+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 107

Tema: apie legendas

Hybrid View

  1. #1
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Man atrodo mes nesusišnekam. Informacijos nuskaitymas/perkėlimas iš vienos laikmenos į kitą tai nėra audio įrašo sukūrimas studijoje. Čia jau atskiras reikalas. Mes tiesiog nuskaitom bitus iš CD disko kuriuos supučiam į HDD, SD, USB, SSD ar dar į kokią nors laikmeną. Koks skirtumas iš kur tą srautą pasiima DAC? Kad įrašai skiriasi ir taip visi žino. Ne apie tai kalba. Kalba, kad imam patį geriausią įrašytą CD jį kopijuojam į kitokią laikmeną ir negirdime skirtumo, nors tu sakai, kad yra. Tai jau tikriausiai penktą kartą prašau pasakyti savo nuomonę kurioje vietoje esmė? Tu tik teigi, kad CD geriau ir viskas.CD tai tokia pat laikmena kaip ir HDD, USB SD ar kitos. O aš ir tas kas pas mane klausė( gal kokie 10 žmonių) skirtumo nepajuto. Kyla natūralus klausimas: ar tau yra tekę klausyti PC kaip garsi šaltinį? Jei taip tai kokie sitemos komponentai buvo? Pas mane per USB pajungtas DAC TEAC UD-H01 su pakeistais operaciniais. Tikslaus modelio nepamenu, bet LM metaliniame korpuse. Kol kas geresnių kiek žinau nėra. Signalas paimtas iš balansinio apėjus nereikalingus kaskadus. Toliau stiprintuvas Cembridge Audio PA500 visos detalės pakeistos pradedant kondais bai giant varžom ir diodais. Kolonėlės Cerwin Vega E-715 jautrumas apie 93db likęs tik žemų garsiukas. Viduriai įdėti Fostex Fe 167 ir super tweeter irgi Fostex nežinau modelio. Labai senas. Sistema pakankamai kokybiška, kad girdėtūsi skirtumai.
    Last edited by Artūras S; 2015-12-26 at 05:11 PM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT