Sveiki,

Esu gero garso mėgėjas ir tik neseniai sugalvojau pasitobulinti savo Passat B6 garso sistemą. Buvau gan skeptiškas dėl garso automobilyje, nes visad galvojau, kad nieko gero neišgausiu automobilyje ir neverta investuoti į tai pinigų. Labiausiai netenkino muzikos grotuvas, galvojau keisti tik jį, bet visgi nutariau investuoti daugiau. Pasikeičiau grotuvą į Kenwood KMM-303 BT, priekinius komponentus DLS PERFORMANCE M6.2, stiprintuvą Magnat Edition Two. Taip pat mašinoje buvo atlikta garso izoliacija priekinėse duryse, komponentai pajungti per stiprintuvą, o gamyklinis galas per magą. Visas šitas malonumas kainavo 450eur. Iš tikro svarstau, kad gal kiek paskubėjau ir reikėjo daugiau pasidomėti apie garso sistemas automobilyje ir toks jausmas, kad galbūt mano biudžetas ne geriausiai išnaudotas. Žmogus, kur viską man padarė iškart siūlė dėtis subą, bet aš ne žemą dažnį muzikoje vertinu ir man nėra prioritetas pasipuikuoti, arba kad visi aplink girdėtų ką klausau, paprasčiausiai noriu gero garso. Esmė, kad skamba gal ir pusę velnio, bet netiek kiek tikėjausi už tiek pinigų. Kas liečia grotuvą vis dar testuoju. Bandau Bluetooth per Samsung S5 telefoną leidžiant flacus ir per USB leidžiant flacus. Per USB lyg ir geriau šiek tiek skamba, bet per Bluetooth patogiau valdyti. Įrašai kokybiški pas mane. Galvoju gal visgi man reiktų to subvuferio?Bet nelabai nusimanau apie juos. Kadangi namuose turiu neblogas stereo kolonėles ir kiek žinau, kad geriau 2.0 sistema, negu 2.1 su subvuferiu. Bet galbūt automobilyje viskas kitaip. Mėgstu greitą, kietesnį ir tikslų bosą. Klausoma muzika rokas, alternatyvus rokas, elektroninė, klasika, džiazas. Mačiau yra 8 inch subvuferiai po sėdyne, nes nežinau ar norėčiau bagažinėje vežiotis didžiulią dėžę, bet jei kito varianto nėra, teks prisiversti. Būtų malonu išgirsti bet kokių pasiūlymų, iš anksto dėkui!