Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 15 iš 15

Tema: Reikia patarimų dėl garso sistemos Passat B6 tobulinimo

  1. #1
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Reikia patarimų dėl garso sistemos Passat B6 tobulinimo

    Sveiki,

    Esu gero garso mėgėjas ir tik neseniai sugalvojau pasitobulinti savo Passat B6 garso sistemą. Buvau gan skeptiškas dėl garso automobilyje, nes visad galvojau, kad nieko gero neišgausiu automobilyje ir neverta investuoti į tai pinigų. Labiausiai netenkino muzikos grotuvas, galvojau keisti tik jį, bet visgi nutariau investuoti daugiau. Pasikeičiau grotuvą į Kenwood KMM-303 BT, priekinius komponentus DLS PERFORMANCE M6.2, stiprintuvą Magnat Edition Two. Taip pat mašinoje buvo atlikta garso izoliacija priekinėse duryse, komponentai pajungti per stiprintuvą, o gamyklinis galas per magą. Visas šitas malonumas kainavo 450eur. Iš tikro svarstau, kad gal kiek paskubėjau ir reikėjo daugiau pasidomėti apie garso sistemas automobilyje ir toks jausmas, kad galbūt mano biudžetas ne geriausiai išnaudotas. Žmogus, kur viską man padarė iškart siūlė dėtis subą, bet aš ne žemą dažnį muzikoje vertinu ir man nėra prioritetas pasipuikuoti, arba kad visi aplink girdėtų ką klausau, paprasčiausiai noriu gero garso. Esmė, kad skamba gal ir pusę velnio, bet netiek kiek tikėjausi už tiek pinigų. Kas liečia grotuvą vis dar testuoju. Bandau Bluetooth per Samsung S5 telefoną leidžiant flacus ir per USB leidžiant flacus. Per USB lyg ir geriau šiek tiek skamba, bet per Bluetooth patogiau valdyti. Įrašai kokybiški pas mane. Galvoju gal visgi man reiktų to subvuferio?Bet nelabai nusimanau apie juos. Kadangi namuose turiu neblogas stereo kolonėles ir kiek žinau, kad geriau 2.0 sistema, negu 2.1 su subvuferiu. Bet galbūt automobilyje viskas kitaip. Mėgstu greitą, kietesnį ir tikslų bosą. Klausoma muzika rokas, alternatyvus rokas, elektroninė, klasika, džiazas. Mačiau yra 8 inch subvuferiai po sėdyne, nes nežinau ar norėčiau bagažinėje vežiotis didžiulią dėžę, bet jei kito varianto nėra, teks prisiversti. Būtų malonu išgirsti bet kokių pasiūlymų, iš anksto dėkui!

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Labas.
    Atvažiuok gegužės mėn. 28d prie IX forto Kaune. Paklausysi kitų automobilių. Kiti paklausę taviškį gal ką patars. Taip bus lengviau pačiam susiorientuoti ko norisi. Daugiau patirties turintys nukreips teisingesne kryptimi. http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...632#post162632

  3. #3
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Būtų neblogai, bet deja Gegužės 28 d būsiu išvykęs..

  4. #4
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    jei reiktu l.gero 8 tuko turiu phase linear aliante '8 , bet nepigus.

  5. #5
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Taisyklė nr. 1 - nori normaliai klausyti muzikos, darai rimtą priekinę akustiką. Brangūs stiprintuvai, grotuvai, žemadažniai palauks. Gali įsidėti gerą, greitą žemadažnį ir vistiek nieko nebus, nes pasirodys, kad priekinė akustika nepagroja su juo. Rimtas grotuvas? Kam jis, jei didžiausia bėda bus akustika ir jos instalas. Rimtas stiprintuvas? Kam jis, jei vis tiek akustika nesugebės nieko groti. Pagrindiniai iškraipymai, pagrindinės bėdos ateina iš akustikos, todėl didžiausias dėmesys ten, o visa kita poto. Visa kita ir pakeisti yra gerokai paprasčiau. O kad susidaryti bendrą vaizdą reikia vistiek paklausyti pas kitus, išgirsti skirtingas nuomones.
    groja kaip iš kibiro

  6. #6
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Radau ebay pagamintą dėžę specialiai B6 passatui su rekomenduojamu JL Audio 10W0v3 subu už 187eur, subas + dėžė. Rašo tūris 15 litrų, kiek suprantu nėra didelis, ar vertas dėmesio komplektas?

  7. #7
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata nov rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki,

