika klausau ivairia. Linkstu daugiau link sq, bet tuo paciu ir noriu ir daugiau garso. Galva alpine 9835r Dekui is anksto uz patarimus.
    Last edited by kipsaz; 2015-10-06 at 11:49 AM.

  2. #2
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    GLADEN RS 165 - tikrai piktas ir masyvus priešbosis gana atviri aukšti garso braižas prie agresyvesnių, bet neperlenkiant lazdos. Turi daug galios.
    RAINBOW DL 6.2 - saldūs, švelnūs, neikyrūs, dainuoja atvira burna. Tokie cukruoti, kam tas patinka.
    ETON PRO 170 - analitiški, nuo savęs minimum paspalvinimų, priešbosis giliai neima bet savo diapazone labai dinamiškas.
    DLS MC 6.2 - priešbosis muiluotas, bet masyvus. Aukšti kiek rėksmingi, tuo pat neįkyrūs, visumoje komplektukas muzikalus ir nebijo jėgos.

    Jei reikia stipraus priešbosio, komplektuokis sistemą su BLOW ADRENALINE midais iš RCL, patikėk, ten tikrai jo daug ir jis stiprus.

    P.s. - ar ne tau dėžės matmenis žadėjau? Nes jau nė dėžės nė boso. Jei tau, užsuk, kompensuosiu.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  3. #3
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Dekui Vilmantai uz issamu atsakyma. Lb gerai apibudinai rainbow komponentus silpnokas priesbosis, bet jie isties svelnus . Blow adrenaline tikrai gundo, bet tada jau man reiks zaist su filtrais ir pns, ko as visai nemoku. Tad apsisprendziau pirkt gladen rs. Is tavo apibudinimo jie yra tai, ko man reikia o kokia nuomone butu apie mano turima bosa? Ar suspes jis groti su komponentais? Jis buvo uzdaroje dezeje, bet man lyg kazko truko, ar gal stiprintuvas jam per skystas, nzn. O fazikineje, nemazai muzikos jis neisgroja, nors gali tikrai zemai kabint . Beje, lyg ir ne man zadejai dezes matmenu

  4. #4
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Su BLOW tai iš dalies pajuokavau, nes jie su muzika nenori draugauti.
    Dėl suspėjimo, tai be procesoriaus subas niekada idealiai lygiai ir nesugros su priekiu. Neduota.
    Likusi sistemos dalis gera, lieka normalūs komponentai. Stiprekas tai jau tikrai neskystas. Gali būti kad dėžė nevisai į temą buvo.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  5. #5
    Naujokas Furano is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2007
    Amžius
    38
    Žinučių
    83
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Vilmantai, dėžės matmenis man žadėjai ir pas mane p1222

  6. #6
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Taip. Bet ne IR pas tave, o TIK tau.
    Bus. Atkasiu užrašus.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  7. #7
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Vilmantai, o koki litraza izdaros dezes rekomenduotum? Lb noreciau as ji isidet i palange, su deze is apacios, bet cia UK is tu montuotoju, nenori pjaustyt palanges, o paciam daryt belekaip irgi nesinori. Ir aplamai, at verta tai daryt?

  8. #8
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Bus sunku ir gali būti kad nedėkinga. Kaip jis groja uždaroje aš nežinau.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #9
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Pas mane db bosas idetas i 63 litru deze ir tuninta ant 33hz. Porto ilgio, plocio nzn, nes ne as ja dariau. Tai nzn, gal deze per maza., ar dar kas nzn.

  10. #10
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    O tau paaiškino ką reiškia "tuninta ant 33hz" ?
    Last edited by Vilmantas; 2015-10-08 at 11:46 PM.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  11. #11
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Ne neaiskino, bet kiek esu skaites, tai tai pikas bus 33hz, zemiau negros tikiuosi neklystu

  12. #12
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Na, nebus taip kad padavus dažnį 32 Hz - iš subo bus tyla. Nesvarbu, pabandyk pigiausiu būdu paeksperimentuoti. Nieko nekainuos. Įdėk kokio užpildo, idant tūris sumažėtų, pastebėk kas pakito. O gal netyčia bus geriau...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  13. #13
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    As suprantu, ka tu nori man pasakyt jei nebus teisingas paskaiciuotas portas, bus bardakas, neskambes viskas, kaip turi skambet man isties idomu daros, kokie porto duomenys, ar viskas padaryta teisingai reikia kazkaip ismatuot

  14. #14
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Tam reikalingi garsiakalbio parametrai. Tada projektuoji dėžę ir jos portą gali "patiuninti" taip kaip tau reikia. Tačiau yra ribos. Portas, santykyje su dėže ir garsiakalbiu, gali būti ir ilgesnis ir trumpesnis. Paprastai derinant žemiau jis tampa ilgesnis ir atvirkščiai. Kuriame dažnyje geriausiai tai priklauso nuo "tiunintojo" supratimo.

  15. #15
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Tai jis zinojo, koks pas mane zemadaznis. Pagal ji ir dare, bent jau as taip manau

  16. #16
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Darytojai skiriasi su savo patyrimu ir supratimu.

