Matau, kad giliai aš jums tą u-dimension įkaliau Ko gero kaip daugiausiai jų čiupinėjęs ir pardavęs, labai gerai žinau ir minusus. Neneigiu - geras stiprintuvas, 2002 metais jis man labai patiko, bet dabar gradacijoje jis yra tikrai ne pirmoje vietoje. Atvirai kalbant, jau net nenorėčiau daryti su juo mašinos. Jam yra pigesnė alternatyva ir rezultatas geresnis Bet pokanaliam stiprinimui jis gal ir tinka. Tačiau aš nesu šio metodo šalininkas, naudojant gatavus stiprintuvus. Tokiu atveju pasirinkčiau modulinę sistemą - kiekvienam dinamikui netoli jo stiprintuvo modulis. Tokiu atveju sutrumpinus laidus išlošimas būtų didesnis. Čia žinoma darant sau, ne klientui. Gal net D klasę panaudočiau priešbosiams, o gal ir ne tik. Manyčiau tiems kas turi radioelektronikos žinių, yra nuodėmė naudoti gatavus super stiprintuvus

Dėl MRV-F900 - įtarčiau jog kažkaip ne taip testavote. Tai stiprintuvas su milžinišku potencialu. Taip, jo problema, kad jis per galingas, jis visiškai netinka naudoti pokanaliniam stiprinimui. Šitam stiprintuvui reikia kabinti pasyvią dvijuostę/trijuostę. Na bet pranašu nenoriu būti, per daug trumpai ir atmestinai aš jį testavau. Bet vis tiek įspūdis liko labai teigiamas.


Čia šiame forume ir F1 grotuvą jau ne vieną kartą maudė, tačiau vis tik pasirodydavo jog neabai yra jam lygių. Nors žinoma šiai dienai apskritai CD grotuvai jau atgyvena, pamiršti reikia.