    Esu gero garso mėgėjas ir tik neseniai sugalvojau pasitobulinti savo Passat B6 garso sistemą. Buvau gan skeptiškas dėl garso automobilyje, nes visad galvojau, kad nieko gero neišgausiu automobilyje ir neverta investuoti į tai pinigų. Labiausiai netenkino muzikos grotuvas, galvojau keisti tik jį, bet visgi nutariau investuoti daugiau. Pasikeičiau grotuvą į Kenwood KMM-303 BT, priekinius komponentus DLS PERFORMANCE M6.2, stiprintuvą Magnat Edition Two. Taip pat mašinoje buvo atlikta garso izoliacija priekinėse duryse, komponentai pajungti per stiprintuvą, o gamyklinis galas per magą. Visas šitas malonumas kainavo 450eur. Iš tikro svarstau, kad gal kiek paskubėjau ir reikėjo daugiau pasidomėti apie garso sistemas automobilyje ir toks jausmas, kad galbūt mano biudžetas ne geriausiai išnaudotas. Žmogus, kur viską man padarė iškart siūlė dėtis subą, bet aš ne žemą dažnį muzikoje vertinu ir man nėra prioritetas pasipuikuoti, arba kad visi aplink girdėtų ką klausau, paprasčiausiai noriu gero garso. Esmė, kad skamba gal ir pusę velnio, bet netiek kiek tikėjausi už tiek pinigų. Kas liečia grotuvą vis dar testuoju. Bandau Bluetooth per Samsung S5 telefoną leidžiant flacus ir per USB leidžiant flacus. Per USB lyg ir geriau šiek tiek skamba, bet per Bluetooth patogiau valdyti. Įrašai kokybiški pas mane. Galvoju gal visgi man reiktų to subvuferio?Bet nelabai nusimanau apie juos. Kadangi namuose turiu neblogas stereo kolonėles ir kiek žinau, kad geriau 2.0 sistema, negu 2.1 su subvuferiu. Bet galbūt automobilyje viskas kitaip. Mėgstu greitą, kietesnį ir tikslų bosą. Klausoma muzika rokas, alternatyvus rokas, elektroninė, klasika, džiazas. Mačiau yra 8 inch subvuferiai po sėdyne, nes nežinau ar norėčiau bagažinėje vežiotis didžiulią dėžę, bet jei kito varianto nėra, teks prisiversti. Būtų malonu išgirsti bet kokių pasiūlymų, iš anksto dėkui!
    Kad paskubėjai tai faktas. Į šito automobilio priekinių durų gamyklines vietas, telpa trijuostė su 20cm priešbosiu. Tokį komplektą galima suburti iš pigių buitinių garsiakalbių. Esamam DLS komplektui bet kokiu atveju pagal skambesį bus toli toli. Plius jei bus mažokai žemo į galines duris taip pat įmanoma įdėti 20cm papildomus garsiakalbius, kad sustiprinti jautrumą apačioje.Žinoma dėjimas labai ekstremalus montavimo prasme. Reikia turėti drąsos ten juos sukišti. Viskas telpa po gamykliniais apmušimais. Tokiu būdu nereikia subo. Esu taip daręs ir žinau kas gaunasi. Sistemos jautrumas gaunasi apie 91-92db 1w-1m kas mašinoje yra labai daug. Mano atveju buvo leidžiama nuo gamyklinio grotuvo per gamyklinį stiprintuvą. Pakeitus abu į atitinkamus gautume dar geresnę kokybę. Žodžiu gavosi 4vnt 20cm priešbosių su priekyje esančia trijuoste akustikos sitema.

  8. #8
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Žmogus, kuris dėjo sistemą, sakė 20 cm garsiakalbiai niekaip netilps, o 18cm nebūna. Dabar jei dėt subą, gaunasi papildomi 250eur ir 700eur visos sistemos kaina, kas mašinoje manau labai daug ir neaišku ar liksiu patenkintas tuo subu...

  9. #9
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    700 EU tai yra labai mažai, o žmogus kuris dėjo ir projektavo neturi patirties. 20cm telpa, o 18 yra gaminami tik žinoma po to reikia gilintis kiek kas kainuoja. Jei tau 700eu daug tai 18 greičiausiai nebūtum pirkęs. Gamintojai tokių išmierų būtų SEAS, Scan Speak ir t.t.

  10. #10
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    700 EU tai yra labai mažai, o žmogus kuris dėjo ir projektavo neturi patirties. 20cm telpa, o 18 yra gaminami tik žinoma po to reikia gilintis kiek kas kainuoja. Jei tau 700eu daug tai 18 greičiausiai nebūtum pirkęs. Gamintojai tokių išmierų būtų SEAS, Scan Speak ir t.t.
    Tada paskubėjau, nes nuo 20 tukų manau man boso per akis būtų. O kas liečia dėžę bagažinėje, ar verta tokią pirkti ar geriau standartinę jau pagamintą dėžę su subwooferiu pirkt?

    http://www.ebay.co.uk/itm/SUBWOOFER-...wAAOSwgQ9Vi8Kg

  11. #11
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Galima ir pirkti. Skonio reikalas. Šiaip tai prieš ką nors perkant reikia pasibandyti ir paklausyti kaip viskas veikia visoje sistemopje. Ar daiktas tinka, ar patinka.

  12. #12
    Jaunius nov is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2016
    Amžius
    34
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Na šito varianto iš ebay pabandyti tikrai neišeis, bet ir kitur abejoju ar duos išbandyti prieš perkant?

  13. #13
    Jaunius simsius is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2012
    Žinučių
    18
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Artūras S, ką iš SEAS buitinių yra tekę montuoti automobilyje? kas iš to gamintojo priešbosių tiktų dvijuostei sistemai? gal teko čiupinėti SEAS CA18RNX?

  14. #14
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Geriau bus šitas:
    H1217-08 CA18RLY

  15. #15
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Seas geri garsiukai, būtent šitie taip pat bandyti tikrai gerai skamba.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT