Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: Neaiskus gedimas

  1. #1
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą Neaiskus gedimas

    Sveiki. Atsirado problemele pas mane. Itariu stiprintuva alpine f407. Paleides pokanaliai, filtruoju prieki per stiprintuva. Beda tame, kad desines puses aukstadaznis negroja tyliai klausant. Kai stipriai duodu garso jis uzsikuria jei klausant beveik iki iskraipimu jis tai groja tai nea, ir su traskesiais ir visokiais garsais, lyg kontaktas butu silpnas. Bandziau lijininiu poras sukeist, nepadejo. Pajungiau kita aukstadazni, tas pats. Magas naujas alpine 178bt. Laidu kontaktai apziureti, viskas gerai nebent kazkur trukes per viduri masinos, kuom as nelb tikiu, nes laidai gan stori. Maga irgi atmetu nes su ankstesniuoju irgi buvo tas pats. Tad belieka stiprintuvas. Kokio gedimo jame galima tiketis?

  2. #2
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Aš tai įtarčiau patį aukštadažnį.
    groja kaip iš kibiro

  3. #3
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Peris, as buvau pajunges kita aukstadazni, kada negrojo pastarasis, buvo lygiai tas pats, tyla... nebent tai butu sutapimas. Aukstadaznis visai ne kitos puses, o aplamai is kito komponentu komplekto

  4. #4
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Buvau dar karta savo auto. Jungiau kita aukstadazni tiesiai prie stiprintuvo isejimu. Nu nera visiska tyla is aukstadaznio, groja lb silpnai.. tada padariau, perjungiau jungtuka kad signalas eitu is vienos poros lijininiu, tiek aukstiem, tiek priesbosiui. Aukstadaznis pradejo grot kaip ir reikia, nors pabandzius ta padaryt anksciau, rezultatas buvo toks pats, negroja. Todel gal vis del beda yra tame jungtuke, nzn.galima ir taip klausyt, bet ne tam pirkau 3 poras lijininiu, pirkau del to, jog norejau valdyti kekviena garsiakalbi.

  5. #5
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Pradėk tikrinti nuo linijinių, nuo rca stiprintuvo įėjimų gal ten nėra kontakto, gali būti ir tie jungtukai nekontaktuoja. Bet kokiu atveju reikia ardytis stiprintuvą ir bus aišku kur bėda.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT