Jei tavo kolonėlės pajungtos prie tų plastikinių storų, užsukamų, raudono ir juodo gnybtų ir vienos groja kitos ne tai reiškia probleba kolonėlėse. Jei laidas išeina iš stiprintuvo ir prie kolonėlių dalinasi į du raudonus ir du juodus ir pajungus nėra aukštų reiškia aukšti arba sudegę arba neturi kontakto kažkurioje vietoje. Aukšti galėjo sudegti nuo iškraipymų. Gal buvo klausoma ant sistemos galimybių ribos. Katė čia ne prie ko.
Ant visų galimybių ribos tikrai nebuvo klausomosi, nes neatsiginciau nuo policijos, iškviestos kaimynų. Turėjo būt tada velniškas sutapimas, jei ne nuo katės pasidarbavimo...
Dabar dar karta pabandžiau - panašu, kad raudonas išėjimas iš stiprintuvo neperduoda jokio signalo. Kaitaliojau laidų poras, bet iš raudono tiesiog negroja taip pat. Ko gero bus gedimas ir kolonėlėse ir stiprintuve.
Tiesa, prieš tai kai dar gerai grojo, buvo kita problema. Įjungus stiprintuvą, kol pradėdavo groti, reikėdao palaukti gal minutę, kol jis "užkaisdavo". Keista, bet dabar šios problemos nebėra...
Bookmarks