  17. #17
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Tu Arturas teisus, gal tada patartum, ka su siuo zemadazniu gero galima butu padaryt? Priminsiu, zemadaznis jbl p1220e.
    Aplamai, gal kazka kito galima butu sugalvot? Tarkim kitas zemadaznis, kitokia deze.
    Butu idomu pabandyt bandpass deze, nes nesu girdejes, kaip groja is tokios dezes, o ir sedane manau tai butu geras pasirinkimas. Zinau, jog tai nera tik siaip kokia deze, kuria butu lengva padaryt. Ieskociau zmoniu, kas galetu man ja paskaiciuot, padarytu brezinius, ar pasakytu matmenys. Gal ir is cia esanciu tai galetu padaryt( aisku ne uz dyka) o toliau as jau rasiu kas man ja sukaltu.

  18. #18
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Mano supratimu su šituo garsiakalbiu drąsiai darosi 6 kategorijos Band Pass. Tai yra su vienu vamzdžiu į saloną.

  19. #19
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Arturai, o gal zinai, koks butu apytikslis litrazas tokios dezes? Beje, as galeciau ir kitoki zemadazni isigyt, tas ne beda. Bet tada toki, kuris puikiai grotu. Ar vis del to, manasis grotu neblogai? Dekui

  20. #20
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Jei neklystu, toks garsiakalbis pardavinėjamas org apiforminime su faziku. Ir ten jis visai gerai groja. Pabandyk atsikast internete dėžės ir faziko matmenis.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  21. #21
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Dekui Vilmantai. Ziurejau internete, radau ta deze, bent jau taip manau bet va su jos matmenimis, tai nieko gero, neradau man ji pasirode gan maza, gal bus 50 litru. Jus man paaiskinkit, koks butu skirtumas, didesne deze, ar mazesne, tuninta tarkim ant 40 hz? Ar cia butu mazesne deze, bet didesnis fazikas ir atvirksciai? Skaiciau daug sitam forume ir man vel uzkliuvo ta band pass deze, nepamenu kuris is jusu, kompetetingu zmoniu pasake, jog bandpass deze gali atgrot sunkiu dainu 9 is 10 ir likusios dezes prasciau. As tikrai noreciau isbandyt si varianta, tad jei kas pagelbetu siuo klausimu, butu lb malonu. Skolingas nelikciau

  22. #22
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Gamintojai siūlo visus įmanomus akustinius apiforminimu, nes universalus daiktas greičiau parsiduoda.Bet kaip žinia universlūs daiktai nėra toki geri kaip specialiai kažkam pagamintas daiktas. Pagal parametrus šitas garsiakalbis tinkamiausias uždarai dėžei arba šeštos kategorijos band pass. Dėžės tūris bus apie 40-50 litrų.

  23. #23
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nesigilinsiu, bet turėjau gamyklinį variantą tokį, nežinau, man viskas teisingai buvo. Puikiai žinau kad gamintojas kala dėžę pagal šabloną, bet šitam didelių nusikundimų neturiu.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  24. #24
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Dar turiu klausimeli, db jau zadejau pirkt tuos gladen rs 165 ir pamaciau, kad jie yra dvieju rusiu. Gladen audio rs 165 ir kiti tik su zodziu speed. Ar yra koks tarp ju skirtumas? Kaina tai ta pati.

  25. #25
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Speed modelis nebandytas. Bet RS variantas - tai UF, teisingas. UF - tai geeraaassss
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  26. #26
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Vilmantai, uf tai cia sitie? Tie speed raso, kad lengvesnis difuzorius, tai turetu but jautresni http://www.tea.mspb.co.uk/mobile/Product.aspx?id=37796
    Last edited by kipsaz; 2015-10-12 at 12:10 AM.

  27. #27
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    RS modelis tikrai geras. Speed - nebandžiau. Maža kas ką rašo... O jautrumas dar ne viskas.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  28. #28
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Na va, komponentai uzsakyti beliko su subu susitvarkyt ir dziaugtis gyvenimu

  29. #29
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Pagaliau susimontavau komponentus, esu tikrai patenkintas jais, gal tik auksti, truputi per svariai groja, net nemoku apibudint. Bet va atsirado ir beda. Viena puse fonuoja, reaguoja i varikli. Esu turejas sia beda ir anksciau, bet si karta truluti kitaip. Vaziuojant ant begio, ir atleidus gaza, fonavimas dingsta visiskai, tarsi buciau uzgesines varikli, tik truputi paspaudi gaza ar laisva imeti, iskart vel pradeda fonuot. Bet tas fonavimas ne tik zyzimas, bet ir su tarskejimu, tarsi veikia kaip kokie auto purkstukai. Lineikos geros sudetos, atskiroj pusej nuo maitinimo. Su pries tai buvusiais komponentais bedu nebuvo.

  30. #30
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Beje, turiu dar klausimeli. Atsisiunciau programele i telefona su deziu skaiciavima. Sugalvojau pazaist truputi, neturejau ka veikt ir suvedziau dezes, subo duomenis kuria turejau ir pamaciau didele kupra kreiveje. Tada leidau parinkt programai optimaliausia varijanta, ir man pasiulet daryt 68 litru, tiunas ant 26hz ir paziurejus kreive, ji buvo dauggeresne, nei buvo ankstesne. Ar taip gali but? Ar programa tiesa sako?
    Last edited by kipsaz; 2015-10-25 at 11:23 PM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT